Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiscie nie widze roznicy w szybkosci restartu czy tez respring'a po updacie korony.

 

ah by zapomnial w koncu "podobno" w pelni sprawny klon Siri :) zaraz bede testowal ...

 

Edit: Faktycznie dziala choc byly problemy z samym zainstalowaniem (serwer nie wytrzymywal), poki co jak na klona siri to aplikacja sprawuje sie b. dobrze.

---

I am here: http://maps.google.com/maps?ll=54.500538,-6.754546

Edytowane przez vasyndrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przetestowaniu przeze mnie a potem przez ludzi z MyApple podsyłam info na temat pewnej paczki, mianowicie Air Blue Sharing. Kosztuje lekko ponad 16zł (zależny od kursu dolara) i wprowadza pełną obsługę bluetooth dla naszych telefonów :)

 

Osobiście przetestowałem BT pomiędzy iPhone 4S oraz iPad2 a Nokią 6300 oraz HTC Desire HD oraz SGS1/2 i działało wyśmienicie, były problemy z SE ale wczorajszym update podobno już nie ma (nie mam żadnego SE do testów).

 

Owa paczka działa w pełni poprawnie najnowszym iOS 5.0.1 a jej jedyną wadą jak na razie jest to że nie importuje jeszcze odebranych utworów do iPod'a/Muzyka ale autor twierdzi że pracuje na tym :)

 

Pełen opis:

Air Blue Sharing

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po latach : p dobrze ze sie ktoś za to zabrał. Ja szukam jeszcze programiku który by czynił z iPhone klawiaturę bt.tak żeby używać tego z ps3

 

Ewentualnie na androida taka aplikacje.

 

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po latach : p dobrze ze sie ktoś za to zabrał. Ja szukam jeszcze programiku który by czynił z iPhone klawiaturę bt.tak żeby używać tego z ps3

 

Ewentualnie na androida taka aplikacje.

 

Sent using Tapatalk

 

Znaczy wcześniej już było Celeste a jeszcze wcześniej iBluenova więc nie po czasie bo temat był cały czas poruszany :) Tak czy inaczej jak dla mnie Air Blue Sharing działa najlepiej :)

 

EDIT:

 

Dla wszystkich zainteresowanych, wyżej wspomniane FAQ wylądowało jako pierwszy post tematu. Dzięki Rikki :)

 

EDIT2:

 

Co warto zainstalować z Cydii:

 

