Skocz do zawartości
DziubekR1

8800gs 384mb-768mb/192bit 12rops

Rekomendowane odpowiedzi

karta zapowiada się naprawde nieźle, no i oc też pewnie będzie dobre

pytanie tylko ile czasu po premierze cena będzie ludzka

Wiesz, ja ide taka droga dedukcji. Karta teoretycznie jest kastratem 8800GT, więc chcąc nie chcąc, nawet jesli bedzie miala lepsze wyniki w niektorych grach, musi byc tansza. 88GT kupisz juz za ok 850zł, wersje z 256 za 750zł, więc cena startowa GSa podejrzewam ze bedzie w okolicy 700zł. Po paru dniach albo tygodniu pewnie zejdzie do poziomu 3850 512MB i wtedy juz bedzie wiadomo co wybrac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie byl taki optymistycznie nastawiony

 

poki co za malo testow

poki co to odstręcza(mnie) 384 mb pamieci, a nie 512

 

i poki co nadal sie nastawiam na 3850 z 512ramu, bo do nvidii znow sie zraziłem, a poprzednią karte ati b.dobrze wspominam, ze wzgledu na jakosc obrazu 3d głównie

 

jak poprawią w ati stery ze w aax2 bedzie smigac w tym co ja chcę, to kupie ati, jak nie...to sie zastanowie, ale nie nad kolejnym kastratem, bo 8800gs to kastrat, w ten czy inny sposob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie jest dziwne ze wersja 9600GT z 512MB jest szybsza od GSa z 384MB ramu ;]

Zdziwilbym sie, jakby bylo inaczej ;) Ciekawe, jak bedzie relacja cenowa wygladac.

 

Komputronik 666zl, czyli w normalnych sklepach za jakies 620zl powinno dac sie dorwac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe testy

http://en.expreview.com/?p=214#more-214

 

Reference 8800GT’s PCB is 10 layers model P939, but Palit version 8800GS 768MB’s PCB is PM8292, 8 layers. Palit 8800GS 384MB’s PCB is PM8092, 6 layers. The power module of 8800GS 384MB is more hotter than reference 8800GT, and even have some high frequency sounds when running 3D applications.

ten wykres mnie rozwalił :mur:

Dołączona grafika

Edytowane przez aldam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, calkiem niezle sobie radza GSy. Bardzo mnie cieszy ze w starszych gierkach wersja z 384MB wcale tak nie odstaje wiele od wersji z 768MB. Ale widac ze w nowszych tytulach gdzie mapy sa duzo wiekszych rozmiarow (COJ, COH, Crysis) to troche brakuje pojemnosci. W sumie jesli ktos ma 17" monitor to nie robi roznicy ktora wersje karty kupi.

Edytowane przez Symbian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co myślę? Że 8800 GS powstał z odpadów 8800 GT/GTS co może potwierdzić premiera tych kart, która odbyła się bez rozgłosu, nawet nie wiedziałem, że w ogóle była, a samych kart ma być bardzo mało więc jest to wielce prawdopodobne. Pewnie po premierze 9600 GT nie będzie już jej się dało kupić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam swoja 7600GS za jakies 250zł

Jesteś pewien że ktoś kupi tą kartę za taką cenę :lol2: ? Miałem kupić Radeona HD3850, ale chyba jeszcze poczekam, bo zapowiada się sporo fajnych kart w najbliższym czasie. Na Komputroniku już są w ofercie wersje 384 mb. Coś nie widzę wersji 768. Jestem ciekaw za ile będzie można ją kupić jak już fizycznie będzie dostępna.

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien że ktoś kupi tą kartę za taką cenę laugh.gif ?

Niom, http://www.allegro.pl/item298639769_galaxy...gwarancja_.html tylko ze ja mam ta wersje z trzema zworkami na samej grafice ktora ma dual biosa, napiecie rdzenia zwieksza i bzyczek :D Co dodatkowo podnosi jej wartosc. (To jest ta wersja z recki purepc.pl). Tym bardziej ze na allegro juz nie ma tej wersji ani nie ma trwajacych aukcji z ta wersja. A ja sie jakos nie moge doczekac tego GSa ... I jesli sie nie pojawia w najblizszym czasie to GT zapewne bedzie kupiony... Edytowane przez Symbian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza recka XFX GeForce 8800 GS 384MB DDR3 XXX - http://en.expreview.com/?p=232 . W sumie fajna karta, standardowo juz mocno podkrecona, ale ma cienkie pamieci (1.4ns) to troche slabo sie kreci. I najgorsze jest to ze nie posiada regulacji obrotow. Ciekawe jakie miala temp... Tylko wersje z 384MB nie posiadaja miernika temp i autoregulacji ? ;/

 

W sumie jest wlasnie tak jak napisali, ze to tylko wersja przejsciowa dopoki nie pojawia sie 9600GT. Wiec po co w ogole ta seria wyszła ? Ehh, i tak jak bedzie premiera 96GT to GSy znikna z rynku (co pewnie szybko sie stanie bo na swiat ma wyjsc 150k sztuk).

 

PS. W sumie w komputroniku maja juz dostawe. Kupowal ktos ? Niech zda relacje co i jak :D

Edytowane przez Symbian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8800gs to jakiś zapychacz... zresztą kto kupi 8800gs/384mb za ok 680-700 zł skoro w tej cenie ma 8800gt/512?(po po ok 680 "dostępne" widziałem)... cena GS musi spaść...do ok 620-640 co najmniej, a lepiej do 600 , inaczej kto to kupi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...