Skocz do zawartości
nrl

Crysis: Warhead

Rekomendowane odpowiedzi

"Mam laptopa"

Panu juz podziekujemy...

:huh:

 

Po pierwsze laptop, bozee... Toc to sprzet biurowy, a nie konsola, lub chociazby PC'et. Ludzie, jak chcecie grac na tych skrzyneczkach to kupcie najnowsze ASUS'y z serii gametry...

Procek za slaby, karta tez juz nie cudo... za malo RAM, jak bys przeczytal to tutaj ktos napisal pare postow wyzej, ze ponad 2 GB ramu sama gra zzera..

Takze cuz... Nic tylko kupic porzadnego kompa, a nie laptoka za 3k.

te ASUSy to i tak strata pieniędzy (dużych)... i tak jak piszesz proc za wolny, ram- da radę z 2gb jak mamy XP i karta graficzna 8700 to tak naprawdę odpowiednik mocniejszych 8600GT dla PC, ogólnie maszyna nie dla Crysisa Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim mrozie nawet na promieniu lasera robią się sople :D http://www.server.aplus.pl/Koen/temp/laser.wmv

Zauważył ktoś podobne bugi? U siebie oprócz tego widziałem jeszcze w paru miejscach krew i cienie na niewidocznych, przenikających ścianach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bugi sa takie, ze mam we wszystkich broniach celownik laserowy, i na filmikach mam wtedy wszedzie czerwona kropke, lecz gdy cos / ktos "wejdzie" w pole tej czerwonej kropki, to ja po prostu zaslania ;).

Na poczatku w tym barze, nad morzem - (pierwsza misja), mialem krzaczory graficzne :blink:, normalnie wysyp, nic nie widzialem, wystarczylo przyblizyc i bylo ok... Czesto mi niebo sie skaszani, moze wina sterow, mam te whql ~17(...).19 gf8800gts.

 

 

A jeszcze chlopaki, powiedzcie, mi o fabule... Bo jak narazie jestem przy drugiej misji. Jestesmy w tym samym czasie akcji co Nomad tak? Czyli akcja dzieje sie wo tej samej porze dnia i nocy co Crysis, tylko ze my robimy misje Psychlem, dokladnie te akcje w ktorych Psychol i reszta ferajny znikala, cos typu "Nomad poradzisz sobie, my robimy co innego :P".

 

Cos tam bylo na poczatku, ze 3 lata wczesniej, czy cos takiego, prosze o wytlumaczenie.

 

Kolejna sprawa... Dlaczego temat nazywa sie Crysis 2 :huh:?

Ja juz sie poglubilem... To Crysis - to Crysis 1 ok, spoko chyba nikt nie ma tutaj zastrzezen :P, ale ten, to chyba tylo dodatek co? A jesli dodatek, to kiedy prawdziwy Crysis 2?

BTW fajnie by bylo zmienic nazwe tematu... :roll:.

 

Sory za ogolny szmer / balagan / bledy - nocka i powrot do domu o tej porze, wiaze sie z malo skutecznym wykorzystaniem P.mozgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym chciał żeby nazwa była Crysis Warhead, a nie Crysis 2. Jak ktos bedzie szukał to warhead.

Popieram zmianę tematu.

Ja również zauważyłem parę bugów graficznych. Najbardziej odczułem to w tunelach kopalni (krzaczory graficzne?).

 

--------------------------------

QX9650, 4 GB Mushkin DDR2, EVGA 780i, EVGA 9800GX2, Asus Xonar D2, 500GB WD Abbys, Samsung DVD-RW, Nec 90GX2 MultiSync Pro, NZTX Lexa, LC (Swiftech Apogee GTX, EK WB 9800GX2, Laing DDC 12V 1plus RT, M3 Thermaltake, Thermochill PA120.3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spedzilem wczoraj kilka godzinek z nowym Crysisem i ...

Tak powinien od poczatku byc wykonany Crysis. Jak dla mnie poprzednia czesci moglaby wogole nie istniec, zanudzilem sie przy niej przez 80% czasu gry( dla mnie to byl przereklamowany sredniak ). W Warhead wkoncu cos sie dzieje, akcja caly czas pcha nas do przodu, gra nie zamula. Okazuje sie, ze dodatek jest ciekawszy niz podstawka :) Tryb multi nareszcie nie jest wykonany na odczepnego jak to mialo miejsce poprzednio.

 

Szkoda, ze sekcja na lotniskowcu nie jest dluzsza i bardziej zlozona. Mogli wykorzystac ten klimacik :)

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

 

aha zauwazylem ze w etapie po kopalni gdy zmierzamy do windy, gra zglasza wieksze zapotrzebowanie na pamiec karty graficznej. Objawia sie to tym ze przy ustawieniach detali obiektow na max i tekstur na max niektore elementy mapy nie nadazaja byc oteksturowane, co wiecej brakuje pamieci nawet na tekstury przeciwnikow ( nieoteksturowane obiekty sa poprostu czarne ). Chyba jednak potrzeba wiecej niz 512MB na maksymalne ustawienia na tej mapie, albo engine nie radzi sobie z wydajna wymiana danych.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy nie uważacie, że Warhead jest nieco za krótki ? Jestem zawiedzony krótką rozrywką, grę przeszedłem w niecałe 1,5 dnia. :(

wole ze jest krotko i tresciwie, a dlugo i nudno tak ze nie chce mi sie konczyc gry.

