Skocz do zawartości
cavarr

Forza 3

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba nie ma znaczenia ile czasu była używana. Mi padła w takich samych okolicznościach. Leżało sobie w dobrze chłodzonym miejscu, najpierw przez 2 tygodnie głośniej chodziła a następnie zapaliła 2 diody (przegrzanie). 10 dni masz wyjęte z życiorysu ;)

 

Jakbym wiedział draak, że tak poczta nawala to bym Ci wysłał z pracy kurierem. Ale jak przyjechałem do Mastaha to już Twojego egzemplarza nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż w końcu (może w weekend) pojeździmy razem.

Codziennie ktoś jeździ. Wystarczy dołączyć do lobby, bo zawsze ktoś z ppc wieczorem jest.

 

A co do tekstu o kierownicach (FM3 powinno dzialac tylko z kierownicami), to wspomnę tylko, że najlepsi gracze z polskiej sceny piłują właśnie na padach...;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ten LCE theme raczej najsłabszy z wszystkich, mogli któryś z poprzednich dodać do kolekcjonerki. Ogólnie dość marne te premium themes w ostatnich czasach, chyba zostanę przy Arctic Icebergs, bo podoba mi się bardziej niż ten z FM3 czy Fallout 3.

 

Najbardziej w tych theme-ach to nie lubie że prawie połowa ekranu na dole jest zakryta jakimś badziewem, nie wiem czemu to ma służyć, zdecydowanie bym wolał żeby całe tło było widoczne.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do tekstu o kierownicach (FM3 powinno dzialac tylko z kierownicami), to wspomnę tylko, że najlepsi gracze z polskiej sceny piłują właśnie na padach...;]

A nie sadzisz, ze jest roznica miedzy robieniem wynikow, a czerpaniem przyjemnosci z jazdy? Oczywiscie kazdy chce osiagac najlepsze wyniki, ale ja napewno nie bede przekladal troche lepszych czasow nad zdecydowanie wieksza zabawe za kolkiem. Zreszta IMO wyscigom tej klasy po prostu nalezy sie gra na kierownicy i juz. Probowalem grac na padzie, ale tutaj w ogole nie ma porownania, w PGRka mozna sobie popykac, ale nie w Forze.

 

Przy okazji musze przyznac, ze gra zaskoczyla mnie pod wzgledem roznic jazdy po i przed upgradeach. Doslownie niby niewielkie zmiany w silniku czy oponach daja kompletnie rozne odczucia w czasie jazdy. Do tego stopnia, ze przy jezdzie samochodem @stock mialem wrazenie, ze dzis chyba nie jest moj dzien do jazdy, a to po prostu byly niuanse zwiazane z tym, ze furka nie jest obnizona, ma inne ogumienie i wazy odrobine wiecej. Naprawde slowa podziwu dla T10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie sadzisz, ze jest roznica miedzy robieniem wynikow, a czerpaniem przyjemnosci z jazdy?

Pewnie jakaś jest, tylko dla przyjemności to sobie można pojeździć dwa razy i wyłączyć, bo to nudne ;] Liczy się tylko rywalizacja na tablicy wyników!

 

 

W przyszłym tygodniu ma wyjść update poprawiający te nieszczęsne multi. Zobaczymy co zaserwują nam chłopki z t10.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakaś jest, tylko dla przyjemności to sobie można pojeździć dwa razy i wyłączyć, bo to nudne ;] Liczy się tylko rywalizacja na tablicy wyników!

Hmm majac do wyboru wyzszy wynik na tablicy przy mega nudnej grze na padzie albo nizsze miejsce grajac z usmiechnieta jazwa na kierownicy wybieram bez namyslu to drugie. Pad w tej grze jest totalnie bezplciowy, nie daje zadnej przyjemnosci z grania. Poza tym ja jeszcze nie widzialem samochodu ktory steruje sie padem ;) wiec jak ktos chce byc takim kozakiem to niech kreci wyniki na kierach, wtedy to ma jakis sens.

