Skocz do zawartości
eQ.

Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm,ludziom nie posiadającym TV polecam program Ipla. Dzięki niemu obejrzymy wszystkie mecze Euro za darmo! Wiecej info: KLIK KLIK

Mimo że mam wszystkie "Srolsaty" to takim programem sie zainteresuje ;). Ciekawi mnie tylko w jakim języku bedzie komentarz. W UK to mają fajnie bo BBC stremuje całe euro na necie (ale niestety tylko dla mieszkańcu Wielkiej Brytanii).

 

Jakby co to na którymś polsacie o 16 jest studio (czy tam ceremonia otwarcie ME :)). 4fun można obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Germany - Poland

Czy M Wasilewski otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? Euro 2008 - Mecze Tak 2.60

 

Przecież to jest pewniak :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Germany - Poland

Czy M Wasilewski otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? Euro 2008 - Mecze Tak 2.60

 

Przecież to jest pewniak :lol:

:lol:

 

wczoraj nawet w programie wieczornym była galeria Polaków. Oczywiście Wasilewski na zdjęciu komuś akurat z "karata" wchodził :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

Szkoda mi troche SUI. Lepiej dziś grali niż Czesi (;o). Czesi lamili zupełnie jak nasz zespół czasami. W dodatku Frei + ta poprzeczka... Mam nadzieje ze jeszcze powalczą ;). Mecz ogólnie przyjemnie sie oglądało.

 

No zobaczymy czy C znów sie popusci ;).

 

No fajnie od 18 do 23 meczyki :D. Oprócz błękitnego nieba, słodkiego chleba, gorzkiej z miętą i OJRO nic mi więcej nie potrzeba ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragiczny jest ten komentator na Polsacie .....

Kowalczyk? ;)

Borek, Pełka i Iwanow najlepsi komentatorzy

 

TV kablowa mi padła poczas meczu Port-Tur i bramki nie zobaczyłem...nadal nie działa :angry:  K@#$%$% !!!

Edytowane przez -talib-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czechy-Szwajcaria - mecz lipka usneło mi się po 1 bramce, tak też obstawiałem, żeczechy wyjdą 1:0

 

Portugalia-Turcja - meczy piękny bardzo dynamiczy z pięknymi akcyjkami, wynik adekwatny do meczyku, Turcja w ogóle nie istniała w tym spotkaniu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu chyba sie zakładał że polacy nie zrobią żadnej awantury? Polsko Niemieckie Starcie kibiców w Klagenfurcie :]

Ee tam to się nie liczy. Za mało ofiar było żeby to można nazwać starciem huliganów. ;-)

 

Co do pierwszego meczu, to szkoda mi Freia. Obejrzałem tylko pierwszą połowę, bo mama dzisiaj wraca do PL i musieliśmy ją odwieść do Zurychu na dworzec. :/

Drugi mecz obejrzałem od drugiej połowy. Moim zdaniem Turcy grali bardzo brzydko, ale za to sędzia był lekko stronniczy na korzyść Portugalczyków. Widać było, że C. Ronaldo bardzo dzisiaj chciał coś strzelić. Wiem, że jest dobrym piłkarzem, ale jak widzę te jego miny po tym jak mu się coś nie uda, to mam lole. Ogólnie nie przepadam ani za Turcją, ani za Portugalią, ale teraz wolałbym żeby wygrała Turcja, bo w mieście mam dużo Portugalczyków i teraz ciągle jeżdżą mi za oknem i trąbią jakby conajmniej całe ME wygrali . :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszulke zakupilem, jutro koncze sesyje, piwko mi sie chlodzi i przydaloby sie aby nasi wklupali szwabom. Bylbym wniebowziety :D

 

P.S.

Pepiczki to sa najwieksi farciarze po szwabach... :damage_wall:

Portugalia na 100% bedzie grala o jakis medal, moim zdaniem o zloto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam całkowicie inne odczucia niż @slavOK

Dla mnie 1 mecz lepszy, podobała mi się nawet gra Szwajcarów, którzy mimo tego, że byli niby tymi słabszymi grali ładnie. Drugi mecz to murarka Turcji, długie piłki i symulacje Nihata(żałosna), no i gra Portugalii która zagrała co miała zagrać, aczkolwiek jeszcze im to nie wychodziło z tak wielkim polotem i fantazją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo w mieście mam dużo Portugalczyków i teraz ciągle jeżdżą mi za oknem i trąbią jakby conajmniej całe ME wygrali . :rolleyes:

Ciekawe co by było jakby nasi wygrali pierwszy mecz na ME (nie mówię nawet że z Niemcami, ale nawet z Turcją) :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż moi faworyci trochę zawiedli. Czesi wygrali ale w stylu kiepski a Turcy? Myślałem, że po pierwszych minutach Turcja będzie gnieść Portugalczyków. Szkoda, że tak sie nie stało :(

 

Założyłem dziś koszulkę Turcji. Jakie było zdziwienie Turków na Marszałkowskiej w Warszawie jak zobaczyli Polaka w Koszulce ich reprezentacji a tacy szli jak widać do pubu na meczyk :)

 

A jutro POLACY :) Będzie remis 1:1. taki wynik będzie wielkim sukcesem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portugalia Turcja - bez rewelacji.

