Skocz do zawartości
Gość chronicsmoke

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co gracze widzą w nowym Burnoucie. Wg mnie ta część jest gorsza nawet od odgrzewanego kotleta, Dominatora. Za bardzo czuć tu robotę EA.

NA PC to debiut i dlatego Paradise wypada bardziej niż gut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Mi się Paradise podoba. Po ukończeniu BO3 gdy zasiadłem do 4ki to nie przebrnąłem nawet przez pierwsze levle bo gra różniła się od poprzedniczki zbyt mało i uległem szybkiemu znudzeniu a Paradise to w końcu jakiś powiew świeżości. Tylko crashów brakuje no ale coś musieli zostawić na następną część znając EA ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Gry spod znaku Burnout, podobnie jaka wiele innych konsolowych serii, są kompletnie nieznane zatwardziałym użytkownikom pecetów. Pierwsza część ukazała się na Sony PlayStation drugiej generacji jeszcze w 2001 roku, a od jakiegoś czasu na PlayStation 3 oraz xBox 360 panoszy się siódma odsłona. Przyzwyczailiśmy się już, że na blaszakach prym w zręcznościówkach z lepszym lub gorszym skutkiem wiedzie Need For Speed, zaś bardziej realistyczna zabawa to domena wydawców takich jak Codemasters (DIRT i GRID) oraz Simbin (GTR). Wszystko się jednak zmienia, szczególnie za sprawą potencjalnych zysków. Jeżeli niedostępną do tej pory markę odpowiednio się zareklamuje, jest spora szansa na komercyjny sukces. Z takiego założenia wszyło najwyraźniej Electronic Arts, wydając na PC ostatnią grę autorstwa Criterion Games. Dobrych, zręcznościowych wyścigów ostatnimi czasy jak na lekarstwo, dlatego tym radośniej wypadałoby powitać Burnout Paradise The Ultimate Box. Uprzedzę od razu obawy - nie jest to kolejna skopana konwersja z konsol, co już samo w sobie wydaje się być dobrym omenem.

PEŁNA TREŚĆ PUBLIKACJI NA ŁAMACH PORTALU PUREPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj można mieć za złe twórcom, że nie przewidzieli opcji restartu wyścigu. Szukałem, być może nieuważnie, ale takowej nie znalazłem.

Rzeczywiście nieuważnie bo jednak jest,jak już wcześniej w tym wątku pisano ;P:P

 

EDIT

6 na num padzie i menu wyskakuje a potem to już wiadomo ;)

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie : ze wzgledu rozkraczeniu save'ow ktos moze przeslac swoje save'y z gry tuz po otrzymaniu licencji A lub przed troche przed A. Ewwentualnie moga byc savy wczesniejsze. Savy znaduja sie w krytym folderze "dane aplikacji" :

C:\Documents and Settings\xxx\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Criterion Games\Burnout Paradise\Save

mail: c-s(at)wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zajcev99

Nie chcę być jakimś piratem ale sam fakt mnie rozwala, gra jest dostępna na 30 minut, do tego pełna wersja, po co... przecież wystarczy cracka ściągnąć nie ma limitu i grać do bulu, w pełną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co lepiej wydawać setki $ na zabezpieczenia, które i tak zostaną złamane, czy dać do dyspozycji gracza pełną wersję ograniczoną czasowo, żeby nie jęczał, że nie ma dema, albo nie może poznać wszystkich ficzursów i ściągnie pirata, żeby sobie przetestować.

Takie postępowanie nie zwiększy, jedynie może zmniejszyć piractwo, bo kto ma ściągnąć z netu to ściągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocena calkiem dobra, imo mogloby byc nawet lepiej ;p fakt ze na pc jest z poczatku troche mniej grywalna niz na x360 ale jednak pozniej gra sie calkiem przyjemnie ;p, troche mnie smieszy iz wg autora recenzji , nie ma opcji restar, bowiem jest ona i to dosyc latwo dostepna wystarczy wiedziec gdzie w grze jest menu (na bylejakim padzie z galkami uruchamia sie je krzyzakiem :) )

Edytowane przez DdK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra która przekonała mnie do domyślnej klawiszologii, co dziwniejsze w życiu bym nie pomyślał, że posługiwanie się A i Z może być wygodniejsze niż strzałki ;] Straciłem savy jak wcześniej pisałem i rybka..przeszedłem od nowa i właśnie zdobyłem A :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem że jak na port z konsoli(widziałem u kumpla na ps3) to twórcy mają u mnie mistrzostwo świata

jeszcze nie widziałem tak dobrze przeniesionej gry, tak dobrze wyglądającej, chodzącej i w ogóle bez porównania, taki gta4 to syf przy tej grze

 

bardzo porządna ścigałka arcade i b. podoba się mojemu 3.5l synkowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Gdy próbuje odpalić Burnout Paradise lub Prince of Persia wywala mi klasyczny komunikat.

"Błąd burnoutparadise.exe" i jest "Wysyłaj", "Nie wysyłaj"

Czy ktoś wie może dlaczego tak sie dzieje?

Komp może troche stary ale TR:U działał na Low.