 

Dobrnalem do 30levelu...Veyron vs Reventon@max - OMFG, masakryczny wyscig. Fury startuja jak pocisk z pistoletu. Swietna sprawa, ale tego typu osiagi nie tyle mnie przerastaja co po prostu fajniej sie jezdzi czyms wolniejszym.

 

Pytanie: da sie jakos zmieniac utwory w czasie jazdy? I czy mozna przeprogramowac kiere zeby umozliwiala rozgladanie sie czy bez galki (aka pada) nie da rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm majac do wyboru wyzszy wynik na tablicy przy mega nudnej grze na padzie albo nizsze miejsce grajac z usmiechnieta jazwa na kierownicy wybieram bez namyslu to drugie. Pad w tej grze jest totalnie bezplciowy, nie daje zadnej przyjemnosci z grania. Poza tym ja jeszcze nie widzialem samochodu ktory steruje sie padem ;) wiec jak ktos chce byc takim kozakiem to niech kreci wyniki na kierach, wtedy to ma jakis sens.

Myślę, że to kwestia osobistego upodobania, jeden gra padem i się moczy z kolei ktoś sobie na padzie gry nie wyobraża, ja gram tym na co mam ochotę, przychodzi kumpel na partyjkę walimy na padach, nie chce mi się wyciągać kierownicy gram na padzie, najdzie mnie na śmiganie na kierownicy śmigam na kierownicy :) aczkolwiek muszę stwierdzić, że jak się już "wgram" w kierownicę to gra jest o wiele przyjemniejsza niż na padizku.

 

co do czasów to myślę, że pad ma przewagę temu, że czas reakcji kciuka i palca pod którymi mamy gaz/hamulec/sterowanie na padzie jest o wiele krótszy aniżeli czas skoordynowania dwóch rąk i nóg na kierownicy- tu cała tajemnica, sam to po sobie widzę.

 

 

btw kręcenie mega czasów mnie nie podnieca wolę sobie przejść zakręt ładnym boczkiem, aczkolwiek lubię rzucić okiem na rankingi, tylko, że raczej wśród przyjaciół aniżeli globalnie...

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7188...ego_Polaka.html

 

ktos byl / wybiera sie? :)

 

dla mnie to troche smiech na sali, "najlepszy gracz" z polski dostanie xboxa i forze :wink:

 

wyscig ma byc na camino viejo, 2 okrazenia i - z wlaczonymi wirtualnymi przeciwnikami - nie wiem co ma to na celu... no i z gory ustalone jest ze jedziemy R8 i poziom trudnosci ustawiony na łatwy - czyli uczestnicy sa zmuszeni do grania z auto hamowaniem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMFG :lol:

Jeżeli tak ma wyglądać zapowiadana na xdf2009 scena w fm3, to ja wymiękam :ploom:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja się doczekałem własnej limitki :D Pobiłem rekord przebijając się przez centrum Kce w 10min (dzięki 180 turbokonikom, będzie zaraz porównanie do volvo c30 t5 z FM3, jeśli chodzi o model jazdy ;) ) i właśnie trwa instalacja disc 1... obiad i żona muszą poczekać :)

 

Nieważne, że 2 tygodnie później, ważne że w końcu dotarła! Raz jeszcze ogromne dzięki Jacek!

 

PS. Granie online u mnie na razie odpada, bo mam zero czasu aktualnie. Ale pod koniec listopada chętnie! Tym bardziej, że patrząc po hot lapsach z dema może być ciekawie ;)

 

Edit- nie będę się rozpisywał, bo już wszystko napisaliście- krótko, GT, what GT? ;) To jest majstersztyk! Auta można niemal perfekcyjnie wyczuć, wspomniana c30 jest prostsza w prowadzeniu, niż w realu (można brutalniej obchodzić się z gazem), ale generalnie fun jest OGROMNY! Ustawiłem kokpity na 65st FOV i od razu wygląda to inaczej, sporo lepiej. No i 110GS po 60min gry też cieszy ;) Oj, będą zarwane nocki znowu...

