Skocz do zawartości
cavarr

Forza 3

Rekomendowane odpowiedzi

Oj już dajcie spokój. Wiadomo, że to będzie tak wyglądało. Przecież chłopaki chcą rywalizować z konkurencją czyli z GT5 (które póki co kładzie forzę3 stety albo nie stety pod względem fotorealizmu) więc gameplay musi wyglądać naprawdę dobrze i nie ma zmiłuj. Następna forza wyjdzie już na następnego x'a (spekuluję) więc ta forza musi pokazać na co stać turn10. Po za tym i tak non stop zagrywam się w dwójkę więc od trójki wymagam jedynie pełnej obsługi 900 stopni w kierownicy, świeżych (oraz odświeżonych) tras, oraz sporej ilości aktualnych modeli samochodów i będzie git. O fizykę gry nie ma się co martwić, myślę że pod tym względem gt5 mięknie (fizyka opon mająca wpływ na całokształt prowadzenia - kosmos) tak więc aby do października (matko, jeszcze 4,5 miecha).

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj już dajcie spokój. Wiadomo, że to będzie tak wyglądało. Przecież chłopaki chcą rywalizować z konkurencją czyli z GT5 (które póki co kładzie forzę3 stety albo nie stety pod względem fotorealizmu) więc gameplay musi wyglądać naprawdę dobrze i nie ma zmiłuj. Następna forza wyjdzie już na następnego x'a (spekuluję) więc ta forza musi pokazać na co stać turn10. Po za tym i tak non stop zagrywam się w dwójkę więc od trójki wymagam jedynie pełnej obsługi 900 stopni w kierownicy, świeżych (oraz odświeżonych) tras, oraz sporej ilości aktualnych modeli samochodów i będzie git. O fizykę gry nie ma się co martwić, myślę że pod tym względem gt5 mięknie (fizyka opon mająca wpływ na całokształt prowadzenia - kosmos) tak więc aby do października (matko, jeszcze 4,5 miecha).

 

:lol:

 

Ta mina jest trochę szydercza, ale innej nie było. A z czym tu rywalizować? Inaczej, czym oni rywalizują? Renderami według Ciebie? Czy demo GT wyglądało tak jak rendery? No chyba nie bardzo. Tak samo będzie w przypadku Forzy więc radze wyluzować bo ciśnienie podrośnie i będzie zawał jak wyjdzie gra. Zawsze miałem w dupię te wszystkie screeny z "photomode". Jedyny wyznacznik grafiki w produkcie to gameplay. A jak widzielismy wstępnie grafika nie wyciągneła nam jelita przez ucho jedynie tylko zauroczyła i pokazała że jest po prostu dobra. Jest taka jakie czasy w grach i przyjęte normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy demo GT wyglądało tak jak rendery? No chyba nie bardzo.

Masz na myśli GT5: Prologue? IMHO to całkiem blisko renderów jest :P

Po obejrzeniu tego chyba zmienisz zdanie? :P Forza 3 jak najbardziej może wyglądać tak jak na tych screenach, przynajmniej na replayach jak GT5 ;)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni mój post bo to temat o Forzie, a nie GT. Dla mnie to nie gameplay tylko ładne repleye którym i tak daleko to super wydmuchanych i wychuchanych screenów reklamowych. eot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które to są takie wydmuchane i nie podobne do gameplaya? Mam GT5:P i wiem jak to wygląda. Jedyna różnica to AA. ;)

 

Warto zobaczyć. Kto grał na G25 albo DFP wie co się czuje. :)

 

Jeśli chodzi o FM3 to wygląda nieźle. Za gamplay się nie wypowiem bo nie jeździłem w przeciwieństwie do większości tutaj udzielających się. ;) Jedynie dźwięki zmiany biegów i sama zmiana jakoś tak dziwnie wygląda. Ale nie ma o co walczyć. PS3 ma GT5, X360 FM3. Bawcie się dobrze grając a nie licytujcie co lepsze. :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawcie się dobrze grając a nie licytujcie co lepsze.

Dobrze gada, wódki mu dac.

Jedyny wyznacznik grafiki w produkcie to gameplay

No a gameplay wygląda tak jak screeny z photomode no i jest git majonez :rolleyes: Poca straszny z Ciebie niedowiarek. Nie zapominaj, że konsole rozwijają się - gry pod względem grafiki/fizyki idą DO PRZODU.

