Skocz do zawartości
SlaveBlade

Nokia N-Gage- kolejna kiche czy zajeboza??

Rekomendowane odpowiedzi

Nokia n-gage?

 

Co o tym myślicie... kolejna kicha do naciągnięcia ludzi czy kolejny zajebisty klient w rodzaju GameBoy Advance?? Wydaje mi sie to ciekawe... dorwałem pierwsze info w gazetce plusa... To może być wydymana sprawa tylko jestem ciekwy kto to kupi?? i ile to bedzie kosztować... ale napewno sporo... KOszt gier pewnie tesh nie będzie mały... bo są na kartach mmc... wypowiedzcie sie...

 

 

 

Info po Polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zapowiada się ciekawie, szkoda, że ekran ma 4096 a nie 65536.

 

Dla mnie jednak telefon powinien służyc tylko do dzwonienia, wysyłania wiadomości, łączenia laptopa z internetem itp. Poza tym powinien byc jak najmniejszy.

 

Chociaż co kto lubi.

 

Jeśli o mnie chodzi, to takie rzeczy jak aparat cyfrowy, gry itp. powinni ładować do palmtopów. Ew. palmtop z możliwościa dzwonienia - ale z ekranem wielkości typowej dla palmtopów, a nie malutki komórki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To "coś" wypada blado jako komórka przy innych komórkach i równie słabo jako konsolka przy GBA, a tak poza tym fajnie wygląda :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialbym takiego fona. Telefon to telefon. Ciekawe kiedy w telefonie bedzie zintegrowana suszarka, mikrofalowka itd :D

 

nie do końca zrozumieliście.... to nie ma być telefon z funkcja gier... tylko konsolka do gier z funkcją telefonu... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialbym takiego fona. Telefon to telefon. Ciekawe kiedy w telefonie bedzie zintegrowana suszarka, mikrofalowka itd :D

 

nie do końca zrozumieliście.... to nie ma być telefon z funkcja gier... tylko konsolka do gier z funkcją telefonu... :twisted:

no i właśnie jako konsolka wypada bardzo słabo, o wiele lebszy jest GBA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialbym takiego fona. Telefon to telefon. Ciekawe kiedy w telefonie bedzie zintegrowana suszarka, mikrofalowka itd :D

 

nie do końca zrozumieliście.... to nie ma być telefon z funkcja gier... tylko konsolka do gier z funkcją telefonu... :twisted:

no i właśnie jako konsolka wypada bardzo słabo, o wiele lebszy jest GBA

 

GBA rox... Założe sie że nie dorasta gba do pięt... wprawdzie grafa 3D w tym jest spox... ale gierki na gba są na 100% bardziej rozbudowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gó.wniarz? bez przesady niedługo zablokujeviwe słowa: cudownie itp ;)

 

 

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a bez przesady po <span style="color:red;">[ciach!]</span> blokowac tyle słów?? buuu po pfrostu buuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb raider wymiata...podobno będzie od groma emulatorów...

:lol: Cóż za reaktywacja, czyżby to na złość komuś :?: :) A tak wracając do tematu to wydaje mi się, że telefonik jednak nie zrobił takiego szału na rynku na jaki się Nokia spodziewała...Taka moja opinia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duza czesc gier z n-gage dziala na innych telefonach opartych na symbianie, ja nie widze sensu kupowania telefonu typowego do grania.

Niestety Tomb Rider nie działa. :cry:

A na jakim fonie go odpalasz?

RoKFoR-a kojaze z KF :D wie co mówi :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego oceniacie tak zle ta konsole. Cena jest atrakcyjna, gry calkiem fajne i emulator segi genesis r0x. Wystarczy kupic karte wieksza z 256mb i mozna grac we flashbacka, alladyna itp. Atrakcyja jest rowniez radio, mp3 i oczywiscie telefon, który uwazam za dodatek do tego sprzetu a nie podstawowa funkcje. Osobiscie zastanawiam sie nad zakupem tej konsoli (taniej niz GBA wyjdzie). Wersja QD nie przemawia do mnie ze wzgledu na brak radia i mp3.

Sawicki od kiedy konsole sa dla 7-8 latkow? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...