Skocz do zawartości
eQ.

Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się właśnie zastanawiam czy kupować Cyfrowy Polsat :). Jeżeli tak to jaki pakiet, żeby było CAŁE Euro + coś do pooglądania na przyszłość (te 2-3 lata umowy :P )

Nie kupujcie tego ścierwa ;], nie dajcie im zarobić. Już lepiej z upc mieć to ale skoro wiekszość meczy jest na otwrtym Polsacie to po co w ogole coś kupować ;).

 

ManhunT666

Żeby mieć polsat nie trza miec kablówki - wystarczy zbiorcza ;]

Lepiej 10pak za 25;]

eot ;]

Ja oddałem kumplowi packa bo br0 nie pijam ;]. Szkoda ze do Gorzkiej nie dodają jakiegoś gadżetu związanego z Polską :wink2:

 

Właśnie czytam sobie newsy sportowa a tutaj taki babol :| :

http://www.euro2008.wp.pl/kat,1728,wid,100...,wiadomosc.html

 

Chodzi głównie o ostatni akapit:

Na razie jednak Kuba musi wyleczyć kontuzję mięśnia dwugłowego, by wystąpić w finałach Euro. Zdaniem fizjologa polskiej kadry Mike'a Lindemana Błaszczykowski będzie gotowy do gry dopiero w trzecim grupowym meczu z Chorwacją.

W morde no. Nie ma u nas lepszego pomocnika (oprócz Jaca - to taka kampa ;]). Oby sie jednak udało go sprowadzić na Niemcy bo inaczej to bedzie krucho.

 

Edit

 

Francuzi też mają problemy:

Ogromny pech Vieiry

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Francji to imo akurat było wzmocnienie (Vieira to krap że sie tak wyrażę ;]) ale Canavaro zawsze dobrze gra (szczególnie w reprezentacji).

 

Btw właśnie oglądałem program o Euro na polsacie sport (co dziennie od 21) i był długo wywiad z Błaszczem. Wywiad był dzisiaj i Kuba sam portwierdza ze sie szykuje na Niemców - wiec wnioskuje ze info o tym ze ma zagrać dopiero z Chorwacją może być nieaktualne ;]. Oby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yuucOm

Mam zbiorczą i mam Polsat. Dlatego się cieszę że właśnie tam pokażą wszystkie mecze ;)

BTW Ja się pytałem czy w jakiejś gazecie będzie flaga a ci mi z 6-cio pakami piwa wyskakują ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zbiorczą i mam Polsat. Dlatego się cieszę że właśnie tam pokażą wszystkie mecze ;)

Z onetu:

Słyszałem, że Polsat ma puszczać reklamy w trakcie przerw w grze typu faul,

radość po strzeleniu gola, piłka na aucie i w tym podobnych kilkunastosekundowych przerwach w grze.

Czy to prawda?

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z onetu:

 

:lol2:

wtf ? Jak to prawda to [ cenzura by yuucom - poniosło mine :wink2: ] Oby na posacie sport extra było bez reklam bo inaczej to jeb**. Reklamy podczas meczu... Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yuucOm

troche luzu to jest pewnie komentarz z ichniejszego forum ktos sie nabija z polsatu i tyle...

 

w sumie jak leci formula i jedzie safety car to tez by mogli puszczac reklamy;)

Edytowane przez Velocity120

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yuucOm

troche luzu to jest pewnie komentarz z ichniejszego forum ktos sie nabija z polsatu i tyle...

 

w sumie jak leci formula i jedzie safety car to tez by mogli puszczac reklamy;)

Nie no mój błąd w sumie poniosło mnie strasznie ;). Najlepiej jakby było to Euro na tvp i nie było by problemów (nie licząc Szpaka). Te puszczenie reklam w trackie jakieś transmisji to jest po prostu zachodni (głównie amerykański) krap. U nich to sie tv nie da oglądać. Właśnie dla tego jestem za abonamentem dla tvp bo przynajmniej nie mają reklam podczas filmów. takie małe ot :)

 

news na temat euro2012

http://sport.wp.pl/wid,10022363,kat,37154,...,wiadomosc.html

nie jest za dobrze :|. Byłaby niezły klops jakby nasze euro nie wypaliło. Imo plotka Niemców - ja tam lubie jak przeciwnik jest twardy, dumny i zadziorny - to bedzie dopiero fun jak im w pupe damy ;]. POLSKA ;ooo

 

Ciekawy artykuł o naszym mankamencie:

http://www.sport.pl/sport/1,89344,5275696,...cji_Polski.html

Stałe fragmenty to rzeczywiście u nas katastrofa (nie licząc Mili w meczu z Man. City :lol2:). Mnie najbardziej denerwuje ze na rożne w ogóle nie wychodzą (często sa za szybko grane, czesto nie są to bezpośrednie podania tylko podanie z rogu do partnera i dopiero potem wrzutka w pole karne - a to na fatalnie wychodzi). Oby w Euro nie było takich problemów :wink2:

 

 

A i dobry jest program na polsacie sport (czy tam sport extra) po 21 ;]. Z niego sie dowiedziałem ze Błaszczu raczej zagra z Niemcami (a nie jak prognozują serwisy dopiero z Austrią albo co gorsza dopiero z Chorwacją ;)).

