Skocz do zawartości
nrl

Crysis: Warhead

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

Ci , ktorzy grali mowia , ze Warhead (mimo czasu gry > max to 3h21 i 3h45 z LAba , srednia to 6-7h) jest ciekawszy od Crysisa , wiecej akcji , non stop cos sie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem styl "rambo" w Warhead jest dużo łatwiejszy niż w podstawce. Przynajmniej mi się jakoś tak łatwiej grało. Fajny dodatek, tylko końcówka za łatwa. Taka praktycznie formalność. Podstawka mogła mieć więcej takiej akcji. Początek miała dobry - spokojny, podziwianie widoków, opad szczęki i poznawanie kombinezonu. Poźniej lekko nużące te kolejne kilometry na piechotę i przedzieranie się w pojedynkę przez hordy Koreańców.

AI tu też ssie czasami. Nie dość, że łatwiej ich zabić, to jeszcze potrafią stać w bezmiernym zdumieniu, gdy koledzy dookoła giną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wczoraj dorwałem gierke.Wymagania ciutke większe.Na Viscie i asusie 4850@700/2090 procek 3.9ghz,srednio 30-45 klatek 1280x1024 wszystko na maxa oprocz cieni i jakosc cieni na wydajnosc bodajze.graficznie o wiele lepiej wyglada.Szybciej wogóle gra reaguje(np: jazda autem), w pierwszym mialem wrazenie takiego lekkiego spoznienia.Rowniez szybciej sie podlacza do serwerow.No i w koncu gra sie bez plytki wsadzonej :)

 

Edit:

I faktycznie pamięiożerna jest.Z aplikacjami w tle 2600mb nawet połykała.W pierwszym Crysisie cos około 2300-2400.

Edytowane przez Jang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem wczoraj i tego samego dnia skończyłem. Dodatek krótki ale konkretny, szkoda tylko że znowu wsadzili kilka "lodowych" etapów do gry. IMHO walka z żółtkami w dżungli to esencja Crysisa i nie miałbym nic przeciwko bieganiu tylko w takich lokacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kkNd!

Sprzet podobny do mojego , 4870 po dobrym oc

1280x960 wszystko na max bez AA koles ma nonstop powyzej 50fps

nawet podczas ostrej jadki nie spada ponizej 40fps

Na moje wybredne oko miodzio malina Crysisowi do SP wiecej nie potrzebne.

 

Do powiedzmy 45fps w 1920x1200 to potrzebne chyba sli GF280 alb CF 4870

nie no w 1280x1024 to nawet u mnie smiga ;) chodzilo mi raczej o wyzsze rozdzielczosci, gdzie zeby w miare sensownie pograc trzeba kosmicznego sprzetu ;) mi sie np marzy ~40 fps w 1600x1200, bo o 1920x1200 to pewnie za 2 lata bedzie mozna myslec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam ludzie chodzi z tymi klatkami bo wedlug mnie to nawet przy 15 fps da sie grac i jest wmiare komfortowa rozgrywka.

Też bym tak chciał... niemniej crysis przy 20-25 fps jest tak grywalny jak Stalker przy 30-35 wiec źle nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Nie wiem o co wam ludzie chodzi z tymi klatkami bo wedlug mnie to nawet przy 15 fps da sie grac i jest wmiare komfortowa rozgrywka.

Da sie grac i przy 1 FPS...przy 15 FPS masz juz powazne zwolnienie animacji , ktora utrudnia celowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym tak chciał... niemniej crysis przy 20-25 fps jest tak grywalny jak Stalker przy 30-35 wiec źle nie jest.

Da się grać , ale gra do super przyjemnych nie należy. Z tego co zauważyłem 24-25fps animacja nadal nie jest płynna , dopiero 27-28fps zaczyna być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ,

To jedyna chyba gra w ktora przy 25 fps mozna w miare komfortowo grac

ciut powyzej 30 i jest prawie idealnie

W takim Stalkerze musi byc nonstop powyzej 40fps zeby bylo porownywalnie

do 25-30 w Crysisie , ten silnik ma potencjal ,oby w koncu leijzi programisci zaczeli

go wykozystywac i modernizowac .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś od twórców:

post-116203-1222093452_thumb.jpg

można podnieść i usłyszeć komentarz psychola :D

W którym miejscu to znalazłeś? :huh:

 

--------------------------------

QX9650, 4 GB Mushkin DDR2, EVGA 780i, EVGA 9800GX2, Asus Xonar D2, 500GB WD Abbys, Samsung DVD-RW, Nec 90GX2 MultiSync Pro, NZTX Lexa, LC (Swiftech Apogee GTX, EK WB 9800GX2, Laing DDC 12V 1plus RT, M3 Thermaltake, Thermochill PA120.3).

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pogralem sobie troche dluzej i musze stwierdzic, ze grafika jest jednak gorsza od podstawki :/ (detale full, dx9 1280x1024)

Naprawde macie odczuce ze grafa jest lepsza? Przeciez nawet na tych screenach co tu wkleiliscie widac,ze grafika jest jakas taka nijaka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pogralem sobie troche dluzej i musze stwierdzic, ze grafika jest jednak gorsza od podstawki :/ (detale full, dx9 1280x1024)

Naprawde macie odczuce ze grafa jest lepsza? Przeciez nawet na tych screenach co tu wkleiliscie widac,ze grafika jest jakas taka nijaka :/

Ja mam odczucie ze grafika wcale nie jest lepsza, a czy gorsza to sie nie przygladalem ( tez full detal ).

Dodali za to wiecej szczegolow i animacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki pomoże ktoś ugrzęzłem w tym miejscu

Dołączona grafika

 

potwierdzam gra jest bardziej wciągająca niż jedynka chce sie powrócić do niej,pierwsza część szybciutko mi sie znudziła nawet połowy nie ukończyłem

 

Piękne dzięki Kucyk za błyskawiczną odpowiedz

 

faktycznie łatwe to było już wskoczyłem do jadącego pociągu i jest next level,pociąg podczas loadingu podobny do tych naszych krajowych :] jeszcze raz THX

Edytowane przez RELOADED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...