Masz na myśli GT5: Prologue? IMHO to całkiem blisko renderów jest

Oj piękna grafika. Naprawdę bliska realizmowi. I co najważniejsze aż 16 samochodów śmiga na jednym torze w takich detalach.

Pod względem grafiki gt5 to niedościgniony ideał na obecne czasy. Zobaczymy co zademonstruje forza (ale tez zobaczymy co zademonstruje finalna wersja gt5 :D ). Generalnie rzecz biorąc - kocham samochodówki xD

P.S - Pośmiga ktoś wieczeksem w pgr'a4? Jak by co to piszcie na XBL vortex1984.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca, nie wiem o co ci chodzi. Nikt nigdy nie mówił, że FM2 jest fotorealistyczna :)

 

Czy może czepiasz się różnic między photomode, a gameplayem?

Przecież ten screen z photomode wygląda dokładnie tak samo jak gameplay z FM2. Różni się jedynie zwiększoną ekspozycją.

 

Inny przykład:

Dołączona grafika

Niedawno zrobiony screen w FM2. Jedyna różnica między gameplayem to zastosowanie paru filtrów (m.in. głębia ostrości).

 

 

 

 

edit:

Najnowszy screen z gameplaya Forzy 3! Prawdziwy gameplay, a nie photomode! Może w końcu to przekona niektórych, że FM3 naprawdę TAK wygląda:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - SCREEN
Dołączona grafika
Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Fotorealistyczny" screen Forzy 2 z photomode

Dokładnie. Tak wygląda gameplay z forza 2. Świetne modele samochodów nieprawdaż? Jedynie przepalone niebo w efektach - nawet porządnego anti aliasingu nie ma w photomode.

Najnowszy screen z gameplaya Forzy 3! Prawdziwy gameplay, a nie photomode!

Padłem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 nowe screeny:

Ogólnie rzecz biorąc - outstanding. Dodatkową rozrwyką w tej cześci forzy będzie tryb photomode gdzie będzie można potrenować fotografie samochodową :D

Nie podoba mi się tylko lusterko w ferrari. Powinno być na nim widać bok samochodu. Chyba że się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie modele na tych screenach mają podejrzanie za duzo polygonów (wątpię żeby były to obiekty które będą docelowo w grze)

 

np ten screen:

 

http://cdn.forzamotorsport.net/uploadedIma...s_13.jpg?n=8418

 

albo kokpit:

 

http://cdn.forzamotorsport.net/uploadedIma...8(2).jpg?n=4123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie modele na tych screenach mają podejrzanie za duzo polygonów (wątpię żeby były to obiekty które będą docelowo w grze)

 

np ten screen:

 

http://cdn.forzamotorsport.net/uploadedIma...s_13.jpg?n=8418

 

albo kokpit:

 

http://cdn.forzamotorsport.net/uploadedIma...8(2).jpg?n=4123

Photomode, czyli dodatkowe AA, AF, przeróżne filtry i mamy fotorealizm :lol2:. Niech dają demo i zobaczymy jak wygląda to rzeczywiście :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ci takich bajek naopowiadał?

na oficjalnym forum poświęconym grze termin-sierpień przewija się kilkakrotnie w paru tematach..., natomiast od samym twórców gry nic nie zostało potwierdzone i na razie brak jakiś informacji. To , że data wydania dema nie została podana / i ogólny brak informacji nie oznacza od razu ,że ,, na 99% dema nie będzie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na oficjalnym forum poświęconym grze termin-sierpień przewija się kilkakrotnie w paru tematach..., natomiast od samym twórców gry nic nie zostało potwierdzone i na razie brak jakiś informacji. To , że data wydania dema nie została podana / i ogólny brak informacji nie oznacza od razu ,że ,, na 99% dema nie będzie"

Takie terminy z [gluteus maximus] to ja też tam mogę napisać. I na takiej podstawie stwierdzasz, że "Demo ma być w sierpniu na xbl"? Bo ktoś (niezwiązany z T10, jakiś zwykły user) napisał na oficjalnym forum?

