Skocz do zawartości
cavarr

Forza 3

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, nie ma nowego Gallardo, myślę że w przyszłości to się zmieni :)

 

za miesiąc mają wyjść podobno same amerykańce (w związku z targami w Detroit), więc spodziewam się nowego Mustanga (obowiązkowo) i może Mercedesa SLS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Na coś ciekawego ostatnio trafiłem - save-a z tej gry nie da się skopiować na memorkę, można go tylko przenieść. Ciekawe czemu tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobna lista samochodów z dodatku:

2010 Aston Martin 0ne-77

 

2009 Audi RS6

 

2009 Audi R8 LMS

 

2010 BMW M6 Coupe

 

2010 Corvette GS

 

2010 Mustang GT500

 

2009 HSV w427

 

2009 Lotus 2-11

 

2010 Zonda R

 

2010 Boxster S

 

2010 S5S Raptor

 

Żenujące jest te reklamowanie audi. No i kolejny carpack w którym interesujące są 2 samochody -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indeksy poszczególnych aut:

 

Aston Martin One-77 S 684

RS6 B 480

R8 LMS R 712

M6 B 455

Corvette A 543

Mustang Gt500 B 460

HSV B 500

Lotus A 572

Zonda R R2 848

boxster S B 447

S5S S 647

 

Średni ten carpack, na + RS6 i Aston. Mam nadzieję, że w późniejszych dodatkach pojawią się takie auta jak: McLaren F1 LM, Zonda S czy SLS

 

 

PS: jak tam postępy w karierze, ile macie %? :D

Edytowane przez NFS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kariery mam za polowe 6 sezonu, bo zaczalem w miedzyczasie jezdzic eventy i tam zrobilem jakas 1/3? Teraz przez swieta pewnie troche nadrobie. Co do car packa to nie ma co narzekac, nedzy nie ma, ale jakas super rewelacja tez nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcale nie ;) Kolejny dobry pack.

Co kto lubi. Ja chciałbym pojeździć legendami motoryzacji, a nie jakimiś plastykowymi wypustami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi. Ja chciałbym pojeździć legendami motoryzacji, a nie jakimiś plastykowymi wypustami.

To wsiadaj w auta ze startowego DLC "Motorsports Legends Car Pack" ;) Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

http://forzamotorsport.net/en-uk/_template...il.aspx?id=3288

 

Wszystko fajnie, tylko co mi z tego toru? Bo raczej eventy w trybie kariery nie zostaną zmodyfikowane? Raczej nie kupię toru do free mode, bo z tego trybu nie korzystam.

Ogólnie się dziwiłem że tego toru w podstawce nie było, lubię go i fajnie że postanowili dodać, tylko że nie do końca jest to przemyślane.

 

Chyba jedynym torem, który bym kupił do free mode jest Spa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wsiadaj w auta ze startowego DLC "Motorsports Legends Car Pack" ;)

Czy jest jakaś możliwość zakupu/dorwania tego packa do gry kupionej w Polsce ? bo tak przeglądam dodatki i tego nie widzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś możliwość zakupu/dorwania tego packa do gry kupionej w Polsce ? bo tak przeglądam dodatki i tego nie widzę...

http://allegro.pl/item928002441_forza_3_zd...dy_i_trasy.html

http://allegro.pl/item926902700_limitowane...lko_u_mnie.html

Innej opcji nie ma.

Szkoda, że z tego packa interesujący jest tylko skyline i fiacik :(

I szkoda, że t10 odwala takie cyrki ze swoimi płatnymi dlc. Ciągłe reklamowanie OOOO i tworzenie dlc z JEDNEJ trasy to jawne walenie w człona.

Wygląda na to, że kupie tylko jeden dodatek - ten od jełopnika. Szkoda, że wyjdzie dopiero na wakacje.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No i wszystkie packi ze startowych DLC i edycji kolekcjonerskiej są/będą dostępne do kupienia na XBL.