Edytowane przez draak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obiad i żona muszą poczekać :)

A juz mialem pisac z pytaniem czy te lajzy z PP w koncu dostarczyli przesylke. A co do tego czekania to raczej bym uwazal, moja po takiej wymianie zdan ("To gra jest wazniejsza ode mnie?" - "Dzisiaj tak") fochowala sie przez 2 dni ;)

 

Dzis skonczylem 4 sezon i dobilem do 39 levelu drivera. Coraz dluzsze te wyscigi sie robia i dlatego mam pytanie: o co chodzi z tym wynajmowaniem kierowcow? Na jakiej to zasadzie dziala? Tracimy kase, ale XP dalej leci na konto? Nie chce spierniczyc sobie kariery, ale kilkanascie kolek to mi sie czasami nie chce dymac jesli mam byc szczery. Poza tym czy ktos sie orientuje dlaczego bardzo rzadko (na razie ze 2-3 razy) moglem wystartowac w wyscigu samochodem znacznie wykraczajacym ponad limit klasy? Np w wyscigu Lambo vs Ferrari moglem uzyc mojego Reventona@górne R3, podczas gdy reszta byla w grupie S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZTCP, w FM2, wynajmowałem kierowców do long runów (a były tam ok. 1h wyścigi) i AI wygrywało je za mnie bez "skutków ubocznych", nie pamiętam czy XP był nabijany, na logikę być nie powinien. Ale acziwki wpadły ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moze i ja tak zrobie, na razie jezdze wszystko sam, ale potem jak bedzie kilkanascie, -dziesiat kolek po owalu do zrobienia to fuck that, nie chce mi sie.

 

@up: nie.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz dluzsze te wyscigi sie robia i dlatego mam pytanie: o co chodzi z tym wynajmowaniem kierowcow? Na jakiej to zasadzie dziala?

Pewnie na takiej samej zasadzie jak w FM2. Kierowca (zależnie od jego skilla) zabiera jakiś % twojej wygranej.

 

Poza tym czy ktos sie orientuje dlaczego bardzo rzadko (na razie ze 2-3 razy) moglem wystartowac w wyscigu samochodem znacznie wykraczajacym ponad limit klasy? Np w wyscigu Lambo vs Ferrari moglem uzyc mojego Reventona@górne R3, podczas gdy reszta byla w grupie S.

Pewnie dlatego, że ograniczenie w wyścigu dotyczyło tylko marki auta (lambo albo ferrari), a nie klasy. Często tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ikonka limitu (S700) tez byla i pozostale samochody byly wszystkie w S. A wracajac do tych kierowcow to jest jakas loteria z nimi czy najczesciej wygrywaja, a moze zalezy to od fury?

Trzeba wybrać kierowcę który bierze dla siebie ok 55% wygranej i będzie git.

W FM2, w 90% wygrywali, ustaw poziom na medium, abs,tc itd off, wpadnie więcej kasy a wynajęty kierowca będzie i tak jechać jak po sznurku, wpadnie cześć kasy no i oczywiście doświadczenie my w tym czasie możemy iść do pracy :lol2: .

Ja korzystałem z tego jak skończyłem karierę w FM2 i brakowało mi kasy na wykupienie pozostałych aut@mody.

Edytowane przez NFS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wykręciłem 14 czas na Old Hill Climb świeżo kupionym Audi S5 :) Mały powód do dumy i zachęta do dalszego ćwiczenia. Szkoda tylko że w multi dostaje baty od alienów jeżdżących na padach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wykręciłem 14 czas na Old Hill Climb świeżo kupionym Audi S5 :)

No wlasnie ja zauwazylem, ze duzo wynikow jest robionych na S5-ce, chyba jakas wybitna fura, na razie nie mam, ale ponad 3mln kredytow na koncie to sie szarpne na Audi ;)

 

Zaczalem 5 sezon czyli z mistrzostwami R2 no i to jest chyba kres moich umiejetnosci. O ile jeszcze w R3 jakos dawalem rade, to z taka Corvette na sterydach to nie ma bata - bez TCS nie pojade. Gdyby nie wsparcie to co 2 zakret bylby baczek. Niby trzyma sie to przyklejone do drogi jak glupie, ale to juz nie ten fun i nie ta satysfakcja z wlaczonymi pomocami. Grupa S to max co dla mnie osobiscie jest do fajnej jazdy dajace bardzo duzo zabawy, potem zaczynaja sie schody. No i rewind znacznie czesciej teraz uzywany (do tej pory w ogole albo 1-2 razy na wyscig).

