Skocz do zawartości
Kaeres

F1 Sezon 2008

Rekomendowane odpowiedzi

wychodzi na to, ze ferrari w pelni sprawne jest poza zasiegem wszystkich. za nimi pewnie beda sie bic mclaren z bmw. no i srodek stawki z toyota, williamsem, red bullem i renault.

PS Niech mi teraz ktoś powie, że Massa nie jest słabym kierowcą :)

wczorajsze Q3. i wszystko jasne.

szkoda mi brazylijczyka, chociaz z drugiej strony robek przez to byl 2. wyscig byl nudny. a komentarz borowczyka to zenua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felipe Massa twierdzi, że przyczyną jego wypadku nie był błąd kierowcy, a najprawdopodobniej uszkodzenie zawieszenia, do którego doszło kilka zakrętów wcześniej.

 

 

Brazylijczyk na 31. okrążeniu wypadł z toru oddając Robertowi Kubicy niemal pewne drugie miejsce. Felipe już dziś zapowiada jednak walkę w kolejnych wyścigach po tym, jak nie ukończył dwóch pierwszych Grand Prix sezonu.

 

„Jestem bardzo rozczarowany, ponieważ nie na taki początek sezonu liczyłem”, powiedział Massa po wyścigu.

 

„Muszę utrzymać koncentrację - wciąż mamy przed sobą szesnaście wyścigów, więc podczas następnego weekendu muszę zaprezentować się lepiej.”

 

Jak już powiedziałem, jestem bardzo rozczarowany. Pierwszą i drugą pozycję mieliśmy praktycznie w kieszeni, ale nie ukończyłem wyścigu.”

 

„Już w szóstym zakręcie bolid zachowywał się dziwnie, ponieważ wcześniej chyba zbyt mocno uderzyłem w krawężnik i niestety w zakręcie siódmym po prostu wypadłem. Ciężko mi wytłumaczyć, co się stało.”

 

Felipe zapytany, czy „bączek” ma związek zakazaniem stosowania w Formule 1 kontroli trakcji, odpowiedział: „Nie. Podczas całego weekendu nie popełniłem najmniejszego błędu, więc mój wypadek nie ma z tym nic wspólnego.”

 

„To nie jest zakręt, w którym musisz agresywnie wciskać gaz. Nie sądzę więc, aby miało to jakikolwiek związek.”

 

źródło: Autosport

Massa nie potrafi panować nad swoimi emocjami podczas wyścigu. Jeździ bardzo nie równo i są tego skutki. Nie można o nim powiedzieć że jest słabym kierowcą lub mało doświadczonym, w teamie Ferrari nie ma miejsca dla takich osób.

 

BRAWO dla Roberta i całego teamu BMW F1. Pokazali że potrafią walczyć z najlepszymi.

 

Hamilton... bardzo słaby występ. W sumie sam sobie zawinił, widać że jak jedzie w środku stawki to już nie jest takim "cfaniakiem" na torze.

 

Szkoda mi Alonso, widać że próbował wyciś z bolidu tyle ile było można, max. Niestety same umiejętności kierowcy na torze gdzie są długie proste nie wystarczą.

 

Wybiera się ktoś 3.08 na GP Węgier ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Massa jak to Latynos ma fantazję :) nie jest zimny i opanowany tylko spontaniczny. Pamiętacie kłótnię z Alonso? Dali by sobie wtedy po razie. A dziś za spryskanie oczu szampanem Iceman tylko poszedł oczy wytrzeć ;) Massa by mu z baśki wyjechał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu tak jedziecie po masie. dla mnie to jeden z lepszych kierowców. pamiętacie jak podczas deszczu w japoni robert na ostatnich zakrętach uległ dla masy? to było coś pięknego.

teraz w filmikach z jutube widać że dla masy poszedł ciemny dym z lewego koła jak już go obróciło. może to coś innego, nie jakaś awaria.

Nie ujmując oczywiście nic Kubicy, jest coraz lepszy. Dzisiaj pokazał że potrafi jak wszystko jest ok. z samochodem i rozsądnie ma zatankowany bolid

Nie rozumiem w ogóle czemu Hamilton jechał2x miękkie opony i na koniec twarde :? Totalna głupota!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem że Robert znowu trysnoł dowcipem tylko teraz na temat swojego napoju. Zapytany o niego miał powiedzieć, że już przed startem był gorący, na drugi raz weźmie sobie cherbatę i będzie ją pił w odpowiedniej temperaturze.

Dokladnie tak bylo, dziennikarz zapytal go czy pil cos w czasie wyscigu na to Kubica odpowiedzial ze nie bo bylo za gorace, i ze nastepnym razem poprosi o goraca herbate :D

 

Ja tak to zrozumialem - konferencja nie byla tlumaczona na pl.

 

 

Chcialbym zobaczyc takie podium

 

Kubica

Rosberg

Hamilton

 

Co wy chcecie od komentatorow? Moim zdaniem sa w porzadku. Tylko Dowbor robi troche przypal - ale to juz studio

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to, aby wyrażali emocje czy komentowali z zaangażowaniem?

Ja do nich nic nie mam, podają fakty i (zazwyczaj) nie popełniają błędów. Co się dzieje na torze widzę doskonale.

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale ci komentatorzy piszcza jak dziewczynki :D

 

Ten link co dales to tak jakby porownac komentowanie skokow narciarskich z plywaniem... Nascar i F1 to dwa rozne sporty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do Zientarsiego nic nie mam. Tylko Dowbor w kilka dni stał się specjalistą od F1...

Oj obawiam się że Maciek nie wróci tak prędko do roli komentatora. Chyba Dowbor zadomowi się na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj obawiam się że Maciek nie wróci tak prędko do roli komentatora. Chyba Dowbor zadomowi się na dłużej.

Mi sie wydaje że w ogóle nie wróci. Już sam fakt że jego ojciec jest tylko gościem a nie prowadzącym utwierdza mnie że Maciek już nie ma szans prowadzić studia F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety, nie mam konta na torrentleech org :/

 

edit:

ten sam torrent jest na piratebay'u idzie 250 :)

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze co do Massy. No cóż z tego, że wypadł? A o ile słabiej od Icemana jechał? Felipe jest takim kierowcą jednego okrążenia, w kwalifikacjach jak ma zwyżkę formy potrafi błysnąć, ale w wyścigu charakter i psychika nie pozwalają mu na osiąganie dobrych wyników ;) Nie chcę się bawić w psychologa ale tak to mniej więcej wygląda po tym co widziałem przez ostatnie 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zdania, że Massa to nic specjalnego. Weber czy Rosberg już od niego lepiej jeżdżą tylko mają boilidy słabsze. Kimi pomimo cięższego samochodu non stop był za Massą, a poźniej po 1 PS tylko oddalał się od Massy. Kubica w końcu zrobił swoje, zero eksperymentów ze stajnii BMW, oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoze ktos? Gdzie znajde dekoracje i konferencje z tego wyscigu? Bo w NOsegmenT nie ma :unsure:

EDIT: Venom Thx!

Edytowane przez Spiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...