  • Action Menu - poszerza możliwości menu operacji na tekście, dodatkowe ikonki jak i wklejki.
  • Activator - uruchamianie aplikacji za pomocą gestów.
  • AirBlue Sharing - pełna obsługa Bluetooth dla naszego iPhone.
  • AskToSend - wyskakujące okno proszące o potwierdzenie wysyłanego SMS’a działa w wbudowanej aplikacji oraz w biteSMS.
  • Barrel - świetny efekt podczas zmiany pulpitów, kilka gotowych efektów przejścia.
  • biteSMS - alternatywna aplikacji do wysyłania SMS'ów, dodaje Avatary, QuickReplay itp.
  • Bulletin - dostęp do Notification Center z LockScreen.
  • CyDelete - umożliwia usuwanie aplikacji Cydia tak samo jak tych z AppStore.
  • DataDeposit - aplikacja pozwalająca dodawać/zapisywać/przenosić ustawienia każdego program z AppStore.
  • FullScreen for Safari - świetne rozszerzenie dla Safari zwiększające funkcjonalność przeglądarki.
  • I’m Busy SMS – szybkie odrzucanie połączeń wraz z wysłaniem SMS’a o tym, że jest się zajętym.
  • Icon Renamer - pozwala w prosty i łatwy sposób zmienić nazwę każdej ikony na Springboard.
  • iFile – świetny menadżer plików z pełnym dostępem do systemu.
  • iPhoneDelivery - raporty doręczeń SMS, współpracuje z wbudowaną aplikacją jak i biteSMS.
  • KuaiDial - świetne rozszerzenie do wbudowanej aplikacji telefonu, szybkie wybieranie ze zdjęciami i wiele innych.
  • KuaiDial biteSMS - w połączeniu z KuaiDial dodaje dodatkowe możliwości do biteSMS oraz iRealSMS, między innymi łatwe wysyłanie wiadomości do wielu odbiorców.
  • Lockscreen Clock Hide - ukrywanie zegarka na ekranie zablokowanym.
  • Lorem – kasowanie pojedynczych notyfikacji w Notification Center.
  • Mail Enhancer – narzędzie znacząco poszerzające możliwości aplikacji Mail.
  • MakeItMine - pozwala na edycję napisów operatora.
  • MarkThatMessage – teraz każdy SMS jest wyświetlany z datą.
  • MobileTerminal – jak nazwa wskazuje jest to konsola dla naszego iP.
  • NoNewslsGoodNews – usuwa ikonkę kiosku z naszego pulpitu.
  • NoVoiceMail – ukrywa przycisk poczty głosowej w aplikacji telefon.
  • OpenSSH – serwer SSH.
  • Parallax – przesuwa tapetę tak jak na androidzie wraz z kolejnym pulpitem.
  • PasswordPilot – automatycznie uzupełnia pole hasło w oknie dialogowym podczas zakupów w AppStore.
  • PdaNet – pozwala na tethering połączenia internetowego przez WiFi lub USB.
  • PhotoAlbums+ - jak robisz zdjęcia na iP o po prostu musisz to mieć, czyli ręczne tworzenia albumów na telefonie bez iTunes.
  • Polska Cydia – spolszczenie dla Cydii.
  • ProTube – alternatywny klient YouTube.
  • Pull To Refresh for Mail - pobieranie maili za pomocą przeciągnięcia zawartości w dół.
  • Pull To Refresh Safari - odświeżanie aktualnej strony za pomocą przeciągnięcia jej w dół.
  • PwnTunes - świetne rozszerzenie pozwala nam korzystać z iPhone jak z pendrive na komputerach bez iTunes oraz na synchronizacje muzyki też bez iTunes.
  • QuickTweet – dodaje ikonkę szybkiego Tweet’a w oknie Notification Center.
  • SBAdBlockToggle - świetne i często aktualizowane narzędzie do blokowania reklam nawet w cydia !
  • SBSettings - podręczne menu wyłączania/włączania takich funkcji jak 3G/WiFi/EDGE/BT/SSH itp. Moje wtyczki : Airplane, Autolock, EDGE, SpringFlash. Oraz polecany themes: iRetina++
  • ScrollingBoard - rozszerza możliwości między innymi naszego paska Dock.
  • SleepFX - następca TV Tube, zabiera wiele dodatkowych animacji podczas usypiania naszego urządzenia.
  • SpringFlash – szybki dostęp do latarki za pomocą Activator.
  • SwitcherMod – rozszerza funkcjonalność paska aplikacji oraz przyśpiesza ich zamykanie.
  • Veency - Serwer VNC można sterować naszym iP z pomocą PC.
  • WeatherIcon – aktualna pogoda na ikonie aplikacji pogoda oraz na pasku status.
  • WiFi Booster – znosi restrykcje co do minimalnej jakości sygnału aby WiFi było widoczne przez iP.
  • WifiSMS – wysłanie SMS’ów przez przeglądarkę w komputerze.
  • WinterBoard – potężne narzędzie, dzięki któremu zmienimy wygląd praktycznie wszystkiego.
  • Zeppelin – szybka zmiana logo operatora.
* Kolorem niebieskim oznaczono płatne rozszerzenia.

* Wszystkie wyżej wymienione aplikacje i rozszerzenia są w pełni kompatybilne z iOS 5.0.1.