 

Co do wynajmu kierowcy to nic nie zmienialem w ustawieniach (asysty off, przeciwnicy medium) i jechal peleton na jakies 20-30s, czasami dublowal na krotkich torach. No i dostajemy sam hajs, XP do kierowcy ani do fury nam nie rosna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja obecnie w R800 jeżdżę Veyronem, bez problemu się nim jedzie bez TCS, ale trzeba się nauczyć hamować odpowiednio wcześnie, bez linii wyścigowej przeważnie pierwsze okrążenie to większość zakrętów poza torem.

Można go jeszcze wzmocnić do R900 więc na pewno z niego skorzystam. R1000 już trzeba będzie jechać z TCS. Na pewno nie warto kupować żadnych aut z klas R800/900 bo jeździ się nimi beznadziejnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ponad 3mln kredytow na koncie to sie szarpne na Audi

Szacun :D Ja wszystko wydaje na robienie fur /drift/drag :D Jakoś nie mogę uzbierać wiecej niz 400k bo zaraz sie rozchodzi :D Ludzie zaopatrzta się w goldy i posmigamy po sieci a nie tylko ja petrumi i grupl z purepc paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie w R800 jeżdżę Veyronem, bez problemu się nim jedzie bez TCS

Veyrona to zjadam bez popity Reventonem i bez TCS spokojnie da sie jezdzic. Ale zauwaz, ze i jedno i drugie to auta z napedem na wszystkie kola, a to jest DUZA roznica przy takiej mocy. I dokladnie to co ja wspomnialem: do R900 da sie jezdzic, potem (przynajmniej ja) odpadam bez TCS.

Szacun Ja wszystko wydaje na robienie fur /drift/drag Jakoś nie mogę uzbierać wiecej niz 400k bo zaraz sie rozchodzi

Hmm w sumie to odpicowalem juz ladnych pare fur na maxa i mimo to mam 3mln :lol: Nie wiem, moze cos zle robie. Inna sprawa, ze KUPILEM dopiero jeden samochod, a poza tym uzywam "zdobycznych".

Ludzie zaopatrzta się w goldy i posmigamy po sieci a nie tylko ja petrumi i grupl z purepc paczki.

Maja sie do mnie na dniach odezwac magicy z TPSA i przyjsc na "wizje lokalna" (swoja droga bez znajomosci na odpowiednim szczeblu to niektorych rzeczy w tym kraju sie po prostu nie zalatwi "normalnie"). Jak zobacza swoim quasifachowym okiem, ze spoko git, zakladamy net to gwarantuje ci, ze pierwsza rzecz jaka robie to kupuje Golda i lacze sie z Livem. Zebym nawet nerke oddal, to na Playu sobie nie pogram :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj jeszcze trochę poupalałem czego negatywne skutki odbijają się dziś w pracy (oczy same się zamykają na spotkaniach), ale warto było :D Kupiłem nowego RS'a i mam jedno pytanie- czemu to genialne auto zostało wypuszczone w limitowanej wersji na rynek? A sama gra, czysta poezja! Odliczam czas do końca tyry ;)

 

PS. Na zmianę grałem wczoraj na kierownicach od MS'a i Logitecha. Mogę pokusić się o stwierdzenie, że bez różnicy, którą kierownicę się wybierze z tych dwóch, są bardzo zbliżone (z wyjątkiem ceny). Zauważalna różnica bedzię jedynie na fanatec'u, ale to może pod choinkę..

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...