Skocz do zawartości
nrl

Crysis: Warhead

Rekomendowane odpowiedzi

lol co wy tak udajecie zdziwionych, ze druga czesc bedzie znowu na wyspie?

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "spoiler z pierwszej czesci"
Przeciez pod koniec pierwszej czesci wracaja na wyspe po psychola lub proroka czyma kogos innego ;p
Edytowane przez kurniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol co wy tak udajecie zdziwionych, ze druga czesc bedzie znowu na wyspie?

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "spoiler z pierwszej czesci"
Przeciez pod koniec pierwszej czesci wracaja na wyspe po psychola lub proroka czyma kogos innego ;p
Warhead to nie druga część tylko dodatek do pierwszej, akcja dodatku dzieje się równolegle do wydarzeń w podstawce tylko kierujemy innym bohaterem w tym przypadku "Psycho".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to fajnie, czy nie, ale spodziewałem się, że w dwójce polecimy ratować Proroka ;]

Etam ratować, pomuc mu wyniszczyc ufolódów :P

 

A co do warheada to napewno go kupie, poprawia wszystko to co psuło (choc itak byl zajebisty) gre po necie w kraja mianowicie:

-niebylo automatycznego downloadera map

-3eba bylo caly magazynek wpakowac w kolesia zeby padl :P

-mapy byly troche nieprzystosowane do maksimumstendza

 

Teraz to wszystko bedzie poprawione dlatego to jest mus

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak 92% to ja gry nie ukończyłem przez ponad miesiąc, bo tak mnie ta gra zanudzała. Do tego te A.I. żałosne... Mam nadzieję, że w tym dodatku troszkę to usprawnią. Zagrać zagram dla zasady, ale nie spodziewam się świetnego gameplay'a na miare takiego S.T.A.L.K.E.R'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

No tak 92% to ja gry nie ukończyłem przez ponad miesiąc, bo tak mnie ta gra zanudzała. Do tego te A.I. żałosne... Mam nadzieję, że w tym dodatku troszkę to usprawnią. Zagrać zagram dla zasady, ale nie spodziewam się świetnego gameplay'a na miare takiego S.T.A.L.K.E.R'a...

Ponoć to usprawnili polecam czytać zamiast biadolić

 

PS to rozumiem, że rozwalanie dżungli było bardziej nudne od zapie*** z kordonu do Baru co chwilę :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos Crysis mnie bardziej wciągał niż taki stalker i jego siatka maskująca ze stali na początku gry(chodzić można po niej niczym Jezus po tafli wody :P ). Nie widzę nic w stalkerze oprócz bugów i jeszcze gorszego AI , już nie wspominając o kompletnym braku fizyki w grze z roku 2008.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Mnie bardziej wciągnął Stalker ale połowa gry to nuda czyli bieganie od punktu a do punktu b a w międzyczasie wykonanie losowej misji i konieczność pójścia do punktu c. W Crysisie było znacznie więcej akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis Warhead Review - 9.4 Outstanding >> http://pc.ign.com/articles/909/909584p2.html

To jest fajne:

Graphics

Crysis Warhead raises the bar that its predecessor established while at the same time offering better performance.The visuals remain unmatched.

Ogólnie za taką cenę to nie wygląda źle. Bede musiał tylko podejść jeszcze raz do Crysisa aby go w końcu przejść ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam z przyjemnością zagram sobie w nowego crysisa :D nie wiem co wam się nie podobało w tej grze, ale dla mnie ona jest ciekawsza niż COD4. Oczywiście chodzi o SP. Jedna z lepszych gier 2007 roku :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

ja tam z przyjemnością zagram sobie w nowego crysisa :D nie wiem co wam się nie podobało w tej grze, ale dla mnie ona jest ciekawsza niż COD4. Oczywiście chodzi o SP. Jedna z lepszych gier 2007 roku :]

Dla mnie też. Ta gra miała masę haterów narzekających na wszystko. Czytając recenzję to Warhead naprawia większość bolączek poprzednika czyli nudę i złą wydajność no i lepszy multi. Za 70zł gra z najwyższej półki chyba grzech nie kupić.

