Skocz do zawartości
ath

Gothic 3: Forsaken Gods

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem o tym, ale moim zdaniem (jeśli z nowym g3 wszystko będzie w porządku ) oni po prostu w końcu zrobią to co powinni już dawno zrobić i powinni przynieść w zębach tą grę wszystkim którzy kupili g3 i się zawiedli wraz z bombonierką i odręcznym listem z przeprosinami. :P

 

edit: Przecież wiem o co chodzi. Mówię tylko jak powinno być, żeby było sprawiedliwie, a nie czego oczekuję od jowood. ;-) pozdr.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g3 wydany, sprzedany, procz graczy nikogo wiecej on nie interesuje. wydadza dodatek i tyle. piranie robia risen'a, spellbound g4, jowood co mial zarobic zarobil, kogo interesuje ze gra nadal jest daleka od przyzwoitego produktu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 ma duży potencjał, niestety ma chyba jeszcze więcej bugów. Cała gama różnych wpadek. Do tego jeszcze trochę spłaszczona fabuła i jakby to ująć ogólnie niedopracowanie (znać tu duży pośpiech).

 

Być może samodzielny dodatek zmyje tę hańbę :wink:

 

Oto ciekawa zapowiedź (i krótka) - http://pccentre.pl/article/show/Gothic_3_F...n_Gods/id=17111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym miałyby tu polegać przewagi dodatku nad podstawką? Skoro wsio przedstawia się na filmikach tak samo. Nawet te przycinki silnika są jak w oryginale.

 

Do tego system walki jakby nic nie drgnął - znowu zupełna [gluteus maximus] (vide - http://pl.youtube.com/watch?v=lBqnntYLkE8&...eature=related).

 

Wszystko jakby po staremu - co dobrze nie wróży. Mieli zmienić najgorsze wtopy, z tragicznie tragiczną walką na czele - a tu nic nie widać.

 

Nie kupię w ciemno, nie kupię, hej... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa. Nie można nie dostrzec, że filmiki zaprzeczają przewodnim hasłom twórców. Wszystko wygląda jak w podstawce, z kretyńską walką i "chrupnięciami animacji" na czele. Ciekawe czy stopień niedopracowania też będzie na tym samym poziomie? Kolejnej wersji beta nie zdierżę.

 

W każdym razie optymizmu nie staje raczej...a Wam staje? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie staje, po G3 na które wylałem wiadro pomyj w recenzji mam dość Gothiców :>

Ja do dziś deptam po tej bublowatej grze....Ta trójka wyrzuciła mnie ze świata Gothica i teraz mogę napisać: więcej Gothica to więcej bugów, ścinek ,kpin optymalizacyjnych i żartów na temat wymagań napisanych na pudełku z grą.Na pohybel!Potrafię zrozumieć(taaa...."potrafię" raczej :wink: ) fanów ,którzy "muszą" ale choć byłem fanem serii to obecnie twórców bym kijem rozgonił.I nie zamierzam przepraszać miłośników gry -trzy razy kupowałem i zbywałem ten dramat.Napiszę tylko ,że chciałbym mieć cierpliwość osób ,które grę przeszły i to czasem po kilka razy :blink: .Brawo!Pozazdrościć....Ale swoją drogą -szkoda ,bo widać ,że coś tam chcieli zrobić.Potencjał jak pisała Elektra był i jest ale "potencjalność" jest niegrywalna.Pójdę do "dojarza" i pogram w te grę ale jak będzie okazyjnie.Bo iść celowo te 300m to nie zamierzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak NFS dla Renifera, każda część mi sie podoba :D (miron wie o co chodzi :D)

