Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Mario2k dziwie sie twojemu zachowaniu, o co Ci chodzi ? masz jakies problemy ? opisalem wrazenia z twojej kochanej gry a ty mi publicznie ublizasz ? raport poszedl do administracji, mam nadzieje ze nie toleruja takiego zachowania na forum.

Problem to masz ty i to poważny. Jesteś najlepszym przykładem, jak jedna gra potrafi z mózgu zrobić papkę. Za każdym razem "jeździsz" po Crysisie, a wystarczyłoby zwyczajnie odpuścić sobie ten temat i do niego nie zaglądać. O administrację się nie martw, bardziej martw się o siebie. Wiesz, że administracja nie toleruje trolli? Powołujesz się na regulamin, a ile razy już go złamałeś? Zastanów się nad sobą, ale tak ze trzy razy. Pa!

 

Do reszty:

:dontfeedtrolls:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh gra wszędzie dostaje powyżej 9/10 a ludzie "nie gram bo nuda i w ogóle ble"

 

Ja crysisem jarałem sie na samym początku później miałem to lekko mówiąc gdzieś. Myślałem sobie, że jak pojawi się to zobacze i wydam opinie. Przed odpaleniem miałem całkowicie neutralną opinię.

No więc jaka jest ta gra? Do 3 poziomu bo tyle gram jest wspaniała, kosmiczna grywalność, super fizyka i interakcja z otoczeniem, masakryczna grafika oraz trzymające wysoki poziom A.I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem grę.

Szybkie podsumowanie z wrażeń:

 

+ dłuższa niż się spodziewałem,

+ kilka ciekawych pomysłów jakich jeszcze nie było

+ możliwość jazdy / latania większością pojazdów w grze.

+ A.I.

+ ciekawe zwroty akcji

+ szybkie ładowania.

 

- czasami misje ciągną się jak flaki z olejem

- bugi, bugi, bugi...

- kiepska interakcja z postaciami

- kosmiczne wymagania

- mało wymagająca intelektualnie (taktyka nie jest tu zbyt potrzebna, chyba, że chcemy przejść grę bez broni ;]).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AngryPlayer

 

Powiedz mi jak postepowac z sciemniaczami ktorzy tylko zamet wprowadzaja ???

Czekac tylko jak bedziesz Siga zmienial o ile juz tego nie zrobiles ,

Jezeli celowo wprowadzasz ludzi w blad to poprostu jestes kretaczem .

Ty nie szukaj popleczników tylko albo udowodnij ze masz sprzet albo nie kłam ...

 

nie rozumiem Panów a zwłaszcza Mario2k ...koleś ma prawo napisać w sigu co chce i co was to obchodzi, można wierzyć lub nie(ja nie wierze)...Mario2k pewnie ci żal **** sciska bo masz mocny sprzet a koleś smiał na pisac że ma lepszy i to duzo...po co zaraz obrażać kogoś... trzeba troche dać na luz i podchodzić do tego z rezerwą :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem Panów a zwłaszcza Mario2k ...koleś ma prawo napisać w sigu co chce i co was to obchodzi, można wierzyć lub nie(ja nie wierze)...Mario2k pewnie ci żal **** sciska bo masz mocny sprzet a koleś smiał na pisac że ma lepszy i to duzo...po co zaraz obrażać kogoś... trzeba troche dać na luz i podchodzić do tego z rezerwą :-P

@Michael86

co piszesz za glupoty!!! pisze w sigu rzeczy ktorych niema, a jak mu napisalem zeby potwierdzil to ze ma taki sprzet, to na sile chcial mi wcisnac kit, i screenshota z 3dmarka poslal ale i tak zle policzyl, cyganic trzeba umiec. no ale pewnie to jakis dzieciak 15lat i mysli ze zaimponuje innym swoja glupota. juz nic nie piszemy na ten temat.KONIEC.Ban mu sie nalezal i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no musze powiedziec, że gra na prawde ma klimat. Aktualnie jestem w misji z czołgami i to co zobaczyłem mnie zagięło ale czekam na więcej :)

 

Powiedzcie tylko czy to już bliżej końca, początku czy raczej połowy ?

