Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

wow rzeczywiście SLI i 4 jajka działają, ale taki komp kosztuje jednak troche hajsu ;]

 

no podobno działają, ja również tak słyszałem :)

Skoro się orientujesz, to może powiedz, czy nastąpił ogólny wzrost wydajności. Albo podaj żródła tych informacji. Edytowane przez catalunya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy chorzy jacyś jesteście ;P Ja to Far Cry'a jak przechodziłem to cały czas tęskniłem do tej pierwsze ślicznej lokacji właśnie...

Nie dogodzisz każdemu. W far Cry było to moim zdaniem dobrze zbalansowane. Zamknięte lokacje powodowały tęsknotę za przestrzenią i wyszło to na dobre grze.

A ja to lubię łazić po lasach i nawet MoH Pacific Assault mi się nie nudził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w Demo nie korzystalo z dwoch rdzeni ? bo juz nie wiem w koncu ;p.

w demie na viście jeden rdzeń spał, na xp coś tam niby robił.

Skoro się orientujesz, to może powiedz, czy nastąpił ogólny wzrost wydajności. Albo podaj żródła tych informacji.

wzrost jest widoczny względem dema. sama obsługa kilku rdzeni daje wiecej fps i jest to zauważalne i odczuwalne. reszta cryenginu chyba pozostała niezmieniona czyli tak jak w demie.

 

edit: conroe @ 3.5ghz,2gb, 88GTX średnio 45fps !! to nie żart. :)

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jakiś zagubiony wędrowiec :lol:

oczywiście że detale very high

Dla mnie to nie było takie oczywiste, gdyż ciężko jest mi uwierzyć w tak znaczną poprawę wydajności. Cieszyłbym się niezmiernie gdyby była to prawda. Podasz linka do tych informacji?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie było takie oczywiste, gdyż ciężko jest mi uwierzyć w tak znaczną poprawę wydajności. Cieszyłbym się niezmiernie gdyby była to prawda. Podasz linka do tych informacji?? :D

ja też sie zdziwiłem, nie liczyłem na taka poprawe, gdy zagrałem w demo.

do tych informacji nie ma linka, ja jestem informatorem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w demie na viście jeden rdzeń spał, na xp coś tam niby robił.

 

wzrost jest widoczny względem dema. sama obsługa kilku rdzeni daje wiecej fps i jest to zauważalne i odczuwalne. reszta cryenginu chyba pozostała niezmieniona czyli tak jak w demie.

 

edit: conroe @ 3.5ghz,2gb, 88GTX średnio 45fps !! to nie żart. :)

Mozna prosic o jakies screeny z frapsem w rogu? ;)

 

@Mugrim: co to? wydaje mi sie ze to ban

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też sie zdziwiłem, nie liczyłem na taka poprawe, gdy zagrałem w demo.

do tych informacji nie ma linka, ja jestem informatorem ;)

Właśnie jaka rozdzielczość, jakiś AA i AF? Jaki system? Jaki jest najmniejszy FPS? Jak to wygląda podczas zadymy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na viście nic sie nie poprawiło :(

jaką masz viste? :P ultimate 32 bit sprawdz.

Srednio 45FPS?? Pewnie na 800x600 :P

1280x1024 vhigh, AAx8, AFx8 , zacinek nie stwierdzono.

Mozna prosic o jakies screeny z frapsem w rogu? ;)

 

@Mugrim: co to? wydaje mi sie ze to ban

zobacz na moje 30% ostrzeżeń hehe Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy można i wole nie, zobacz i tak na moje 30% ostrzeżeń hehe

Gra juz jest w MM i zostaly wysylane preordery wiec w czym problem ? Edit - gra jest w polskiej wersji jezykowej :) Nalezy wlaczyc podpisy i mamy polskie tlumaczenie. Nocka moja :D Edytowane przez v1per86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra juz jest w MM i zostaly wysylane preordery wiec w czym problem ?

