Skocz do zawartości
cavarr

Forza 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zacnie to wygląda, nie ma się do czego przyczepić.

Ciekawe jak będzie wyglądała konfrontacja F3 i GT5.

 

Ehh, chciałbym się doczekać kiedyś race-sima w takiej oprawie.

 

EDIT: To co kasuje w moich oczach ten tytuł, to brak możliwości podpięcia mojej G25 pod ixa, szkoda.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mi w sumie wystarczy to ze w koncu dodali kokpity, bardzo tego brakuje. A poza tym mam rozumiec, ze w koncu bedzie mozna poscigac sie po normalnych trasach czy nadal tylko typowe tory sportowe? Jednak zakup kierki i podstawki nie byl chybiony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza tym mam rozumiec, ze w koncu bedzie mozna poscigac sie po normalnych trasach czy nadal tylko typowe tory sportowe?

Tak ;)

 

Featuring the latest and greatest production offerings as well as the world's fastest and most exotic street cars, "Forza Motorsport 3" offers more than 400 fully customizable and tunable cars from over 50 of the world's leading manufacturers. Whether your passion is classic American muscle cars, European roadsters, purpose-built race cars or high-tech Asian imports, "Forza Motorsport 3" puts you in the cockpit of the cars you love. In addition to the return of world-famous tracks from previous "Forza Motorsport" games, including Suzuka, Nürburgring Nordschleife and the Sebring International Raceway, "Forza Motorsport 3" invites you to conquer the corners on more than 100 tracks, including some of the most beautiful road courses in the world. New environments like the gorgeous mountainous Montserrat region in Spain, the rugged Amalfi Coast in Italy and the American Southwest are presented in such majestic detail that you might find yourself pulling over just to take it all in.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było trochę zamieszania w kwestii "Auto-braking, Gameplay rewind and Auto-tuning" w FM3, ale kolesie z Turn 10 uspokajają:

Just to clarify here...Turn 10 is well aware of the competition without our community. We have definitely considered all of your concerns in this area and already have things in place to ensure a solid scoreboard experience.

 

Any driving aids should be seen as something to help newcomers get accustomed to the game. They are not designed to make you go any faster than someone driving without them.

 

We're still a racing sim at heart folks :) No worries.

 

Jestem ciekaw czy zwiększą liczbę samochodów mogących brać udział w wyścigu. Fajnie by było, gdyby więcej jak 8 na raz mogło jechać ;)

Przydałyby się też różne warunki pogodowe. Może też nocne wyścigi... Marzenia :D

 

 

 

-----------

 

edit:

Tutaj macie 2 trailery + zapis gameplay'a z konferencji

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

No w końcu kokpity ale bez dużej rozdzielczości i AA oraz porządnej kierownicy i dobrze zrobionego FF może być kiepsko z ich użytecznością :/ Szkoda, że nie wydadzą tego na PC moderzy by już dopieścili ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ta, bo oczywiście na PC każdą gre da się modować. Niech zmodują NFSa.

O co Ci chodzi? To było tylko pobożne życzenie. Po prostu z chęcią zobaczył bym FM w końcu w porządnej rozdzielczości z AA i AF oraz z większą ilością graczy do multi, tak się pewnie nie stanie ale co tam pogdybać chyba można? Tak każdą a GTA IV do którego R* nie dało żadnych narzędzi żadnego supportu jest na to świetnym przykładem. Jak dobrze wiesz simy się moduje a FM jako taki semi-sim na zachodnich forach simracerskich zdobywa popularność. Jakby wyszła ta gra na PC z pewnością pobiła by popularnością nie jeden sim a i moderów by nie brakowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wyszła na PC to by się nie sprzedała tak jak na Xa, w większości byłaby spiracona. Poza tym ta gra ma sprzedawać Xa. Nie ma sensu bawić się w takie pobożne życzenia. Będziesz musiał się obejść rFactorem 2. Żeby nie było, sam bardzo chętnie zobaczyłbym grę tej klasy na PC, która w dodatku byłaby race-simem, ale to raczej niemożliwe, gdyż studia robiące simy stawiają raczej na samochody wyścigowe (FIA GT, WTCC, itd), a nie na supersamochody, szkoda. Poza tym studia od race-simów nie mają takiej kasy, jaką pompuje Microsoft czy Sony w flagowe tytuły jak Forza czy GT.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co Ci chodzi? To było tylko pobożne życzenie. Po prostu z chęcią zobaczył bym FM w końcu w porządnej rozdzielczości z AA i AF oraz z większą ilością graczy do multi, tak się pewnie nie stanie ale co tam pogdybać chyba można? Tak każdą a GTA IV do którego R* nie dało żadnych narzędzi żadnego supportu jest na to świetnym przykładem. Jak dobrze wiesz simy się moduje a FM jako taki semi-sim na zachodnich forach simracerskich zdobywa popularność. Jakby wyszła ta gra na PC z pewnością pobiła by popularnością nie jeden sim a i moderów by nie brakowało.

będziesz miał w 720p z AAx4 źle ci :razz: ? co do wyjścia na PC no chance, ciekawe czy mój Xbox wydoli czwarty rok z takimi tytułami :D

TW

za 7 godzin konferencja Sony ciekawie co oni pokażą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

będziesz miał w 720p z AAx4 źle ci :razz: ? co do wyjścia na PC no chance, ciekawe czy mój Xbox wydoli czwarty rok z takimi tytułami :D

TW

za 7 godzin konferencja Sony ciekawie co oni pokażą.

