Skocz do zawartości
DrKleiner

Ati Radeon 3870 X2

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktoś może

 

http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,51454/

 

bo zastanawiam się nad wymianą Sapphire na tego Asusa...

 

 

wie ktoś gdzie idzie dostac blok wodny do naszych radków

 

np takie :

 

aquagratiX HD 3870 X2

 

HEATKILLER® GPU-X² 3870 X2

 

albo cos innego?

Edytowane przez Mario-83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lost planet w dx9. dx10 wywaliło że na rozdzaiałkę 1680x1050 mam za słaby sprzęt(!) poza tym żeby zauważyć różnice to musisz być absolutnym koneserem dla mnie wyglądało to identycznie . po drugie jak masz już 8800 gt w sli to raczej nie ma sensu przesiadać się bo i tak już masz spoko sprzęt a po drugie pamiętaj że jeżeli gra nie obsługuje crossfire to karta chodzi tylko na jednym rdzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jescze ustalcie w jakim trybie ten LP - dx9 czy dx10

btw: warto bylo sie przesiadac z 8800gt sli na X2?

jak dla mnie warto, roznice czuje wyraznie, przykladowo w crysisie przy 1280/high/dx9 mialem 35fps a teraz mam 48fps; w wiedzmina w koncu moge grac spokojnie na full bo wczesniej zacinal i to czesto; w 3dmarka06 nie gram ale i tak 4tysie do przodu :) no i 400zl zaoszczedzilem na przesiadce.. wiadomo niektore gry jak np. lost planet wypadaja lepiej na nvidii ale grac sie da... z SLI mialem same problemy i nie wiem czy to wina plyty MSI p6n diamond czy czego

Edytowane przez partyboy666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie warto, roznice czuje wyraznie, przykladowo w crysisie przy 1280/high/dx9 mialem 35fps a teraz mam 48fps; w wiedzmina w koncu moge grac spokojnie na full bo wczesniej zacinal i to czesto; w 3dmarka06 nie gram ale i tak 4tysie do przodu :) no i 400zl zaoszczedzilem na przesiadce.. wiadomo niektore gry jak np. lost planet wypadaja lepiej na nvidii ale grac sie da... z SLI mialem same problemy i nie wiem czy to wina plyty MSI p6n diamond czy czego

 

 

z jakiej firmy masz radka i działa Ci automatyczne zwiększanie obrotów wiatraka przy obciążeniu?

 

Poza tym jak w rivatuner dacie obroty na maxa to też wyje wam jak odkurzacz a raczej głośniej?:) moją grafe słychać w drugim pokoju przy zamkniętych drzwiach...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radka mam firmy GECUBE (chlodzenie referencyjne), automatyczne obroty dzialaja zarowno na catalystach 8.2 jak i 8.3. Przy 100% to faktycznie moj odkurzacz potrafi ciszej chodzic :) tak na oko (a raczej ucho) to jak gram slychac radka jakby mial w rivie ustawione na 50%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co za problem tutaj napisać przynajmniej w jednym temacie będzie jak i czym schłodzić radka

 

A co za problem skorzystac z google?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukałem wczoraj ale nie znalazłem mądralo;] nie którzy z was naprawde widzą problemy we wszystkim ahhh

 

 

mam pytanko oprócz zmienionego chłodzenia jak w 3870X2 Asus 1GB 4xDVI ma jeszcze jakaś inna Firma??

Edytowane przez Mario-83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej wypada karta. Widac że coś tam robią ze sterownikami :)

Po podkręceniu min fps większy o 6 klatek to całkiem dobry rezultat.

 

Żeby zawsze tak dobrze było jak w COD4...

 

Przydałoby sie porównanie do 9800GX2 z 3870X2 + 3870. Bo cena jest właściwie taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej wypada karta. Widac że coś tam robią ze sterownikami :)

w 5 na 11 tytulow min fps mamy nizszy niz na pojedynczej karcie. faktycznie robia :blink:

za kadzym razem DH informuje, gdzie mieli problemy, tak wiec jest szansa, ze w koncu, kiedys bedzie ok. przynajmniej w 11 tytulach w jakich testuje DH ;)

jeszcze szczegol - test z 28 stycznia ;)

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej wypada karta. Widac że coś tam robią ze sterownikami :)

Po podkręceniu min fps większy o 6 klatek to całkiem dobry rezultat.

 

Żeby zawsze tak dobrze było jak w COD4...

 

Przydałoby sie porównanie do 9800GX2 z 3870X2 + 3870. Bo cena jest właściwie taka sama.

A da sie połączyć X2 z pojedynczym 3870?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby sie porównanie do 9800GX2 z 3870X2 + 3870. Bo cena jest właściwie taka sama.

no jest tam 3x3870 co wsómie ci da x2+3870

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=3266&p=4

Tam gdzie wyników tego niema,powód brak skalowania,czyli Crysis i Enemy Territory: Quake Wars-ten bo OpenGL nie obsługiwane jeszcze przez CFx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu dwóch artów o 3870 X2 i kanapce nVidii odeszła mnie ochota na wszelkie SLI, CF i inne zabawy tego typu, nie ma jak jeden procesor graficzny i tyle.

Też jestem takiego zdania :}

 

Asus EAH3850 Trinity

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Asus let us know they haven’t decided the amount of memory per MXM module yet, we will get final specs later

 

"Muropaketti.com got first pictures of Asus EAH3850 Trinity graphics card which is equipped with three 55 nm RV670 GPUs. Asus engineers have managed to build this proof of concept using MXM graphics modules from notebooks and AMD’s CrossFireX technology. All three MXM modules include RV670 GPU and not decided amount of memory (likely 512 MB).

 

Two of the modules are located on back side of the PCB and the third one is on the front side. All GPUs are cooled with heatpipes which are routed to rear of the card and attached to separate liquid cooling solution. PCB has an additional 8-pin PCI Express power connector and the card features four DVI display connectors. Currently there are no information about the clockspeeds or availability. All we know so far is that the card actually works." - sie porobiło B-)

 

Source: Muropaketti.com

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie mam Asusa 3870x2 wersje TOP wyszedł nowy bios który naprawia automatyczną regulacje obrotów nareszcie!!! polecam działa

 

http://dlsvr01.asus.com/pub/ASUS/vga/ATI/B...1CKA0C1CK70.zip

 

Teraz ta grafa jest cichutka;p

 

Nie trzeba się bawić rivątuner albo smart doctorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam jedno pytanie do posiadaczy 3870 X2 ,a mianowicie czy ktoś z was gra na tej karcie w Frontlines: Fuel of War albo Battlefield 2142.

Mam zamiar kupić ale gdzieś słyszałem że BF2142 nie chciał się uruchomić na sterach 8,2 czy coś sie zmieniło i jak działa Frontlines .

Z góry dzięki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...