Turcja nie miała czym tak naprawdę strzelać, zmiany cienkie.

Rozwala mnie Ronaldo - pewnie po każdej akcji oczami duszy widzi siebie w powtórkach dlatego takie szneki wali :lol:

Smaczkiem była dla mnie (jako obserwatora NWO) relacja pana policjanta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:1 - cud wynik. oby sie trafił taki. A najlepiej byłoby jakby było 3-2 dla pl a Ger prowadziło 0-2 ;] - marzenia.

 

EMOCJI Jutro nie zabraknie :D. Gorzej jak przegramy bo bez przepicia nie usne po czymś takim.

 

Lekki pojazd po Austrii:

http://www.sport.pl/sport/1,65025,5289675,...a.html?skad=rss

 

Imo oni nie mają kompletnie szans tym bardziej jak sie tak zachowują. Niemniej wygrana nad nimi nic nam nie da (no chyba, że urwą punkty Chorwacji albo Niemcom :lol2:).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzisiaj byłem w Zurychu zawieść mamę na autobus do PL i się załamałem lekko. Polski kierowca się kłócił ze znajomym pasażerem, że Niemcy wygrają 3:2. Ten znajomy do niego: Tylko Polska! a on: "A idź mi już stąd" i się cieszy. Ja: 0o Chwilę potem przyszła jakaś kobieta z dziećmi odprowadzić swoją mamę na ten autobus. Widzę, że Polka, bo z mamą po polsku gada, ale wszyscy trzej mają flagi szwajcarskie na jednym z policzków. Ja niej: "Ale rozumiem, że jutro będziecie mieli Polskie flagi?" a ona "No, ale od rhazu dwha!" :lol: I jak tu czasem nie zwątpić?

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Jak dzisiaj byłem w Zurychu zawieść mamę na autobus do PL i się załamałem lekko. Polski kierowca się kłócił ze znajomym pasażerem, że Niemcy wygrają 3:2. Ten znajomy do niego: Tylko Polska! a on: "A idź mi już stąd" i się cieszy. Ja: 0o Chwilę potem przyszła jakaś kobieta z dziećmi odprowadzić swoją mamę na ten autobus. Widzę, że Polka, bo z mamą po polsku gada, ale wszyscy trzej mają flagi szwajcarskie na jednym z policzków. Ja niej: "Ale rozumiem, że jutro będziecie mieli Polskie flagi?" a ona "No, ale od rhazu dwha!" :lol: I jak tu czasem nie zwątpić?

rzeczywiście straszne, bo typ jest realistą a nie wierzy w cuda jak połowa narodu... Już nawet załóżmy, że to nastąpi, cudem wygramy z Niemcami, to portugalią/czechami/turcją polegniemy w ćwierćfinale i co myślisz że będziemy wspominani jako Ci, który wyszli z grupy, czy jako Ci, którzy polegli w ćwierćfinale? Tak jak Jugosławia na Euro 2000: remis ze słowenią, wygrana z norwegią (oba zesopoły no nie najlepsze), przegrana z Hiszpanią a potem przegrali 6:1 w ćwierćfinale z Holandią, która była na mocnym gazie..... I co ktoś pamięta o ich meczach grupowych, które i tak wybitne nie były? nie, wszyscy pamiętają baty od Holandii.

 

I powiedzmy że wychodzimy, grupę A raczej wygra bez problemów Portugalia i jak pokażemy taką piłkę z nimi jak w eliminacjach to będzie katrastrofa....

 

Jak wyjdą z grupy to zwrócę wam honor, ale narazie jestem realistą ;p

 

Moje typy na ćwierćfinał:

portugalia-chorwacja

niemcy-czechy

holandia-szwecja

włochy-hiszpania

 

potem:

portugalia-czechy

holandia-włochy

 

i finał

 

portugalia-holandia

 

portugalia wygra ;] najlepsi są na tym euro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak po 1 meczu, z zamurowaną Turcją, która nie atakowała możesz mówić, że Portugalia najlepsza?

Poczekamy dzisiaj do 21 zobaczymy jak gra będzie wyglądać, nie ma co się sprzeczać, patrząc na eliminacje, to Niemcy dostali bęcki od Czechów, a Czesi mimo wszystko bardzo kiepsko pokazali się w 1 meczu. My, ale i Niemcy nie zachwycali w meczach kontrolnych.

Rozumiem być realistą, ale nie cierpie ludzi co są za Niemcami, co to za frajda ;/ (nie piszę, że Ty za nimi jesteś).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...