Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

stery beta 169.04, windows XP 32bit, proc 3,6 (bez różnicy czy 3,6 czy 3,0), karty w SLI (600/880)

testy dotycza pelnej wersji? jak to sie ma do dema? aniso 16x wymuszone w sterach? bo dosc mocno tnie po fps

btw: jaka jest wersja pelnej gry? demo to 1.0.0.1

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bomba już koniec tego naszego święta - jutro wszystko otwarte . Budzik ustawiony , palę maszynę ilecę do MM po crysisa , co jak co ale takie tytuły to gregor ma oryginalne ;), multi musi być cos mi sie wydaje , że o css zapomnę na jakiś czas :P. Strasznie mi się w becie multi podobała bazooka jak ta rakieta leci i robi rozpierduszkę.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tak się głupio zapytam czy ktoś ma jakieś przecieki na temat dostępności tej gry w MM czy sugeruje się gazetką reklamową w/w sklepu ?? Bo skoro premiera światowa jest 13 listopada, a Polska 16 to jakim sposobem w MM ma to być niby jutro czyli 12 ?? W sumie zamówiłem już dawno EK w gram.pl, ale jeśli w MM byłoby to jutro to być może też jutro zaczną wysyłać preordery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PEŁNA WERSJA GRY.

1920x1200 bez AA + AF16x

detale wysokie

min. 21.5 max. 53 aver. 38

 

detale b.wysokie (podmienione pliki)

min. 17.5 max. 33 aver. 24.5

 

 

WinXP 169.04. Karty delikatnie podkrecone 600 i 1000.

Procek 3,6ghz

 

u mnie pod vista x64 cos sie sypie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

u mnie pod vista x64 cos sie sypie,

U mnie pod vistą x32 demo sią zaczęło sypać od kilku dni. Np takie jerycho śmiga bez mrugnięcia oczkiem GoW też.

Co ciekawe przeszedłem sobie spokojnie całe demko zaraz jak się tylko ukazało i było ok a od kilku dni sypie się po kilku chwilach grania. Nawet ostatni zmieniłem stery na 163.75 ale nie pomogło.

Czyżby chłopcy z MS zrobili małą dywersję odpowiednią łatką z okazji pojawienia się jednocześnie GoW ;)?

 

A tak przy okazji jak działa wam z GTS 320? Dla 1280x1024 o AA można tylko pomarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie ta przepieknie zrobiona wyspe i oswietlenie ktora podlinkowal Limak (26 strona) :D Koles skonczyl mape i ja udostepnil, zaraz sprawdzam bo screeny sa niesamowite. http://www.crymod.com/thread.php?threadid=10510

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

testy dotycza pelnej wersji? jak to sie ma do dema? aniso 16x wymuszone w sterach? bo dosc mocno tnie po fps

btw: jaka jest wersja pelnej gry? demo to 1.0.0.1

wersja 1.1.1.5767

niestety bez AF takie wyniki. Po podmianie plików na Vhigh i włączeniu AA16 moje ustawienie nie daje już rady nawet w 1680x1050 min 7 avg 22 max 30

 

edit: oczywiście AFx16 , nie AA.... wymuszane w sterach

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CarsonPoland - Hm. Ja mam problem z tą modyfikacją. Uruchomiłem grę z wgranym poprawnie modem, wsio elegancko, rozglądam się po mapce i jednego mi brakowało... a mianowicie... wody o.0 usuneło mi z gry wode o.0 miałeś taki problem? Aż się zdziwiłem że nie widze tej wody... No ale cóż. Najwyraźniej nie dane mi się cieszyć tą małą wyspą... Czekam na full [; A gra na 7900gt na średnich z wodą, efektami i fizyką na high styka w 1024*768. Zobaczymy jak full :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można w jakiś sposób wymusić tryb dx9 pod Vistą, bo z tego co widzę to ten superancki dx10 strasznie zamula. Chcę spróbować dx9 i do tego trick z podmianą cfg z high -->ultrahigh, jest to realne, zyskam parę klatek więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PEŁNA WERSJA GRY.

1920x1200 bez AA + AF16x

detale wysokie

min. 21.5 max. 53 aver. 38

 

detale b.wysokie (podmienione pliki)

min. 17.5 max. 33 aver. 24.5

WinXP 169.04. Karty delikatnie podkrecone 600 i 1000.

Procek 3,6ghz

 

u mnie pod vista x64 cos sie sypie,

Napisz plz. jak to dziala w jakiejs ,,normalnej" rozdzialce w stylu 1028x1024 z 4xAA i 16AF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem nie mogę sie doczekać, gdy wróce do domu...... ((czyli tak naprawdę ok. 20 zasiąde sobie spokojnie przed kompem, ciesząc sie w pełni -> jak narazie ((dla mnie)) jedną z najlepszych gier, jak nie najlepszą...Fpp

 

p.s.

wyszły nowe stery nvidii ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hoodedman

to co nie podoba mi sie w Crysis to to, ze trzeba wladowac praktycznie caly magazynek w przeciwnika, a on sie zatacza, zatacza ale padnie jak juz praktycznie ma zaliczone 20 trafien bezposrednich :huh: i to wszystko na normalnym poziomie trudnosci. Troche to glupie, gra sie robi strasznie sztuczna. Taki CoD4 - ja troche sie zniesmaczylem. No nic zobaczymy co bedzie dalej.

 

Ciekawe czy z Crysis bedzie tak jak z Oblivionem ze ludzie go dopieszcza modufikacjami pikow ini/cfg.

Mi by bardzo pasila mozliwosc wylaczenia w ogole cieni. Duzo by to dalo bo na 8600GT i wszystkimi detalami ustawionymi na srednie jest na granicy grywalnosci

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry jeszcze nie ma w sklepach ,a wy juz szum podnosicie i siejecie zament ;)

Warto , naprawde warto poczekac z opisem wrazen z Fulla jeszcze pare dni ,

w calym tym MM gry napewno nie bedzie co najmniej do srody ,wiec odpusccie sobie gdybanie .

Jeszcze nam forum zamkna "rzadowi" observatorzy ;)

a jest ich tu kilku na bank . CBS ABW BOR i cholera wie co za ekipa z Gorzowa W . :)

sorry za offtopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp drugi z podpisu, windows XP, sterowniki z przed miesiąca, ustawienia 1280x1024, ustawienia grafiki na wysoko, fraps 8-15 klatek - średnia na oko 9! Nie da się grać! Dam sobie spokój i poczekam na lepszą kartę graficzną bo szkoda!

 

Widzieliście tą mapkę z tego linka ? http://www.crymod.com/thread.php?threadid=10510

Hehe jak dla mnie to full wypas grafa , taka naturalna, klimat lasu i morza :)

Nic nie doczytuję, mapy wgrywają się bardzo szybko - grafika nie daje rady! Patrząc na te screeny to ja muszę być ślepy, albo te 10 klatek mi coś zasłania! Chyba, że to Vista i DX10! Uruchomię i zobaczę 5 klatek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ta całą historia z MM jest po to żeby nie mówić z kąd mają ;P (choć i tak wiem )

 

anyway czekam na jakieś porównanie wydajnośći dema i fulla... w końcu jak ktoś ma to niech coś dobrego zrobi :P

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...