Skocz do zawartości
meeron

W Co Graja Wasi Rodzice

Rekomendowane odpowiedzi

Zebys tylko widzial jak starsi sa nieporadni gdy dostana jakas gre do przejscia ... koordynacja ruchow, percepcja, zrecznosc, refleks - tego im najbardziej barkuje. Ale gadac ze tylko dzieci graja w gry to potrafia. Mysle ze oprocz pasjansa to jeszcze saper sie sprawdzi, chyba ze Twoja Mama jest szlachetnym wyjatkiem i celuje w cos bardziej zaawansowanego :> Moi kiedsy zagrywali sie w River Raid i Mario :D

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojciec grał kiedyś(jedynie w to) w królika bugsa ;] na pegazusie, nie pamiętam nazwy ale polegała na zbieraniu marchewek a poziomy były połączone rurami -za "przeszkody" robiły postacie znane z bajki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojciec grał kiedyś(jedynie w to) w królika bugsa ;] na pegazusie, nie pamiętam nazwy ale polegała na zbieraniu marchewek a poziomy były połączone rurami -za "przeszkody" robiły postacie znane z bajki ;]

Jazz Jackrabit albo jakoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama boi sie dotknac komputera ;) ale za to ojciec ostro ciupie w Command Conquer 1, Red Alert i Generals, Silent Hunter, Soldiers: Heroes of WW2, no i namietnie Age of Empires 3 oraz Civlization 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

ogolnie dawno sie tak nie usmialem z tematu ;)

 

Zebys tylko widzial jak starsi sa nieporadni gdy dostana jakas gre do przejscia ... koordynacja ruchow, percepcja, zrecznosc, refleks - tego im najbardziej barkuje. Ale gadac ze tylko dzieci graja w gry to potrafia. Mysle ze oprocz pasjansa to jeszcze saper sie sprawdzi, chyba ze Twoja Mama jest szlachetnym wyjatkiem i celuje w cos bardziej zaawansowanego :> Moi kiedsy zagrywali sie w River Raid i Mario :D

"starsi sa nieporadni gdy dostana gre.." nie no naprawde dzieki za poprawienie chumoru :lol2:

 

wypowiem sie teraz jako ten "starszy" wlasnie :)- moj syn ma 18 lat i oczywiscie jest graczem nalogowym,zona gra w swoje gierki,corka czasem tez w cosik pogra,no i ja "stary zgred" :lol2: ktory gra dluzej niz maja niektorzy z was lat-a gram juz min od 25 lat,a jak zobaczycie sygnaturkie to zobaczycie ze nie zartuje.Tak wiec drogie dzieci przykro mi ze wasi rodzice nie graja lub prawie wcale tego nie robia,ale nie oceniajcie wszystkich jednym szablonem.

A co do tej "koordynacji ruchow"z cyt. ktora mnie rozwalila :lol2: to niejeden z was dostalby po pupie w CS czy UT ale gra po sieci mi zbrzydla kilka lat temu kiedy wielu z was nawet nie wiedzialo co to jest CT a w ktorego ja pogrywalem w lidze Francuskiej a w polsce CT nawet nie byl znany-no ale dosyc chwalenia sie -

 

rosnijcie zdrowo :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojciec grał kiedyś(jedynie w to) w królika bugsa ;] na pegazusie, nie pamiętam nazwy ale polegała na zbieraniu marchewek a poziomy były połączone rurami -za "przeszkody" robiły postacie znane z bajki ;]

Pamiętam jak byłem bardzo mały i grałem w to na wakacjach u cioci, ale to chyba chodziło na jakiejś konsolce Nintendo.

Dzięki za przypomnienie :)

ogolnie dawno sie tak nie usmialem z tematu ;)

"starsi sa nieporadni gdy dostana gre.." nie no naprawde dzieki za poprawienie chumoru :lol2:

 

wypowiem sie teraz jako ten "starszy" wlasnie :)- moj syn ma 18 lat i oczywiscie jest graczem nalogowym,zona gra w swoje gierki,corka czasem tez w cosik pogra,no i ja "stary zgred" :lol2: ktory gra dluzej niz maja niektorzy z was lat-a gram juz min od 25 lat,a jak zobaczycie sygnaturkie to zobaczycie ze nie zartuje.Tak wiec drogie dzieci przykro mi ze wasi rodzice nie graja lub prawie wcale tego nie robia,ale nie oceniajcie wszystkich jednym szablonem.

A co do tej "koordynacji ruchow"z cyt. ktora mnie rozwalila :lol2: to niejeden z was dostalby po pupie w CS czy UT ale gra po sieci mi zbrzydla kilka lat temu kiedy wielu z was nawet nie wiedzialo co to jest CT a w ktorego ja pogrywalem w lidze Francuskiej a w polsce CT nawet nie byl znany-no ale dosyc chwalenia sie -

 

rosnijcie zdrowo :lol2:

OMFG! Do tej pory byłem wręcz pewien, że masz maksymalnie 15lat...

 

Tato gra w Call of Duty wraz z siostrą no i czasem w GTA San Andreas.

Edytowane przez Limak122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypowiem sie teraz jako ten "starszy" wlasnie :)- moj syn ma 18 lat i oczywiscie jest graczem nalogowym,zona gra w swoje gierki,corka czasem tez w cosik pogra,no i ja "stary zgred" :lol2: ktory gra dluzej niz maja niektorzy z was lat-a gram juz min od 25 lat ...

Imponujące. Ale jesteś raczej w mniejszości. Chyba że traktujesz sie jako całość, to inna sprawa. Wiekszość rodzicieli nie ma bladego pojęcia o graniu i tyle. To że akurat Ty jesteś szalchetnym wyjątkiem - ciesz się :> Może dla porównania, skoro ja odnosze tą regułę do moich starszych, ty odnieś ja do swoich i będzie Ci łatwiej zrozumieć moje podejście, bo w to że twój Tato gra od 50 lat nie uwierze :D

 

 

"starsi sa nieporadni gdy dostana gre.." nie no naprawde dzieki za poprawienie chumoru :lol2:

No tak, widać ze 25 lat gramy :>

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój tata to nałogowo w Colina2,3,4 :P.Kiedyś wygrał turniej w kafejce u mnie na osiedlu,zaciągnąłem go bo widziałem że jest dobry.Byście widzieli miny moich kumpli :D .No i jeszcze oczywiście pasjans pająk.

Edytowane przez jawor121

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh Ojciec nie ma czasu na nic (tak przynajmniej mowi), Matka jak juz gra to tylko w proste gierki. Za to szwagier z siostrą (mają ponad 30 lat) juz naleza do tego nieco mlodszego pokolenia i cisna w kazda nowa gre (ostatnio w wiedzmina), no ale czesto z cheat'ami bo rady sobie nie daja (lub im sie poprostu niechce meczyc, wolą poznawac i cieszyc sie fabularna czescia gier)

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm....umnie Mami rzadko grywa może z 5x w roku i w pasjansa :) Papi - uuu ten to nie wie gdzie power wcisnąć i wogóle czarna magia - zawsze jest że do komputera gadam *czyt. gram online w UT lub C&C :P....

 

Kumpla rodzice którzy są w wieku moich to ( mamuśka dogina wszystkie karcianki , kuleczki zumy itp ,skype maila ) a ojciec to kiedyś grał w Acuta Soccer za dawnych czasów teraz tylko allegro :P )

 

Z gier online poznałem paru panów 40-50 lat i naprwadę radzą sobie nieźle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...