 

Edit

Omg to ja już wiem czemu ssiemy w wolnych :|:

http://www.sport.pl/sport/1,89344,5275710,...olnych__bo.html

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplauz, w TVP będą 3-minutowe skróty :lol2:

Nie tylko ;]. Sie wczoraj reklamowali, że bedą mieć wszystkie bramki i najlepsze akcje i wydarzenia... No ale cóż jak Korzeniowski se jaja robi to później sie dziwią...

 

:lol2:

Dołączona grafika

 

http://www.euro2008.wp.pl/kat,1002421,wid,...,wiadomosc.html

 

W końcu to typowe dla tego brukowca...

 

rofl

http://www.euro2008.wp.pl/kat,1002421,wid,...,wiadomosc.html

 

No coraz lepiej...

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko jeden ;]. Pierwszy raz gramy w euro i od razu z Niemcami.

 

Błaszczu nie jedzie :|

http://www.sport.pl/sport/1,90858,5284088,...a_Piszczka.html

 

Kurde czemu akurat on... Imo to był jedyny drybler w naszej reprezentacji. Mam nadzieje ze to zasłona dymna (:lol: :|) bo inaczej to z Niemcami bedzie cholernie ciężko nawet zremisować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL. W Polsce mieszkam, tutaj sie urodziłem to i Polakom kibicuje na dobre i na złe (troche sie wnerwie i tyle najwyżej ;]) - to chyba normalne. Lubie u ludzi takie podejście na starcie (że od razu nie mamy szans)... Prawdziwy kibic jest zawsze za swoimi (nie ważne czy to Polak, Niemiec czy Chorwat).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sorry, ale to, że w Niemczech grają jakieś przereklamowane gwiazdy, notabene kilka urodzonych w Polsce, to nie znaczy, że musimy od razu być skazani na porażkę. Niech się Niemcy martwią, my możemy wygrać, a nie musimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Jak tylko jeden ;]. Pierwszy raz gramy w euro i od razu z Niemcami.

 

Błaszczu nie jedzie :|

http://www.sport.pl/sport/1,90858,5284088,...a_Piszczka.html

 

Kurde czemu akurat on... Imo to był jedyny drybler w naszej reprezentacji. Mam nadzieje ze to zasłona dymna ( :lol: :| ) bo inaczej to z Niemcami bedzie cholernie ciężko nawet zremisować...

tak, błaszcz jest pół-bogiem i z nim mieliśmy super-wielkie szanse, jaaaaaasne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, błaszcz jest pół-bogiem i z nim mieliśmy super-wielkie szanse, jaaaaaasne :lol:

omfg

gdzie tak pisałem ze mieliśmy super-wielkie szanse i że Błaszczykowski jest pół-bogiem ? :|. Jak już mówiłem - znajdź mi na dzień dzisiejszy lepszego dryblera i pomocnika w polskiej rep (nie licząc Krzynówka).

Z tonu twojej wypowiedzi wynika (chyba) ze z nim czy bez niego stoimy na straconej pozycji i już możemy sie pakować do domu... nie no luz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj mecz Niemcy - Serbia retransmisja, fakt nie cały mecz, ale... Niemcy dopiero pod koniec ostro przycisnęli, gdzie Serbowie opadli z sił, ale... Niemcy ciągle trening, a Serbowie z urlopów ;). Skrzydła u Niemców dosyć kiepskie, ponoć Odonkor siał popłoch we wcześniejszym meczu, tutaj nie widziałem go w akcji bo wszedł po 80min. Środek mają bardzo mocny Ballack-Frings robią robotę, szczególnie Misza, piękne podania, powroty do defensywy itd.

Mimo wszystko brakuje mi Irka Jelenia, pamiętam mecz z Niemcami 2006, Odonkor na pełnym spidzie, świerzutki, a tu nagle obok niego jak bolid Kubicy Yłek Jełeń, ten chłopak miał speed-a.

Boję się meczu z Chorwatami, każdy ich ignoruje, ale mimo wszystko dali rade Anglii, fakt, że ta nie była za dobrze dysponowana. Jeden duuuuży plus to brak Eduardo, ten chłopak wygrał im eliminacje ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro ubieram sie w koszulkę reprezentacji Turcji i z całe sił Turkom kibicuje w meczu z Portugalią. Jak na każdych Mistrzostwach trzymam kciuki za Turków i Czechów oczywiście również za Polskę też ;)

 

A co do meczu z Niemcami moje przeczucie mówi mi, że będzie remis 1:1 :) I dojdziemy do ćwierćfinałów i zagramy wtedy z... Turkami :)

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doktor reprezentacji Jerzy Grzywocz poinformował, że Tomasz Kuszczak przejdzie badania rezonansem magnetycznym. Piłkarz Manchesteru United narzeka na ból mięśnia pośladkowego.

Hmmm, mydło mu upadło? :lol2:

Chyba, że to kontuzja złapana w czasie grzania ławy :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.euro2008.wp.pl/kat,1728,wid,100...,wiadomosc.html

 

Czy Jakub Błaszczykowski mógł zagrać na Euro, ale wyjechał ze zgrupowania, ponieważ pokłócił się z Leo Beenhakkerem? Taką wersję wydarzeń przedstawił dziennikarz stacji NSport Dariusz Tuzimek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...