w czym problem? caly swiat czeka na premiere lacznie z ludzmi ktorzy zaciagneli z EA, a my juz mamy w MM (btw: dzisiaj w ogole sa otwarte)? i jakie preordery niby sa wysylane w sobote i niedziele? litosci <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stery beta 169.04, windows XP 32bit, proc 3,6 (bez różnicy czy 3,6 czy 3,0), karty w SLI (600/880)

 

CPU benchmark (GPU podobne)

1920x1200 wszystko HIGH, bez AA = min 19.5 avg 32.7 max 45.5

1680x1050 HIGH AA4 = min 12.6 avg 28.7 max 36.97

1680x1050 HIGH bez AA = min 25.6 avg 39.0 max 50.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś dzis planuje dłuższą grę to niech zda relacje ale nie z jakośc grafiki tylko z tego do czego ta gra służy czyli z grania- jak prezentują się następne poziomy, akcja, fabuła ...

ta i bana dostane <_< juz mi jedno konto zbanowali bo sie osmielilem napisac o pelnej wersji cokolwiek...

 

Swoja droga ciekawe kiedy bedzie sie mozna swobodnie wypowiadac, moze moderacja jakos to zaznaczy postem "o teraz juz mozecie" bo troche patologiczna sytuacja sie wytworzyla.

Nie lamiac zadnego punktu regulaminu zarobilem bana. Ja chce jakies jasnej deklaracji.

To ciekawe ze nagle w temacie Crysisa zaczely obowiazywac jakies dziwne reguly, ktorych nie uswiadczylem w temacie wiedzmina czy setkach innych.

Edytowane przez xxxxxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wyluzujcie, przeciez nikt z tutaj piszących nie chwali sie, że grę ukradł. Sulaco po co się czegokolwiek doszukujesz. Nie wiem jaka jest celowosc tego typu rozmow przy jakichkolwiek premierach.

Niestety sytuacja nie jest do konca normalna. Jestem tu jednym z najstarszych forumowiczów... "kiedys było inaczej"

Edytowane przez Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wyluzujcie, przeciez nikt z tutaj piszących nie chwali sie, że grę ukradł. Sulaco po co się czegokolwiek doszukujesz. Nie wiem jaka jest celowosc tego typu rozmow przy jakichkolwiek premierach.

nie doszukuje sie, bo nie ma czego, ale nie mozna oficjalnie pisac jakis bzdur, jezeli wszyscy wiemy jak jest. maja piraty, ok ich wybor, ale niech przy okazji nie jada po "inteligencji" innych :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a my juz mamy w MM (btw: dzisiaj w ogole sa otwarte)?.

Zwykle w niedzielę takie sklepy jak MM są otwarte przecież.

 

To jak w końcu, czyżby niektóre sklepy się wyłamały? Nawet jeśli jest na torrentacjh, to skądś muszą mieć źródło kopii, przecież samo się nie zrobiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta i bana dostane <_< juz mi jedno konto zbanowali bo sie osmielilem napisac o pelnej wersji cokolwiek...

 

Swoja droga ciekawe kiedy bedzie sie mozna swobodnie wypowiadac, moze moderacja jakos to zaznaczy postem "o teraz juz mozecie" bo troche patologiczna sytuacja sie wytworzyla.

Nie lamiac zadnego punktu regulaminu zarobilem bana. Ja chce jakies jasnej deklaracji.

To ciekawe ze nagle w temacie Crysisa zaczely obowiazywac jakies dziwne reguly, ktorych nie uswiadczylem w temacie wiedzmina czy setkach innych.

Żebyś tak chociaż przeczytał regulamin, a nie pisał farmazony...

