Skocz do zawartości
Shenlong

Koniec Z Siecią Sklepów Żabka?

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, jak to ludzie dają się wkręcić... ;)

 

Jest to kampania reklamowa.

 

Będziemy zamykać żabki, ale nie będą to nasze sklepy – zapewnia Agnieszka Michalak-Lunt, rzeczniczka prasowa spółki.

 

A 15.09 ma pojawić się informacja wyjaśniająca. Kto przy zdrowych zmysłach wydałby tyle pieniędzy na informacje o zamknięciu całej sieci sklepów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może to jest kampania reklamowa, ale u mnie w mieście na serio jakieś 3 tygodnie temu zamknęli Żabe i do dzisiaj na drzwiach wisi kartka "nieczynne" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie macie o czym rozważać ? ;p Wpiszcie sobie w google.pl zamykamy żabki - macie wszystko wytłumaczone. Swoją drogą - żabka może nieźle beknąć za taki rodzaj kampanii reklamowej - to samo było z Media Markt.

a co bylo z media markt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś u mnie we Wrocku nie widziałem by w niedziele okupowali Żabki dzień przed rzekomym zamknięciem. Ogólnie ta sieć sklepów to żadna tam rewelacja prócz tego, że jest otwarta nieco dłużej niż zwykłe sklepy.

 

Tak po za tym to mają wyższe ceny, i ogólnie wybór towaru dość ograniczony. Chleba tam nie kupię po 22, a były takie przypadki, że wracając z pracy musiałem biegać po chleb, bo z rana nic nie zostało. Tam to najczęściej to się chyba piwo kupuje, bo jego ceny nie różnią się zbytnio od tych w zwykłym spożywczaku. Ja obok żabki mam jeszcze delikatesy otwarte do 22:30 , a parę ulic dalej całe TESCO otwarte non-stop 24h, 7 dni w tygodniu ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja co innego z nowej reklamy wywnioskowałem [; to po prostu konkurs z nagrodami pieniężnymi

Zamykamy żabki... z kasą

 

http://www.reklamania.pl/reklamania/1,8655...ki__z_kasa.html

 

tak wiem że już wszyscy wiedzą ale piszę na wszelki wypadek, by do samobójstw nie doszło

 

a do żabki wlazłem tylko raz w życiu, gdy w nocy wokół bida a bez popity wyrobić nie szło... to kupiłem jakiś sok w ch... drogi, takie tam ceny mają

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, bo Pepsi, Coca Cola czy tam Fanta, Sprite itd są tańsze u mnie w Żabce nich w innych sklepach. Browar czasem też opłaca się zakupić w żabce, bo ino tam można dostać zimnego browara ;) Co do batonów to czasami kantują i nabijają droższe ceny niż na plakietkach tłumacząc się, że to promocja była :lol:, a reszta sklepów sprzedaje po cenach jakie są na opakowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo tyczy się fajek... chociaż sam nie palę to spotkałem się z tym jak klientowi próbowali wcisnąć drożej o jakieś 10 groszy niż jest na opakowaniu. Niby nic wielkiego, ale tak grosz do grosza i się uzbiera. Jednak większy szok facet przeżył jak usłyszał nową cene tych fajek 10.45 gr za jakieś 25 sztuk czegoś tam( nie znam się ).

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie chyba troche przesadzacie nie chce nikogo tutaj obrażać ale mam wrażenie ,że 80% ludzi zaopatrza sie w leaderprice`ach (to jeszcze istnieje?) i lidlu.. owszem sam czasem tam kupuje ale niższa cena jest często spowodowana hmm no.. innym smakiem :) - korzystam z Żabek bo jest ich w lodzi centrum pelno;] praktycznie w którą strone bym nie poszedł to jest taki sam odcinek (ze 100 - 150m) do Zabki... ceny moze nie są najniższe ale bez przesady... nie będę szukał czegoś gdzieś w cholerę daleko tylko dlatego żeby było taniej o 30gr :P

 

a co do "zamykamy żabki" miałem nadzieje ,ze będzie "rebranding" ... :) i juz... zamkną "żabki" i zrobią z nich hmm .... "bociany":) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, że maja najtańsze napoje 0.33 typu coca cola itp po 99 groszy. W każdym sklepie są dużo droższe.

To chyba jakoś lokalnie, bo jak byłem w Szczecinie w Żabce, to były po 1.49.. Choć czasem faktycznie mają promocje i są po 99gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie w tym rzecz - jedno drozsze , drugie tansze - wychodzi ... prawie jak w innym sklepie i ... po co biegac o 50gr?:)

Tylko, ze w Zabce o to "drugie tansze" jest ciezko... za to "jedno drozsze" dostaniesz na pewno ;)

 

W sumie im sie nie dziwie - Zabki sa czesto poupychane gdzies po osiedlach i bocznych uliczkach, ich targetem sa ludzie, ktorym albo nie chce sie lazic gdzies dalej albo nie maja na to czasu. I tak pojda do tej Zabki, wiec mozna z nich zedrzec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie chyba troche przesadzacie nie chce nikogo tutaj obrażać ale mam wrażenie ,że 80% ludzi zaopatrza sie w leaderprice`ach (to jeszcze istnieje?) i lidlu.. owszem sam czasem tam kupuje ale niższa cena jest często spowodowana hmm no.. innym smakiem :) - korzystam z Żabek bo jest ich w lodzi centrum pelno;] praktycznie w którą strone bym nie poszedł to jest taki sam odcinek (ze 100 - 150m) do Zabki... ceny moze nie są najniższe ale bez przesady... nie będę szukał czegoś gdzieś w cholerę daleko tylko dlatego żeby było taniej o 30gr :P

 

a co do "zamykamy żabki" miałem nadzieje ,ze będzie "rebranding" ... :) i juz... zamkną "żabki" i zrobią z nich hmm .... "bociany":) hehe

a to poza lidershajsami (gdzie mozna normalne towary kupic) i zabkami/tescami/itd nie ma normalnch sklepow osiedlowych?

Ja mam sklepik taki (swieze wazywko, alkochol sie znajdzie)/piekarnie/zabke w takim ukladzie niedaleko, i uwierz mi pod zabka z racji otwarcia najczesciej wieczorami spragnieni alkoholu stoja.

http://www.grupy.egospodarka.pl/ZABKA,t,36039,8.html

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...