Tak wiem Kumplu i rozumiem Wasz punkt widzenia, a do tego lubię taką niewzruszoność w tej kwestii jak prezentujecie obaj :wink: .Nieco gorycz porażki przeze mnie też mówi ,gdyż walczyłem z grą długo i...brakło sił :sad: .Po cichu zawsze będąc optymistą poczekam jednak na nową część gry. Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak mogli zniszczyć tak świetna serie jaką był gothic. Części I i II+NK były dla mnie świetne co z tego że grafika słaba ale klimat i fabuła wciągały a grę przeszedłem chyba z 10 razy każda cześć, III przeszedłem raz zabrałem się drugi ale po 2 godzinach spędzonych nad tym bublem po prostu mi się odechciewa nie zważając na silnik ciągle przycięcia bez względu na ustawienia grafiki to sama fabuła jest do bani a zrezygnowanie z podzielenia jej na rozdziały było moim zdaniem największym błędem bo jest chaotycznie a klimatu ta gra nie ma żadnego niestety ;/ Mam nadzieje że dodatek to zmieni ale widząc po ocenach jakie już dostaje są na to dość nikłe nadzieje.

Edytowane przez Zweglacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczenie to raczej nie jest...gra wypada podobno bardzo słabo. Jeszcze gorzej niż podstawka. No comment :blink: . Vide - http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=8398065&N=1

 

Ja też czasem zastanawiam się jak można było zchrzanić tak kapitalną serię; przy G2 zarywałem całe noce, ni mogłem się oderwać...z kolei trójkę, wbrew szczerym chęciom, ostatecznie odpuściłem (to jest gra w wersji beta), do tego jeszcze ta rozpłaszczona fabuła i tragiczny system walki, o AI nie mówiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma się klientów z idiotów i sklerotyków, wychodząc z założenia że skoro minęło kilkanaście miesięcy, to można ponownie wciskać ten sam kit - w dodatku bez większych poprawek, to trudno sie dziwić że nacja graczy wypięła się na G3: FG :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cale g3 rozbilo sie o ten debilny system walki! Idiote co to wymyslil powiesilbym za jaja... Z bugami i sypiacym sie silnikiem mozna zyc po odrobinie siedzenia nad gra, ale chyba cos nie teges gdy najpierw wyrzynam patrol orków by chwile potem pasc na pysk w walce z dzikiem.... :damage_wall: Poprzednie po kilkanascie razy przechodzilem, jedne z najlepszych gier w jakie gralem. Do3 po prostu sie nie potrafilem przyzwyczaic i po paru godzinach frustracjii polecial precz :( Jesli FG ma ten sam system walki to ja dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na Gothica 3 nie narzekam, gra może 1 x dziennie wypadała do Windowsa przy kreconym kompie na 4x1GB. Nie wiem co Wy z tymi sypiacymi sie silnikami i bugami. Jak na piracie graliście to nie dziwota, albo kompy/ windows Wam sie sypią.

 

sledziq ja dzika biorę od kopa tak jak i orków sprawdziłem aż z ciekawości dzisiaj to uruchamiając Nowa grę i łażąc szukajac godnego przeciwnika (1 dzień w grze nie przypakowanym Bezimmiennym standard ekwpiunek z począku gry).

 

Może faktycznie gra mogłaby być trudniejsza a tak pozostaje niedosyt. Ale jak się przejdzie cała serie z dodatkami po 2 razy i odwiedza sie kazde miejsce w grze oraz kopie dupska kazedmu napotkanemu orkowi czy potworom to już sie skilla jakiegos ma :wink: .

 

Czekam na Forsaken Gods

 

popieram Trofixa fana serii nic nie złamie :wink:

Edytowane przez boxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc ludzi i tak kupi Dodatek ;-)

z czystej ciekawosci i sentymentu

 

a jeszcze "inni" beda chcieli pojsc na skroty - zeby tylko zobaczyc gre...

 

Odnosnie gothica 3 - na dobrej maszynie - z dobrze dobranym configiem gra praktycznie nie wywala sie wogole

co do systemu walki z dzikami - to byla taka piosenka -

Dzik jest dziki, dzik jest zły,

Dzik ma bardzo ostre kły.

