Skocz do zawartości
eQ.

Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

No Panowie, euro już za 23 dni a na forumie cisza :wink:

Ktoś się wybiera? Kto wygra i jak wypadną nasze orzełki? Wszystko w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że grupa po wszystkich meczach bedzie wyglądała:

1.Polska

2.Chorwacja

3.Niemcy

4.Austria

Ale to tylko nadzieje [;

Zapowiadają sie ciekawe mistrzostwa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci mówię, że grupa będzie wyglądała tak:

1. Niemcy

2. Chorwacja

3. Polska

4. Austria

jestem realistą i nie liczę na to, że Polacy są w stanie z Niemcami i Chorwatami wygrać :| ale no offence ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem realistą i nie liczę na to, że Polacy są w stanie z Niemcami i Chorwatami wygrać :| ale no offence ;)

Ja tam wolę się rozczarować niż tak podchodzić do euro. Trzeba dać się ponieść tej pozytywnej fali, a kto wie jak się wszystko skończy ;>

 

Zresztą już się wystarczająco dziś naczytałem Steca; teorii że Leo ucieknie do Meksyku; nie mamy szans bez Brożka..:lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aragones nie powołał Raula do reprezentacji Hiszpanii :damage_wall: No co za głąb.. Dzięki temu Hiszpania będzie miała 2 tylko napastników Ville i Torresa super!! Jak można wziąć Sergio Garcie zamiast ikony hiszpańskiej piłki :damage_wall: I to do tego w takiej formie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Aragones nie powołał Raula do reprezentacji Hiszpanii :damage_wall: No co za głąb.. Dzięki temu Hiszpania będzie miała 2 tylko napastników Ville i Torresa super!! Jak można wziąć Sergio Garcie zamiast ikony hiszpańskiej piłki :damage_wall: I to do tego w takiej formie <_<

Dokładnie, Raul dobrze się prezentował przez cały sezon a ten go nie wziął... grywał w reprezenacji przy gorszej dyspozycji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zakładam sie ze Polska nie wyjdzie z grupy,taki ze mnie realista :lol2:

Wyjdź ;]

 

Ciężko tak założyć naprawdę... I tak jest zawsze jeżeli chodzi o niektórych Polaków. Tak samo było z przyznamien euro2012. Naprawdę trudno być takim realistą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie można dostać flagę samochodową Tyskiego? Bo przypuszczam, że zwykłe będą dawać w akcji jako dodatek do gazet, ale coraz więcej widzę aut z takim gadżetem i się zastanawiam. Bo do paków też dodają zwykłą dużą. Jakby ktoś wiedział proszę o info.

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie można dostać flagę samochodową Tyskiego? Bo przypuszczam, że zwykłe będą dawać w akcji jako dodatek do gazet, ale coraz więcej widzę aut z takim gadżetem i się zastanawiam. Bo do paków też dodają zwykłą dużą. Jakby ktoś wiedział proszę o info.

Szukaj w okolicy takich akcji - http://www.nasinajlepsi.pl/flaga/

Ja się w lbn podpisałem na fladze dużej i dali mi do powieszenia ;)

 

edit: nastroje się budują :D

Edytowane przez beka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Dryl bardzo ładnie śpiewa ten hymn. W sumie mogli by ją wziąć.

 

ALE MNIE PONOSI. LEKKO PONAD TYDZIEŃ DO EURO I MECZU POLAKÓW (kto wie czy nie najważniejszego od czasów 1982 albo przynajmniej od meczu finałowego na olimpiadzie w 92).

 

ALE LE BIAŁO CZERWONI :o :wink2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie dziś mecz z dania o 16:00

http://www.sport.pl/sport/1,89353,5265391,...la__Niemcy.html

 

Jak w tym meczu nie bedzie widać chociaż ciut wyższej formy niż ostatnio to nie bedzie śmieszne. Wtedy już licze na cud - czyli wejście Błaszcza w meczu z Niemcami.

 

A i tak btw - komentujmy to co jest związane z euro2008 w tym topicu a nie w topicu o polskiej piłce ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

A i tak btw - komentujmy to co jest związane z euro2008 w tym topicu a nie w topicu o polskiej piłce ;) .

Robicie z Błąszykowskiego gwiazdę a wcale jakiś wybitny nie jest. Ponadprzeciętny-owszem, ale wybitny nie. A piszecie conajmniej jakby był najlepszym zawodnikiem w Bundeslidze i potrafił przedryblować całe boisko po czym strzelić i w pojedynkę wygrać mecz.. Prawda jest taka, że sam nic nie ugra, tak dobry nie jest.

 

btw. ślicznie grają... Dania jest 2x lepsza, spójrzcie na ich zgranie, nasi chwilami się gubią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że 2x lepsza Dania nie wygrała xD

 

Czułem w moczu, że będzie remis - teraz tylko tydzień i walcujemy szkopów ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robicie z Błąszykowskiego gwiazdę a wcale jakiś wybitny nie jest. Ponadprzeciętny-owszem, ale wybitny nie. A piszecie conajmniej jakby był najlepszym zawodnikiem w Bundeslidze i potrafił przedryblować całe boisko po czym strzelić i w pojedynkę wygrać mecz.. Prawda jest taka, że sam nic nie ugra, tak dobry nie jest.

 

btw. ślicznie grają... Dania jest 2x lepsza, spójrzcie na ich zgranie, nasi chwilami się gubią.

Znajdź mi lepszego zawodnika z pola w naszej reprezentacji niż Błaszczykowski ;].

 

Do 20 min to Dania nie istniała w ogóle ;].

Roger nawet nieźle gra; ogólnie mecz mi sie podobał. Dałbym dużo za taki remis z Niemcami ;].

 

No nic panowie czekamy na sobote (poczatek euro) i oczywiście na mecz Polaków :). Żal ze tvp nawet meczy Polski nie puści... Wnioskuje to na podstawie słów Szpaka ze żegnają sie z nami do jesieni do eliminacji MŚ2010 :|. No szkoda.

 

A i jeszcze jedno: znacie zawodnika o nazwisku Romendal ? :wink2: ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i w pojedynkę wygrać mecz.. Prawda jest taka, że sam nic nie ugra, tak dobry nie jest.

Żaden zawodnik na świecie sam nie wygra meczu ani nic nie ugra. To jest gra zespołowa.

 

A i jeszcze jedno: znacie zawodnika o nazwisku Romendal ? :wink2: ;]

W TVP znają :D

 

Czyli mecze tylko na Polsacie :unsure: ? Nie mam ani Sport ani Sport Extra ... Pisali gdzieś ile będzie w publicznym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. Na szczęscie bedzie aż 27 meczy w normalnym Polsacie wiec sie nie martwcie ;].

Ja się właśnie zastanawiam czy kupować Cyfrowy Polsat :). Jeżeli tak to jaki pakiet, żeby było CAŁE Euro + coś do pooglądania na przyszłość (te 2-3 lata umowy :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...