 

Do tego może sobie kupić VIP Membership Car Pack. Od każdego kupionego packa Turn 10 ma przekazać 10$ dla organizacji Save the Children.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy mozna wystawiac/kupowac fury z platnych dodatkow? Chodzi mi o to, ze przykladowo z ostatnich dwoch carpackow interesuja mnie 2-3 samochody. Pomijajac dostepnosc tych aut na aukcjach to czy jest w ogole techniczna mozliwosc zaopatrzyc sie w nie w taki sposob? Troche szkoda mi wydawac 800MSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Chyba można, ale trzeba mieć kupiony dodatek żeby móc skorzystać. To tak jak z giftami, jak nie masz DLC to gifta nie pobierzesz.

 

 

Jak dla mnie te car packi nie oferują nic ciekawego. Kupiłem tylko pierwszy, i w sumie nie wiem po co. Jest jeszcze kilkaset aut z podstawy którymi nie jeździłem mimo iż mam już prawie 75% kariery.

Jeśli zrobią jeszcze kiedyś packa ze starszymi autami to może kupię, bo współczesne samochody to straszne dziadostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszły patche poprawiające problemy ze znalezieniem/ dołączeniem do lobby. Czy dużo ludzi gra? Na pewno od czasu premiery scena się trochę przerzedziła, ale nadal nie ma problemu ze znalezieniem lobby. Zależy jeszcze w jakiej klasie, bo z tymi najniższymi zawsze był problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie umiem driftować :(

 

czy wam też wyskakuje wiadomość, że otrzymaliście prezent od turn 10 w postaci brakującego samochodu ? bo mi wyskakuje od paru miesięcy i mimo to nie mogę go pobrać bo wszytko płatne, nie kapuje tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To znaczy, że auto pochodzi z jakiegoś car packa. Żeby je pobrać musisz mieć tego car packa na dysku, czyli kupić go na marketplace. Gift daje tyle że auto ma jakiś custom paintjob. Z początku było dużo giftów dla VIP-ów, teraz nie ma praktycznie nic, a jak już to z DLC, które póki co są zupełnie nie ciekawe bo zawierają same najnowsze auta.

 

 

A jak tam u was z karierą? Ja mam 85% i strasznie rzadko mi sie chce grać. Przesadzili z ilością eventów. Powinni byli zostawić troche miejsca i dodać eventy np. przy okazji DLC z torami. Był Nurburgring, pewnie jeszcze coś będzie, chętnie bym kupił nowe tory, ale co mi z nich jak mam jeszcze multum kariery do przejechania, a przyznam że mało torów w tej grze lubię, najbardziej Maple Valley, NYC i Le Mans (który w pełnej wersji bardzo rzadko się pojawia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 50 poziom i 6. sezon ukończony- po tym dałem sobie spokój z FM3. Od czasu do czasu przejadę jakiś event. Zdecydowanie przerost liczby zawodów nad sensowną ilością torów zabił frajdę z gry. Z drugiej strony przez te 30-40h bawiłem się świetnie przy FM3, więc trudno oczekiwać czegoś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Skończyłem! Wprawdzie poziom satysfakcji daleki od tego po zmaksowaniu GTA IV, ale mimo wszystko. 120 godzin jazdy, 31 godzin w menu, 1049 wyścigów.

 

Ogólnie przesadzili z ilością eventów, no ale udało się. Za 4 dni było by równo pół roku od poprzedniego achievementa. :)

 

 

Fajnie jakby za pare miechów wydali jakiegoś track packa, ze 3-4 tory z nowymi eventami (przeplatanymi starymi torami). Za kilka torów z kalendarza F1 (i nie tylko) bym chętnie zapłacił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W przyszlym tygodniu pierwsze cztery car packi i tor Nurburgring będą w obniżonych cenach 240 MSP sztuka.

 

Jako że skończyłem kerierę to kupię sobie ten tor, bo bardzo go lubię, a teraz gram już tylko w wolnych trybach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...