Na razie nie ma żadnej konkretnej informacji o demie, a premiera coraz bliżej. Dlatego napisałem, że na 99% nie będzie. Jest szansa, ale bardzo, bardzo mała. Mało czasu do premiery, a zapewne dużo do zrobienia zostało.

 

Post moderatora na forum FM3:

Keep an eye out for announcements and the FAQ for information is what I would suggest.. As Trystan pointed out the FM2 demo came out just a few weeks prior to the games release.

Since the demo info request has been, and will be covered ad nauseam in threads leading up to the games release I am locking this thread.

 

źródło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że nie ma konkretnych informacji,nie oznacza,że go nie będzie.

To, że nie ma konkretnych informacji tym bardziej nie oznacza, że będzie w sierpniu na XBL :)

 

 

edit:

Dołączona grafika

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że nie ma konkretnych informacji tym bardziej nie oznacza, że będzie w sierpniu na XBL :)

Spoko :wink:

 

Zobaczymy co przyniesie czas, tragedii nie będzie jeśli nie wypuszczą dema, damy rade poczekać do października :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ujawniony został nowe, stare tory - Suzuka, Motegi, Tsukuba oraz kilkanaście screenów japońskich zabaweczek ;)

 

Tutaj lista aut:

Production 2009 Lexus IS F

Production 2008 Infiniti G37 Coupe Sport

Production 2009 Mazda Mazdaspeed 3

Production 2006 Mitsubishi Lancer Evolution IX MR

Production 2010 Nissan 370Z

Production 2009 Nissan Versa SL

Production 2008 Subaru Impreza WRX STi

Production 2008 Toyota Yaris S

Production 2009 Honda Fit Sport

Race Car 2008 Nissan #12 CALSONIC IMPUL GT-R

Race Car 2008 Nissan #23 XANAVI NISMO GT-R

Race Car 2008 Nissan #24 ADVAN Clarion GT-R

Race Car 1997 Nissan #23 Nissan Motorsports R390

Race Car 2008 Nissan #3 YellowHat YMS TOMICA GT-R

Race Car 2008 Toyota #25 ECLIPSE ADVAN SC430

Race Car 2008 Toyota #36 PETRONAS TOM'S SC430

Race Car 2008 Toyota #6 ENEOS SC430

 

A tutaj screeny:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

 

 

edit:

Oficjalny nius na forzamotorsport.net

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny bardzo fajne i obiecujace :)

 

Dzisiaj przegladalem video na youtube i znalazlem ciekawe filmy:

Le Mans

 

 

Panowie a wiadomo cos soundtracku i o demie ?

 

@krzychu26 to Toyota Yaris S ;p hehe (jest na liscie aut)

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny bardzo fajne i obiecujace :)

 

Dzisiaj przegladalem video na youtube i znalazlem ciekawe filmy

Kurna, masakra te filmy, bez kitu masakra. A co do Yariski to mi to akurat bardzo pasuje, duzo wiekszy fun jest jak sie jezdzi takimi "cywilnymi" furami, ktore teoretycznie sa w zasiegu portfela niz jak sie ma smigac czyms co ksoztuje 500k $. Bedzie Swift Sport? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,że będą takie auta jak: Toyota Yaris S itd to rzadkość w grach i dobrze,że będzie możliwość rywalizacji takimi samochodami obok super sportowych aut.

 

Jak dla mnie powinni dodać ruchome elementy w autach jak w rzeczywistości np: wysuwany spoiler w R8, czy w McLaranie SLR, nie mówię już o otwieranych wlotach murcielago czy ,,skrzydle " w CGT :), niby nic ale jednak podniosło by atrakcyjność jazdy-ale to takie moje prywatne przemyślenie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie powinni dodać ruchome elementy w autach jak w rzeczywistości np: wysuwany spoiler w R8, czy w McLaranie SLR, nie mówię już o otwieranych wlotach murcielago czy ,,skrzydle " w CGT :), niby nic ale jednak podniosło by atrakcyjność jazdy-ale to takie moje prywatne przemyślenie..

Taa, tym bardziej, że AFAIR w GT4 takie coś już było :)

 

 

edit:

Dobrze pamiętałem. Tutaj widać to wyraźnie: http://www.youtube.com/watch?v=yXXOlWinjvQ

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...