 

Ta gra jest genialna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no musze powiedziec, że gra na prawde ma klimat. Aktualnie jestem w misji z czołgami i to co zobaczyłem mnie zagięło ale czekam na więcej :)

 

Powiedzcie tylko czy to już bliżej końca, początku czy raczej połowy ?

 

Ta gra jest genialna.

Bliżej połowy, a później jest tylko lepiej bynajmniej według mnie. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michael86

co piszesz za glupoty!!! pisze w sigu rzeczy ktorych niema, a jak mu napisalem zeby potwierdzil to ze ma taki sprzet, to na sile chcial mi wcisnac kit, i screenshota z 3dmarka poslal ale i tak zle policzyl, cyganic trzeba umiec. no ale pewnie to jakis dzieciak 15lat i mysli ze zaimponuje innym swoja glupota. juz nic nie piszemy na ten temat.KONIEC.Ban mu sie nalezal i tyle

 

tobie tez zal dupe sciakal ze koles sobie tak napisal?? mnie nie...jesli klamie (a pewnie tak jest to jego sprawa) a tu prawie wszyscy sie go czepili ze sobie takiego siga sprawił(jakby to mialo jakies znaczenie) ....skoro tak powaznie do tego podchodzicie to mnie tez zbanujcie bo mam inne zdanie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym czołgami to mega jazda. Widowiskowo się bujają, zwłaszcza z dopalaczem. Wczoraj szalałem w muliti po mapie, wchodziłem w zakręty niby James Bond w Moskwie :lol:

Z drugiej strony w każdym bunkrze można sobie kupić wyrzutnię rakiet. Nie ma jak w BF2, że wybierasz rolę. Dość łatwo jest wytępić pancernych, tym bardziej że wyrzutnie mają krótki czas przeładowania.

No i te latawce, sterowanie takie, że żal ściska na wspomnienie BF2. I też łatwo je zdjąć.

 

Ktoś z kolekcjonerskich odblokował amfibię? Bo u mnie nadal lipa.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do końca. Było miodnie. Nie liczyłem dokładnie ale wyszło jakieś 15h zabawy. Na 100% do gry wrócę a teraz pozostaje multi.

Gdyby jeszcze sprzęt pozwalał na więcej byłoby rewelacyjnie. Niech malkontenci gadają co chcą gra jest zdecydowanie udana właśnie na 9/10. Nawet warstwa fabularna okazała się bardziej interesująca niż to z pozoru mogłoby się wydawać. I aż prosi się o dodatek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że fajna. Z chęcią zacząłem od nowa singla.

W demku, pierwszą misję przepłynąłem pod wodą :lol: Rozwaliłem zagłuszacz GPS i odrazu do punktu dowodzenia. Potem się zorientowałem, że mnie trochę ominęło więc wróciłem i wytłukłem wszystkich wzdłuż drogi.

W fullu pierwszą misje przeszedłem "wg. książki". A teraz dla odmiany po rozwaleniu jammera zabrałem gościom motorówkę i znowu na skróty po wodzie.

Przed wejściem do statku obcych, walka z koreańcami zaczęła mnie już nużyć (czołgi trochę uatrakcyjniły). Tak samo pod koniec ten statek mi się znudził. Potem dla odmiany trochę śniegu i bardziej ukierunkowanej akcji.

Mogli trochę skrócić ten etap z tropikami. Więcej zmian w scenerii albo trybie rozgrywki.

W Half-Life 2 Ep2 w komentarzach opowiadali, jak zwracali uwagę na wrażenia testerów. Jak widać było że zmęczeni walką, to skracali i wprowadzali etap zwiedzania, czy rozwiązywania zagadek.