 

No FM3 zapowiada się bardzo ciekawie. W końcu kokpity, dużo aut, ciekawe jak tylko fizyka ale no raczej nie podchodzę do tej gry jak do sima więc się nie zawiodę. No i w końcu jakieś piękne drogowe trasy, tego mi bardzo brakuje ostatnio w grach. Jak ktoś grał w pierwsze NFSy to wie o czym mówię ;) Szkoda, że PGR nie żyje a jego twórcy robią jakąś kaszankę zwaną Blur.

 

Co pokaże Sony? Pewnie znów pokaże filmy z GT5 i przesunie premierę o kolejne lata :lol:

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialem xboxa sprzedawac :D hmmm

 

Ogladajac filmiki az slinka cieknie na sam widok. Ciekawe jak bedzie z gameplayem mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej niz w FM2.

Zastanawiaja mnie kolizje a dokladnie dachowanie. Szykuje sie obowiazkowa pozycja na nasze konsole!

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialem xboxa sprzedawac :D hmmm

Idź i nie grzesz więcej! :D

Boże czy wy też to widzicie? Czy widzicie jak ta gra się PREZENTUJE? 720p AAx4 i stałe 60FPS? ... dlaczego ja ciągle płaczę jak patrze na te wszystkie screeny, filmiki...forza motor sport 3 - kasa już leży odłożonona!! Trzeba odłożyć jeszcze na kiere MSa i większy talawizor/monitor, bo na ten tytuł to 24" nie wystarczą. Ja chcę tam WEJŚĆ xD

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

jakos wszyscy przeoczyli bardzo wazna rzecz-a mianowicie upiekszanie aut, poprostu na taka skale i w taki sposob nie robila tego jeszcze zadna scigalka(chyba ze o tym nie wiem) w czasie prezentacji fajnie pokazano wszystkie mozliwosci a tych naprawde moze pozazdroscic kazda scigalka na rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos wszyscy przeoczyli bardzo wazna rzecz-a mianowicie upiekszanie aut, poprostu na taka skale i w taki sposob nie robila tego jeszcze zadna scigalka(chyba ze o tym nie wiem) w czasie prezentacji fajnie pokazano wszystkie mozliwosci a tych naprawde moze pozazdroscic kazda scigalka na rynku

A Forza 2? :)

 

PS To co pokazywali na E3 (

) to była Forza 2 ;) Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

no rzeczywiscie, bardzo wazna sprawa. a bedzie mozna zawiesic plyte cd na lusterku +20hp?

ta....mozna ,mozesz sobie dopompowac opony i wypolerowac rure..wydechowa :lol2:

 

..skad sie tacy biora :rolleyes:

 

a na powaznie, to "wazna sprawa" w sensie wlozonej pracy i wysylku w kazdy aspekt gry, o detale i checi na wdrazanie wiekszych mozliwosci- to tak ciezko zrozumiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gladiac: podniecasz sie wszystkim co ci pokazali na e3 jak mala dziewczynka. Nie wazne czy to Nantal, czy MGS o ktorym sie tak zarzekales ze nie lubisz, o wszystkim piszesz jak o rewolucji ktora zmieni oblicze konsolowego game'ingu. Narazie jeszcze nie pokazali co mozna w trojce zrobic, tylko komentowali jakie to customization w F2 jest wspaniale i laczy narody calego swiata... No stary, ile my tu mamy lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

gladiac: podniecasz sie wszystkim co ci pokazali na e3 jak mala dziewczynka. Nie wazne czy to Nantal, czy MGS o ktorym sie tak zarzekales ze nie lubisz, o wszystkim piszesz jak o rewolucji ktora zmieni oblicze konsolowego game'ingu. Narazie jeszcze nie pokazali co mozna w trojce zrobic, tylko komentowali jakie to customization w F2 jest wspaniale i laczy narody calego swiata... No stary, ile my tu mamy lat?

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam się czepiacie upiększanie aut ? w f2 może się z 15 minut bawiłem potem tylko kolor fele end, najważniejsze co wprowadzili to obłędna grafę + kokpity :grin: a o model jazdy się już nie trzeba martwić bo miażdży to co posiada konkurencja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...