Skocz do zawartości
Gość chronicsmoke

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje link do spolszczenia tej gry. Mógł by ktoś dać link, w google są jedynie pełne wersje gry, samego spolszczenia nie ma. :-D

Wroc jak skonczy sie blokada. Albo idz do Sikora jesli uwazasz ze dostales nieslusznie % za warez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywam w Burnout od momentu pojawienie się w naszym kraju i cały czas miło jest do niej wracać, zwłaszcza po powrocie z pracy/uczelni gdy stało się sporo czasu w korkach.

 

Jedyną rzeczą która mnie dość irytuje to jest uruchamianie przeglądarki www podczas włączania gry. Nie korzystam z IE i nie chcę aby gra domyślnie włączała stronę producenta. Czy jest możliwość wyłączenia tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Mam pytanko, posiadam Burnout Paradise: The Ultimate Box PL, ale jest jeden problem. Jak instaluje ją na jednym komputerze to jest cacy, a jak na drugim to jest wszystko ok do uruchomienia, a po uruchomieniu, okazuje się że to wersja angielska. Oba komputery są te same (laptopy HP), z tą samą konfiguracją. Wie ktoś gdzie jest błąd???

Może to debilne, ale sam sobie nie mogę poradzić z tym problemem, a poza tym nigdzie nie moge znaleźć rady na ten temat.

Z góry Wam wszystkim dziękuję!

Edytowane przez matimeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim potrzebny mi jest plik o takej nazwie VEHICLELIST

może mi go ktoś wysłać przez gg albo w jakiś inny sposób

można go znaleść w w głuwnym folderze Burnout Paradise potem w folderze o nazwie VEHICLES.

proszę o szybką odpowiedź!

 

Może mi ktoś odpowie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się tak kiepskiej gry po tylu pozytywnych opiniach ... kolorowa nuda, brak klimatu, jedyny plus to uszkodzenia wozu. Próbowałem się przemóc grając dłużej - tylko mnie to utwierdzało w słuszności pierwszego wrażenia.

 

Nie wiem co gracze widzą w nowym Burnoucie. Wg mnie ta część jest gorsza nawet od odgrzewanego kotleta, Dominatora. Za bardzo czuć tu robotę EA.

 

Widzę że nie tylko Ja tak "chwalę" ten produkt EA :plum:

 

Aha ... jeszcze jeden plus - całkowite spolszczenie ... a nie jak czasami jedynie napisy ... tylko tutaj lektor również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burnout Paradise: The Ultimate Box mozna zassac, i dodac do konta EADM za darmo.

Uzywacie tego proxy (trzeba miec IP z UK) British Glype Proxy , nastepnie przez proxy wchodzicie na:

http://www.hotukdeals.com/visit?m=15038&q=834553
Logujecie sie na swoje konto EA, finalizujecie zakup i to wszystko. :wink: Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...