Tutaj takiego zrównoważenia trochę brakuje, ale wzamian można się bawić na wiele sposobów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie BYNAJMNIEJ, tylko PRZYNAJMNIEJ - to nie są synonimy... blink.gif

Panie Miodku :P ( taki zart )

CO do gry no wypasik .. jak wlazlem to dzungli to sie zjaralem na maxa, chodzilem i podziwialem widoki:) i niszczylem drzewka .. nie ma nic piekniejszego niz seria z miniguna:) .. fajna byla akcja jak koreance sie do mnie podkradali wtych kombinezonach .. siedze sobie w krzakach ( tez cloak zaloczony ) a tu slysze syczenie "nieiwdzalnosci" scena jak z filmu :D

NFabula wyrabista.. akcja na lotniskowcu na sile troszke ale ok moze byc:)

( cisnela tez grafe ostro w momentach mialem chyba z 5 fps;p - ale zadowolony jestem lepiej to chodzi niz beta - przynajmniej mam takie odczucie)

Teraz multi;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś kolejna godzina gry za mną i nadal b.wysoki poziom choć nie obyło się bez zgrzytów, zauważyłem 2 ciekawe błedziki.

 

[1] w misji w porcie. Na tym dźwigu portowym stał nasz ziomek i celował do ludzi ze snajperki otóż wchodzę tam i co widzę? - karabin wisi w powietrzu przy barierce do tego laser, który na zdrowy rozsądek powinien wylatywać z urządzenia go emitującego pod kątem prostym w tej sytuacji miał kąt +-45% wyglądało to przekomicznie :D ale banan na twarzy pojawił sie w momencie jak nasz kolega stał obok i udawał, że trzyma tą snajperkę podczas gdy trzymał powietrze <lol>

 

[2] misja z czołgami. Ledwo co zacząłem grać i od razu naszła mnie chęć żeby rozjechać drzewko czołgiem, wybuchł po dotknięciu drzewka. Nie wiem czy niemcy wciąż używają leopardów (bo tam ma siedzibe crytek) ale one chyba drzewka potrafią powalić :D no chyba, że nie wtedy bym sie nie dziwił, że oddali kilka lat temu nam je za symboliczną złotówke :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[2] misja z czołgami. Ledwo co zacząłem grać i od razu naszła mnie chęć żeby rozjechać drzewko czołgiem, wybuchł po dotknięciu drzewka. Nie wiem czy niemcy wciąż używają leopardów (bo tam ma siedzibe crytek) ale one chyba drzewka potrafią powalić icon_biggrin3.gif no chyba, że nie wtedy bym sie nie dziwił, że oddali kilka lat temu nam je za symboliczną złotówke icon_razz.gif icon_biggrin3.gif

Ja drzewka taranowalem bez problemu :) az mi sie klebily na przodzie ;p.. moze wjechales w to wieksze albo ktos Ci dowalil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że już było mówione o Crysis'ie jako trylogii to ja pozwolę sobie wkleić link'a z gry.wp.pl.

 

Już dawno, dawno temu informowaliśmy Was o tym, że prawdopodobnie produkcja  Crysis jest częścią pierwszą całej trylogii.  Cevat Yerli ze studia Crytek kilka dni temu oficjalnie potwierdził owe doniesienia. Zatem, tak - Crysis stworzony został w koncepcji całej epizodycznej, trylogii. Wygląda więc na to, że wszyscy optymistycznie nastawieni do nowego tytułu mogą z niecierpliwością wyczekiwać już jego dwóch kolejnych części.„ Gra jest zaprojektowana w koncepcji trylogii, więc otrzymacie jeszcze dwie części. Zakończenie sagi jest planowane bardzo rozważnie. Nie mogę jednak odpowiedzieć już na żadne pytania, chcąc zachować dla Was jeszcze kilka niespodzianek” – mówi Yerli.Wszystkich tych, którzy narzekają na multum błędów podstawowej wersji gry, ucieszy fakt, iż Crytek już opracowuje pierwszy oficjalny patch do gry: „ Zbieramy wszelkie opinie graczy i planujemy wydanie łatek naprawiających możliwie najwięcej niedociągnięć w możliwie najszybszym terminie. Pierwszy patch ukaże się na przestrzeni najbliższych 7-14 dni” – po cichu szepcze szef studia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...