 

DataDeposit a przenoszenie ustawień aplikacji:

 

Ciekawą pozycją w Cydii jest darmowa aplikacja DataDeposit, która w połączeniu z Dropbox’em pozwala na przenoszenie ustawień pomiędzy urządzeniami czy też przywracanie ustawień dla konkretnej aplikacji.

 

Po instalacji programu pierwsze, co musimy zrobić to połączyć go z naszym kontem w Dropbox, mamy taką możliwość w zakładce Change Settings > Link Dropbox Account, po podłączeniu programu mamy do dyspozycji następujące opcje Backup My Save Data oraz Restore From Dropbox.

 

Dzięki tej aplikacji posiadając więcej niż jedno urządzenie możemy przenosić postępy gier, ustawienia aplikacji oraz wpisane dane pomiędzy urządzeniami nawet jak aplikacja nie wspiera opcji synchronizacji. Kolejnym zastosowaniem jest odtwarzanie utraconych lub niecelowo zmienionych danych bez konieczności odtwarzania całej kopii z iTunes.

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy z zawieszaniem się iTunes na Windows 7 x64

 

Jedną z najczęstszych przyczyn problemów z iTunes na Windows 7 x64 jest proces APSDaemon odpowiadający za Push w programie iTunes. Głównym zadaniem tego procesu jest bezprzewodowa synchronizacja urządzeń, jest on częścią pakietu iCloud. Jeżeli nie korzystasz z synchronizacji przez WiFi albo po prostu nie działa Ci iTunes:

 

:arrow: 1. Otwieramy Menadżer zadań Windows (Ctrl+Shift+ESC).

 

:arrow: 2. Szukamy procesu APSDaemon.exe i go zakończamy.

 

:arrow: 3. Przechodzimy do folderu:

 

C:\Program Files (x86)\Common Files\Apple\Apple Application Support\
I zmieniamy nazwę pliku APSDaemon.exe na np. -APSDaemon.exe

 

:arrow: 4. Dodatkowo możemy usunąć ów proces z listy automatycznego uruchamiania (Start > Uruchom > msconfig > Uruchamianie) i tutaj uwaga samo usunięcie procesu tej listy nie załatwi sprawy gdyż i tak iTunes będzie go próbował uruchomić przy każdym stracie programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używam SwitchEasy Vulcan jako etui do 4S. jest całkiem w porządku, jestem prawie zadowolony ;) nie wiem czemu ale etui na krawędziach lekko odstaje, zamiast kształtu prostokątnego robi się lekko trapezowaty lub obły. ponoć niektóre egzemplarze mają taką wadę. będę pisał w tej sprawie do supportu producenta i podeślę im zdjęcia jak znajdę chwilę czasu...

 

nie miałem do tej porty styczności z SGP, mam zamiar wymienić obecne etui na coś z oferty SGP jeżeli SwitchEasy nie wymieni mi Vulcana na inny, wolny od wad, model.

Edytowane przez E57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na obecnym 3GS mam właśnie vulcana, jestem dosyć zadowolony, na plus to ze guma nie jest klejąca, nie przywierają do niej paprochy z kieszeni - nie wiem jak ta w SGP.

kolejna zaleta, to sztywność vulcana, i jak by to określić, zintegrował się z iphonem, nie czuje się ze jest opatulony w jakąś gumę, z sgp powinno być podobnie

teraz minusy, miedzy gumę a szybkę wpadają paprochy z kieszeni, a że jest ona półprzeźroczysta to wygląda to nieestetycznie.

dalej wadą, jest rysowanie metalowej ramki, miedzy przyciskiem home a gniazdem dock.

taki jestem rozdarty, co tu brać ? :-|

 

http://www.youtube.com/watch?v=8fU3ChtEPl4

 

http://www.youtube.com/watch?v=BkC4coTKwZQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~chaotyczny post

Panowie, kilka dość nieskomplikowanych pytań.