Hooded man, nie rozumiesz, że post o treści "na pewnych stronach pojawił się Crysis..." są nie na miejscu? Jeśli ktoś będzie chciał ściągnąć pirata, to sobie poradzi sam. Nie potrzebuje żadnej informacji, że oto ukazał się dlugo oczekiwany tytuł gdzieś na jakiejś stronie. Ten post, za który dostałeś %, był zupełnie niepotrzebny, nie wnosił nic nowego do tematu, bo jak wiesz, informacje o ukazaniu się piratów nie powinny się na tym forum znaleźć. Wszak rozmawiamy o oryginalnych wersjach gier, więc wzmianka o piracie jest zupełnie niepotrzebna. Po otrzymaniu % wysyłasz mi soczystą pmkę, w której w kiepski sposób próbujesz mnie obrazić, jak również piszesz kolejnego posta podważającego autorytet moderatora w sprawach regulaminowych. Sprawdź sobie w regulaminie cały punkt "Dodatkowe postanowienia" (albo nie sprawdzaj, odpuść sobie to forum).

Zakładasz kolejne konto i zachowujesz się jakbyś został skrzywdzony. Złamałeś dziś kilkukrotnie regulamin, miałeś wcześniej dosyć sporą liczbę % i w konsekwencji dostałeś bana (gdybyś chociaż rozmawiał w sposób kulturalny, ale nie... Ty musiałeś zrobić z siebie ofiarę).

 

Ludzie wyluzujcie, przeciez nikt z tutaj piszących nie chwali sie, że grę ukradł. Sulaco po co się czegokolwiek doszukujesz. Nie wiem jaka jest celowosc tego typu rozmow przy jakichkolwiek premierach.

Niestety sytuacja nie jest do konca normalna. Jestem tu jednym z najstarszych forumowiczów... "kiedys było inaczej"

Ja natomiast nie rozumiem, po co ktos pisze, że gdzieś w czeluściach internetu pojawiła się ta czy inna gra. Ktoś kto będzie chciał ściągnąć pirata i tak sobie poradzi. Czy to takie trudne do zrozumienia?

Najlepiej jakby na forum toczyły się rozmowy o samej grze: o screenach, trailerach, preview'ach, demkach, fabule, gameplayu itp. Pojawiają się natomiast posty, w których znajdują się informacje, że gdzieś w necie jest już gra, a to prowadzi do flamewar'ów, a te przeszkadzają tylko pozostałym uczestnikom dyskusji i osobom, które przeglądają forum.

 

Sulaco po 3 tygodnaich od premiery ponad polowa tez bedzie jechac na piratach - bedziesz prowadzil krucjate i losowo banowal ?

Użytkownik nie ma możliwości zbanowania innego uczestnika, że o % nie wspomnę.

 

Zwykle w niedzielę takie sklepy jak MM są otwarte przecież.

To jak w końcu, czyżby niektóre sklepy się wyłamały? Nawet jeśli jest na torrentacjh, to skądś muszą mieć źródło kopii, przecież samo się nie zrobiło.

Niedawno (podczas wakacji IFAIK) weszła ustawa, które zabrania handlu podczas świąt. Tych świąt jest łącznie 12 w roku, a 1. listopada (pierwszy dzień, którego ustawa dotyczy) i 11. listopada są takimi dniami. Dziś sklepy są zamknięte z wyjątkiem stacji benzynowych i być może jakichś małych sklepików zatrudniających kilka osób. Media Markt, Saturn, Geant czy inne sklepy typu Biedronka są dziś pozamykane.

 

teoretycznie wszystko powinno byc dzisiaj zamkniete - niedziela + swieto narodowe. tak mi sie przynajmniej wydaje.

W praktyce tak właśnie jest, dzięki wspomnianej przeze mnie ustawie.

 

----------------------------

Proszę prowadzić rozmowy o samej grze. Żadnych wzmianek o piratach, o dostępnosci tej gry w internecie i innych tego typu dyskusjach. Prowadzimy rozmowy o samej grze - gameplay, fabuła, fizyka, AI, grafika, muzyka itp. Premiera jest za kilka dni. Żadnych dyskusji o piratach, złodziejach czy innych takich. Ci co mają już grę, niech dyskutują o samej grze, niech ją testują, a po dniu premiery pędzą do sklepu u kupują Crysisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...