Kto spotyka w lesie dzika,

Ten na drzewo szybko zmyka. c

 

cos takiego :) :lol2:

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gothic 3 był fajny dopóki nie pojawił się Wiedźmin :D nagle zacząłem zauważać braki Gothica 3 (główny bohater wygląda jak betonowy kloc stworzony z paru poligonów i tak się też porusza, nudny jak cholera system walki, w kamienie i skały też mogliby wpakować parę poligonów więcej, nie mówiąc o z..banym silniku gry i zwiechach, co do reszty to kwestia gustu) ale w Forsaken Gods i tak zagram :D

 

dzisiaj ma premierą polska wersja tj. 27 listopad, a jednak 4 grudnia :/

Edytowane przez Ardianz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JoWooD przeprasza za bugi w Gothic 3: Zmierzch Bogów.<-Klik

 

Na początku chcielibyśmy podziękować społeczności za okazane wsparcie, a także tym, którzy postanowili zakupić grę. Niestety, nie było możliwe wydanie gry w pełni satysfakcjonującej was, z różnych przyczyn. Gra została wydana w tym roku, ponieważ my i wy, społęczność, tego chcieliśmy. JoWooD i Trine pracowały pod wielką presją i aby naprawić niektóre z błędów wypuściliśmy grę wraz z patchem, mając nadzieję, że poprawi to sytuację.

źródło: GameCorner.pl

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre podsumowanie.

 

Kolejna kompromitacja Jowood. To nie jest poważna firma, to banda indolentów. Chłopcy są żałośni. Przepraszają po to żeby pozwolić im na kolejne przeprosiny :wink: ...kup, a otrzymasz wersję beta i przeprosiny. Kpina. Takich rzeczy nie można tolerować...ZATEM - NIE KUPOWAĆ!

 

...ale, ale, Gothic 4 to już napewno będzie bez wad :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3: Forsaken Bugs - poraz kolejny ważniacy z Jowood pokazali, że mają w poważaniu tych którzy kupują gry przez nich wydawane. poraz kolejny przepraszają za to, że gra nie jest taka jak powinna, bo to gracze chcieli ją dostać w tym roku, co zmusiło ich do wydania produktu w stanie alpha (betą to nazwać nie można). zdążył się już pojawić patch i fix do patcha, zapowiadany jest kolejny który rzekomo ma poprawić błędy grywalności i wydajności oraz 'content patch' gdzie zostaną zamieszone rzeczy których chce community (co to kurna jest koncert życzeń?). na forum jowood oraz worldofgothic.de toczy się soczysta dyskusja, najlepsze jest oficjalne stanowisko beta testerów - chłopaki przez miesiąc zgłosili masę błędów, niestety Triny się nie wyrobiło to raz, dwa (o ile google nie zrąbało tłumaczenia) hindusi poprawiali błędy wybiórczo wg sobie znanego klucza.

 

ciekawi mnie co mi przyniesie kurier za kilka dni - czy polska gra będzie już spachowana, lub czy na premiere będzie dostępny patch do polskiej wersji. co nie zmienia faktu, że po tych 2 patchach gra nadal jest daleka od tego czego można oczekiwać nabywając produkt. nadal przycina na kilka sekund w różnych miejscach, nadal mamy migające textury, kolesi z 2 głowami, orki kastratów zmieniających głos co zdanie, bądź też dialogi bezdźwięczne, przedmioty których nie można podnieść, błędy w mapach kolizji przez co postaci wchodzą w góry, budynki, mosty itd. szkoda gadać...

 

popatrzcie jaką okładkę zmontowali rosjanie:

Dołączona grafika

Edytowane przez cienislaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal przycina na kilka sekund w różnych miejscach, nadal mamy migające textury, kolesi z 2 głowami, orki kastratów zmieniających głos co zdanie, bądź też dialogi bezdźwięczne, przedmioty których nie można podnieść, błędy w mapach kolizji przez co postaci wchodzą w góry, budynki, mosty itd. szkoda gadać...

Aj dont byliwyt - aj dont fakem byliwyt :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest juz patch 1.0.6 PL.

 

z ciekawostek - polska wersja ma na plycie exe taki sam jak crack GOTHIC_3-Forsaken_Gods-TL dla wersji 1.0.0. albo wszyscy kozystaja z tego samego narzedzia do usuwania securoma, albo ktos z naszych sie nie popisal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...