1. Czy istnieje możliwość dodania ikonki wskazującej na to, iż telefon jest wyciszony bez instalowania LockInfo?

2. NoStoreButton - niestety u mnie nie działa, przycisk wciąż razi swą obecnością. Nie chciałbym go wyłączać (tylko funkcjonalności, gdyż on sam zostanie) poprzez "Ograniczenia" - How do I?

3. Szybki dostęp do pisania SMSów (tak to wygląda - Mardok, vasyndrom) z poziomu NC to ficzer BiteSMS? :)

Last.fm -

Używa ktoś z was Last.fm? iTunes 10.5 i iOS 5 = problemy ze scrobblowaniem, które można rzekomo rozwiązać za pomocą jakiś kombinacji tudzież dzięki dedykowanym scrobblerom z Cydii bądź AppStore. Takie rozwiązanie się nie sprawdza, w najlepszym wypadku jest w stanie przescrobblować kilka utworów. Może warto poczekać na rozwiązanie od Lasta lub/i Apple? :P

 

+ ciekawy, choć smutny temat (http://forum.purepc.pl/Telefony-komorkowe-f98/Problem-3gs-t343851.html)

vasyndrom - WeeTrackData, dzięki, podpatrzyłem z Twojego screena [;

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Owszem istnieje taki sposob ... chocby bardzo prosciutki SilentModeSwitcher daje ta mozliwosc

2. Niestety nie wiem ocb

3. Tak to ficze bitesms a znajduje sie tutaj -> settings/quick compose/2 pozycja od gory oczywiscie ustawienia z menu bitesms :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok, czy bez problemu zainstalowałeś WeatherIcon na 4S ?

Ja mimo, teoretycznie pomyślnej instalacji, dostałem niebieska ikonkę pogody i brak ikony oraz temp na belce...

Na 3GS i kilku 4kach, bez problemu mi się zainstalowało, wtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mojego znajomego z roboty WeatherIcon na 4s spokojnie chodzi

 

Kupiłem AirBlue Sharing ale mam taki problem że czasami widzi inne tel i spokojnie wysyła pliki,a czasami muszę wyłączyć ipka żeby znalazło mi inny tel

 

Miał ktoś coś podobnego ?

trochę wkurzające jak mam co chwile wyłączać koma i włączać na nowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mojego znajomego z roboty WeatherIcon na 4s spokojnie chodzi

 

Kupiłem AirBlue Sharing ale mam taki problem że czasami widzi inne tel i spokojnie wysyła pliki,a czasami muszę wyłączyć ipka żeby znalazło mi inny tel

 

Miał ktoś coś podobnego ?

trochę wkurzające jak mam co chwile wyłączać koma i włączać na nowo

 

wylaczac tzn reboot czy tylko respring? nie mam aplikacji choc kusi mnie by wlasnie ja kupic .... z drugiej strony z nikim sie nie dziele stuffem za pomoca BT wiec i kupno tego jest raczej dla mnie w chwili obecnej chybionym pomyslem (do czasu az kupie jakies sluchawki na bt :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami rebot czasami jak nie chcę wyszukać daję respring,ja kupiłem ze względu że czasami kumple mają fajne mp3 i przez blue sobie sakam i w sumie warto to mieć,ale irytuje mnie te dziwne objawy,spróbuje odinstalować i zainstalować na nowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wylaczac tzn reboot czy tylko respring? nie mam aplikacji choc kusi mnie by wlasnie ja kupic .... z drugiej strony z nikim sie nie dziele stuffem za pomoca BT wiec i kupno tego jest raczej dla mnie w chwili obecnej chybionym pomyslem (do czasu az kupie jakies sluchawki na bt :P)

 

sluchawki dzialaja bez problemu na czystym sofcie.

sprawdzalem na Sony Ericsson MW600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weathericon już dział, instalacja na czystym sofcie rozwiazała problem

 

dzis byl update libweather z ktorego korzysta weathericon wiec mozliwe ze czysty soft byl zbedny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...