Skocz do zawartości
eQ.

Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Ta Boniek...

Dzizas Krajst jaki to jest wiesniak, sloma mu z klapek wystaje ;/

Jego teksty i zachowanie... zwlaszcza po meczu Polska-Niemcy....

Podolski dostal koszulki od naszych co Boniek skwitowal tekstem typu "No tak, chlopaczek biedny jest, to dali mu kilka koszulek" albo "Niech odda nam mecz to kupie mu nawet kilka kompletow stroi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boniek i jego "hehehe" xD

Omfg, jeżeli te euro zapadnie mi w pamięć, to tylko ze względu na żałosny komentarz ze strony polsatu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepszy wczoraj komentarz Bonka byl gdy nawiazywal do jakiegos wydarzenia sprzed kilkudziesieciu lat i powiedzial do Borka, ze to bylo kiedy on jeszcze w planach nie byl :lol2:

Gratki dla Hiszpanii, nalezal im sie tytul jak nikomu innemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się tam komentarz podobał, przynajmniej wesoło było.

Bardziej wesoło jest jak Szpaku komentuje, Szaranowicz wciska ściemę w studiu, Gmoch bawi się flamastrami na ekranie, a Engel udaje specjalistę najwyższej klasy. Za 2 lata TVP pokazuje mundial, więc stare nie koniecznie dobre (choć lepsze niż w Polsacie) wróci no, a przecież są jeszcze eliminacje do MŚ od września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepszy wczoraj komentarz Bonka byl gdy nawiazywal do jakiegos wydarzenia sprzed kilkudziesieciu lat i powiedzial do Borka, ze to bylo kiedy on jeszcze w planach nie byl :lol2:

Chodziło mu dokładnie o mistrza Europy dla Hiszpanii w 1964 roku, Borek jest z 73r więc prawde powiedział :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No koment był fatalny. Boniek trchoe sie kompromitował. Kurde nie lubie Szpaka (błedy na każdym kroku) ale bym go przebolał gdyby nie ten jego asystent, który [ciach!]li o 10 słów za dużo.

 

Btw ja tam nawet lubiłem Kołtonia ale czy ktoś zauważył jak on sie wpierd*la w zdanie innemu komentatorowi na meczu ? :D

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego czepiacie sie komentatorow polsatu, wg mnie Borek z Koltoniem to jedni z lepszych,

Boniek to inna bajka i sie z Wami zgodze nie powinno go tam byc

 

final przewidzialem, zwyciezce rowniez, VIVA ESPANIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borek to rzeczowy gość, zawsze komentuje na dobrym poziomie, komentarze przemyślane i na temat.

W końcu ziom z mojego miasta :D. Ale Boniek z tekstami "ooooo niee, kolego przesadziłeś" mnie powalał z fotela za każdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdeka lol ;].

 

Tylko Borubar jest dobry - ja już mam dosyć tego ze tylko bramkarze u nas trzymają światowy poziom.

PANOWIE DO BOJU ŻEBY NIE BYŁO BLAMAŻU za 4lata.

 

już za 4 lata już za 4 lata Polska bedzie mistrzem świata (europy ;]).

Btw dziś Platini przylatuje do nas i zobaczymy jak tam sprawa ojro 2012.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/sport/1,65025,5635863,...gral_fair_.html

Dziekanowski zdradził także, że po pierwszym przegranym meczu z Niemcami Hoek zdecydowanie nalegał, aby Artura Boruca w bramce zastąpił Łukasz Fabiański. - Rozgorzała bardzo ostra dyskusja na ten temat. Frans twierdził, że Boruc nie jest przygotowany ani fizycznie, ani mentalnie. Do tego zbyt nonszalancki. Później zobaczyłem wywiad z Hoeka, w którym wychwalał Artura pod niebiosa.

Czyli mimo wszystko, syf w kadrze był -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...