PC:

OS: Windows XP SP3

Procesor:AMD Athlon XP 2000+, ~1.7GHz

Karta: NVIDIA GeForce 7600 GS

PS. Dodam jeszcze że jeśli problemem jest procesor (Tak stwierdzono w poprzednim topicu) to dlaczego TR:U działał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Bo nie każda gra wymaga instrukcji SSE2 i nowszych najwidoczniej TRU ich nie potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie każda gra wymaga instrukcji SSE2 i nowszych najwidoczniej TRU ich nie potrzebuje.

Orientujesz sie może jakie gry jej wymagają?

Czy Devil May Cry 4 jej wymaga?

Bo demo wywalało mi taki sam błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujesz sie może jakie gry jej wymagają?

Czy Devil May Cry 4 jej wymaga?

Bo demo wywalało mi taki sam błąd.

80% nowych (1-2 letnich) gier wymaga SSE2 na pewno gry oparte na Unreal Engine 3.0 nie wymagają SSE2, więc takie będą działać np. Unreal Tournament 3, Bioshock, Mirror's Edge, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem w tego Burnouta troche i musze przyznac, ze gra robi na mnie pozytywne wrazenie.

Poki co mam licencje B i jeszcze pare wyscigow do przejechania do A. Nie podoba mi sie to ze po uzyskaniu licencji nie pojawia sie nic nowego z wyscigow, tylko stare sie zeruja. Nie wiem jak bedzie pozniej z wyzsza licencja, ale na teraz mnie to denerwuje.

Jezdzi sie fajnie jak na arcadowke przystalo.

Co najwazniejsze - grafika, bardzo mi przypadla do gustu i mysle ze jest dobrym wzorem dla nowych produktow. Wyglada naprawde dobrze a biorac pod uwage ze na miom kompe w rozdzileczosci 1024x768 wszystko co mialem do ustawienia ustawilem na maxa i jest miodzi.

Narzaie pogrywam, zobaczymy co bedzie dzialo sie dalej przy lepszych licencjach i wozach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@black_war

Tak trudno kurde spojrzec pare postow wyzej.

ponawiam pytanie : ze wzgledu rozkraczeniu save'ow ktos moze przeslac swoje save'y z gry tuz po otrzymaniu licencji A lub przed troche przed A. Ewwentualnie moga byc savy wczesniejsze. Savy znaduja sie w krytym folderze "dane aplikacji" :

C:\Documents and Settings\xxx\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Criterion Games\Burnout Paradise\Save

mail: c-s(at)wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też podchodziłem jak pies do jeża, ale przekonałem się do wyścigów-demolek... Pozostałe rodzaje atrakcji jakoś mi nie podeszły. Do licencji "S" jeszcze miałem cierpliwość, ale jak zobaczyłem ile jeszcze trzeba jeździć żeby zaliczyć wszystko to sobie odpuściłem. Ile można jeździć w kółko po tych samych trasach w tę i na zad... Mimo wszystko wolę starego Flatouta z zamkniętymi trasami i lepszą fizyką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by się ktoś pytał: na Pentium 4 HT 3.0E z 1GB ram i Galaxy 7600GT niekręconej i przy rozdzelczości 1440x900 można sobie w miarę spokojnie pograć (tzn. czasami zatnie) :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem

po graniu przez jakieś pare minut gra się zatrzymuje (tak jak by pausa) i nic się nie da zrobic wciskam esc i rozmywa sie obraz i nie wczytuje się menu

czy ktoś wie o co cho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest na PC....

 

Niestety to jest nieudolny port gry konsolowej ! Zrąbane opcje w menu, trudna nawigacja, i co najgorsze ta głupia gra na upartego działa tylko w 60Hz - dyskwalifikacja :/. Nie każdy chce odpalać gry na lcd, ale panowie z burnouta nie pomyśleli o tym...

 

Wracam do Xboxa (jedynki) i wolę tamte burnouty 3 i 4. Lepszy klimat mimo gorszej grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest na PC....

 

Niestety to jest nieudolny port gry konsolowej ! Zrąbane opcje w menu, trudna nawigacja, i co najgorsze ta głupia gra na upartego działa tylko w 60Hz - dyskwalifikacja :/. Nie każdy chce odpalać gry na lcd, ale panowie z burnouta nie pomyśleli o tym...

 

Wracam do Xboxa (jedynki) i wolę tamte burnouty 3 i 4. Lepszy klimat mimo gorszej grafiki.

Drogi kolego piszesz totalne bzdury, gra chodzi wysmienicie to raz, dwa menu jest takie samo jak na x360 zero problemow z nawigacja po nim gdy sie gra na padzie , klawiatura z reszta tez chyba ze ktos jest niewidomy i nie wie gdzie sa przyciski F1 i F2 ;), po trzecie gra smiga w kazdym mozliwym odswiezaniu jakie obsluguje monitor, wystarczy sie zaznajomic z programem reforce ktory sluzy do wymuszania odswiezania w takich grach jesli sa odpalane na monitorach CRT. Co do klimatu to nie zaliczylem kazdej poprzedniej czesci , jedynie 2 chyba z tego co pamietam i paradise jest tak z 5 razy lepszy od niej ;). Jedynie co mozna przyznac to to ze na x360 byc moze klimat gry jest jakims sposobem troche lepszy, ale byc moze mam takie odczucia bo 40" lcd to nie 20" monitor ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...