 

Crytek poszedł po rozum do głowy i Warhead będzie dostępny również przez STEAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zagrywałem w Crysis-a, gra była na bardzo dobrym poziomie wiele osób jej nie doceniało ze względu na wymagania i mieli też trochę racji bo w tej grze klimat jak i cała otoczka jest budowana właśnie poprzez fantastyczną grafiką jeśli się gra na very high docenia się wszystko, a Ci co narzekali na AI zagrywali się w CoD 4 i tam jakoś zupełny brak AI im nie przeszkadzał, a więc to świadczy tylko o tym, że czepianie się AI to szukanie wad na siłę. Ciekawe po ile będzie gra w MM z reguły przy tej cenie w MM gry są 10-20 zł tańsze niż dystrybutor sugeruje jeśli byłaby w cenie 69 zł to rzeczywiście grzechem by było nie kupić lub grać na piracie ja na pewno kupię ze względu na posiadanie Crysis-a, a więc dodatek wyląduje obok na półce. Według recenzji to 5 godzin grania, a znając Crytek będzie to 5 godzin nieustannej akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy coś zoptymalizują bo tylko tego Crysisowi brakuje

 

Cena 29$ potwierdzona ciekawe ile to u nas będzie kosztować.

Ja już zamówiłem. Z przesyłą jakieś 80 zeta wyszło.

A tak na marginesie to wychodzi na to, że Crytek robi podobne cuda co Valve z HL2. Czyżby chciał udoić Crysisa w epizody...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ja już zamówiłem. Z przesyłą jakieś 80 zeta wyszło.

A tak na marginesie to wychodzi na to, że Crytek robi podobne cuda co Valve z HL2. Czyżby chciał udoić Crysisa w epizody...?

Dawno temu (przed premierą Crysisa) była już mowa o tym, że Crysis to trylogia składająca się z 3 części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, że Crysis ma być trylogią. Crysis Warhead to nie kolejna część ale jak na razie pierwszy oficjalny dodatek do gry. Tak właśnie mówią o nim twórcy - Crytek. Podobnie było i jest z epizodami do Half Life'a 2. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wcale nie oznacza braku rozwoju fabuły...Fabuła nie musi być chronologicznie uwarunkowana przecież.Może się rozdzielać i cofać.Zresztą pewnie chodzi o fakt podziału na trzy części co faktycznie budzi nieco skojarzeń z Valve.Ale już jakość fabuły to daje HL2 niekiepską przewagę.W Crysis jest ona co najmniej trywialna i naprawdę pełna niemieckiego "uroku" :D .Ale gra jest fajna i na nic smędzenie wiecznie niezadowolonych ,że to "benchmark" dla "dzieci w piaskownicy", bo był tu taki koleś swego czasu hehe(też coś....a ci sami ludzie od "bench tylko" uważają często ,że CoD4 ma jakąś wykwintną fabułę...).Po prostu każda gra ma swoich odbiorców no i czasem...trzeba umieć się nią cieszyć :wink:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to podobnie? Epizody HL posuwają naprzód fabułę. Tu mamy tą samą historę z innej perspektywy.

Racja. Mniejsza jednaj o fabułę. Chodzi mi o podejście wydawnicze.

Sądząc po wypowiedzi - chronicsmoke, wygląda na to, że bierze on Warhead'a za kolejną część gry a tak przecież nie jest.

Stąd te moje próby wyjaśnienia..... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia z gry ? :)

Ja wciąż czekam na przesyłkę z Warhad'em.... Oby doszła do piątku.

Z tego co się dowiedziałem to gra się zaczyna w momencie odbicia portu znanego z podstawki (mapa przed tą z czołgami). Niezłe intro można już zobaczyć na Youtub'ie. Podobno non stop 5 godzin ciągłej akcji o ile walimy tylko do przodu po najmniejszej linii oporu. Dla ciekawskich do 10 h....

 

 

--------------------------------

QX9650, 4 GB Mushkin DDR2, EVGA 780i, EVGA 9800GX2, Asus Xonar D2, 500GB WD Abbys, Samsung DVD-RW, Nec 90GX2 MultiSync Pro, NZTX Lexa, LC (Swiftech Apogee GTX, EK WB 9800GX2, Laing DDC 12V 1plus RT, M3 Thermaltake, Thermochill PA120.3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...