A ile godzinek poswieciles na skonczenie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 6-7 godzin grania. Najbardziej denerwowały mnie bezprzewodowe lampy na lotniskowcu, strzelcie sobie w jarzeniówkę u góry, po spadnięciu dalej świeci. Potem gdy rzucasz przez ciemny korytarz, fajnie światła migają. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sie swietnie ale wymagania co do ramu chyba wzrosly wzgledem podstawki :/ Byc moze dla tego ze mapy wydaja sie byc wieksze w warheadzie. Pozatym denerwuje mnie pewien bug, dlaczego jak zabijamy uspionego goscia to ten jeczy? Specjalnie przechodzilem niektore "sekcje" po cichu ale ten blad powoduje ze zaraz sie wszyscy zlatuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania odnośnie ramu wzrosły dość znacznie imo. Przy viście na 2GB Ramu, Warhead odsysa mi z systemu cały ram, dla visty zostaje tylko 200 MB. Czyli Warhead bierze około 1800. Gdyby miał z czego, zabrałby pewnie więcej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie tez odczulem ze Warhead ciagnie wiecej ramu. Mam Viste i 2 giga ramu, w Crysisa normalnie gralem na very high a w Warhead musze ustawic na high bo sie wyzej nie da grac caly czas szarpie i zatrzymuje sie nawet czasami na sekunde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kredek, odpal skrót crysisa. Na końcu ścieżki dopisz " -DX9" czyli np.

"D:\Gry\Crysis WarHead\Bin32\Crysis.exe" -DX9

 

Odpalisz tym samym gre w DX9 - graficznie prawie się nie różni, nie dostrzegłem różnicy poza światłem rozpadającym się przez drzewa, wtedy na v high nie będzie cieło z powodu ramu - praktykuje, działa. :)

Edytowane przez djdrake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie przy 1,5gb i na xp w niektorych momentach jest masakra a detale tekstur mam na "srednie" ustawione, w crysisie normalnie gralem na podobnych ustawieniach. Ale ogolnie odnosze wrazenie ze dosc dobrze podciagneli silnik jesli chodzi o wykorzystanie zasobow, gdyby nie ram to smialo moge powiedziec ze rusza sie zdecydowanie lepiej niz crysis na podobnych ustawieniach. Najbardziej sie zdziwilem jak w readme zobaczylem ze 7600gs nie spelnia minimalnych wymagan B-) a tu gra calkiem niezle smiga na srednich

 

ps. strzelanie z podwojnego uzi roxuje :D szkoda ze nie opracowali jakiegos systemu typu, jednym uzi (lewy przycisk myszy) sami strzelamy gdzie chcemy a drugim np "auto namierzanie" na latwopalne obiekty (drugi przycisk myszy). Wtedy akcje dorownywalyby tym z hollywoodzkich filmow sensacyjnych ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie przy 1,5gb i na xp w niektorych momentach jest masakra a detale tekstur mam na "srednie" ustawione

Gram na ustawieniach mainstream (medium?) i na 1gb nie mam problemów, nic nie swapuje. Ogólnie gra wydaje się być lekko lepiej zoptymalizowana pod słabe kompy niż Crysis. Gram w 1280x800 i jest całkiem płynnie. Mam nadzieję, że Warhead sprzeda się dobrze i doczekamy się jeszcze kilku dodatków, szkoda marnować tak udany silnik.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na ustawieniach mainstream (medium?) i na 1gb nie mam problemów, nic nie swapuje. Ogólnie gra wydaje się być lekko lepiej zoptymalizowana pod słabe kompy niż Crysis. Gram w 1280x800 i jest całkiem płynnie.

No to nie wiem o co chodzi.... Tak, mowiac srednie mam na mysli "mainstream". U mnie w pierwszej misji bylo wszystko ok ale od polowy drugiej sa ciagle doczytki. Ramu mam wiecej i chodzi gorzej niz u Ciebie, nie wiem co jest grane. A ile masz pamieci na tym 8600?

 

ps. dlatego tez pytam o ram na karcie graf alCatraz'a :]

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

war3, odpal głośno słuchawki, zlokalizuj dźwięk ufola, który zacina się na zachód od toru jazdy w drzewach! Też się nad tym głowiłem, ale słyszałem dźwięk na zachodzie, i faktycznie, był tam mały ufol zaplątany w drzewa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

war3, odpal głośno słuchawki, zlokalizuj dźwięk ufola, który zacina się na zachód od toru jazdy w drzewach! Też się nad tym głowiłem, ale słyszałem dźwięk na zachodzie, i faktycznie, był tam mały ufol zaplątany w drzewa. :)

możesz podesłać print screena gdzie on jest, albo podaj w maire dokładną lokalizację tego ufola. zlazłem wszystko i go nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ja rozwaliłem te większe i pociąg ruszył gdzieniegdzie zostały te małe strzelały do jadącego już pociągu także nie wiem może jakiś bug, albo rzeczywiście coś tam trzeba jeszcze rozwalić bo się schowało i nie chce wypłynąć, jakby co to spróbuj jakiegoś wcześniejszego save-a wczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ja rozwaliłem te większe i pociąg ruszył gdzieniegdzie zostały te małe strzelały do jadącego już pociągu także nie wiem może jakiś bug, albo rzeczywiście coś tam trzeba jeszcze rozwalić bo się schowało i nie chce wypłynąć, jakby co to spróbuj jakiegoś wcześniejszego save-a wczytać.

nic to nie daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stoisz na wagonie z karabinami, na przeciwko Ciebie jest tor jazdy, skręcasz 90' w lewo i w koronach drzew był zaplątany jeden mały ufol, którego pocisnąłem z gaussa, po czym pociąg ruszył. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało się ! trzeba jednak wgrać poprzedniego save`a :) ale save`a, a nie quick save`a :D

 

gra skończona - krótka, ale super intensywna :D

teraz tylko czekać na następny dodatek od strony Proroka :)

Edytowane przez war3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...