Skocz do zawartości
Twój Pan

Overclocking W Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 71proste

Bardzo duzo....

Ehh nie chce mi sie dyskutowac...

faktycznie ta dyskusja do niczego nie prowadzi tak samo jak niby kazdy cep robi fsb 600 ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile procków z serii E8500, E8600, E8400, E8200 przetestowałeś aby to potwierdzić ?

Niestety ale muszę obalić Twoją teorię.

Nie pisz o skillu, bo na pewno Opson ma go duuużo wiecej od Ciebie.

W ilościach jakich ty nie widziałeś na oczy nigdy :)

 

rzutami na raz typu:

 

Dołączona grafika

 

Każdy E8xxx robi 600 FSB stabilnie na powietrzu na boxie nawet, wszystko zależy od płyty i skilla użytkownika, którego ponoć nie ma.

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli człowiek nie umie bawić się gtlami, nie umie dobrać wartości napięć poszczególnych albo potweakować opóźnieniami to tak wychodzi później, nie w 100% zawsze auto w Asusie wystarcza, dobrze nakierowuje, ale te płyty trzeba poznać i przysiąść przy biosie.

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli człowiek nie umie bawić się gtlami, nie umie dobrać wartości napięć poszczególnych albo potweakować opóźnieniami to tak wychodzi później, nie w 100% zawsze auto w Asusie wystarcza, dobrze nakierowuje, ale te płyty trzeba poznać i przysiąść przy biosie.

A i owszem, ale z tym akurat nie mam problemów bo wiem co i jak ustawiać. Niebawem sprawdzę swojego aktualnego E8400 z BlackOpsem...

 

BTW. Może ktoś z Was wie czy ASUSa P5E3 da się zbiosować na jakiś wyższy model? I czy ewentualnie takie zabawy coś dają (to pytanie do kolegi z P5E@Rampage). Jest np. taki ASUS P5E3 PRO na X48 (to samo PCB) - czy jest jakaś szansa że X38 na BIOSie od X48 dostanie trochę powera jak chodzi o max FSB?

Edytowane przez Opson6667

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i owszem, ale z tym akurat nie mam problemów bo wiem co i jak ustawiać. Niebawem sprawdzę swojego aktualnego E8400 z BlackOpsem...

 

BTW. Może ktoś z Was wie czy ASUSa P5E3 da się zbiosować na jakiś wyższy model? I czy ewentualnie takie zabawy coś dają (to pytanie do kolegi z P5E@Rampage). Jest np. taki ASUS P5E3 PRO na X48 - czy jest jakaś szansa że X38 na BIOSie od X48 dostanie trochę powera jak chodzi o max FSB?

Przeciez kolega opson wie lepiej to po co sie pyta? :) Bios od rampage formula daje wiecej ustawien wiec logiczne ze OC sie poprawi. Bios jest lepiej napisany.

BTW KLIK

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez kolega opson wie lepiej to po co sie pyta? :) Bios od rampage formula daje wiecej ustawien wiec logiczne ze OC sie poprawi. Bios jest lepiej napisany.

BTW KLIK

No to po co mowisz, skoro wie lepiej?

 

Pozatym co wy wiecie. FSB650 jest dopiero fajne, a nie 600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po co mowisz, skoro wie lepiej?

 

Pozatym co wy wiecie. FSB650 jest dopiero fajne, a nie 600.

'Co wy wiecie'

Nie wiem bo pokazalem screena z 600FSB? Prosze Cie...

Wiem tyle ile trzeba ^^

PZDR

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy E8xxx robi 600 FSB stabilnie na powietrzu na boxie nawet, wszystko zależy od płyty i skilla użytkownika, którego ponoć nie ma.

Ok.

Moje byłe Commando wraz z prockiem Racucha: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=400974 {tu akurat na azocie, bo innego screena nie mam, ale na AC robiła 600 FSB spokojnie}

Mój padaczny E8500, testowany w tych samych warunkach- 580FSB max a o stabilności nawet nie wspomnę.

 

Jak widać płyta pozwalała na zabawy z 610+ FSB, mój procek niestety.

Dalej twierdzisz, że każdy E8xxx zrobi 600FSB na AC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem 4x DFI BloodIron, 2x ASUS P5B Del, P5Q-E, DFI P45 T2RS, ABIT QuadGT i ASUSa P5E, nie wiem czy każdy proc robi >600FSB, ale mój na każdej robił dokładnie tyle samo, lub ewentualnie mniej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Co wy wiecie'

Nie wiem bo pokazalem screena z 600FSB? Prosze Cie...

Wiem tyle ile trzeba ^^

PZDR

Wiesz, rozmowy typu: bo ja mam wiekszego, bez pokazywania to mozesz sobie darowac. No chyba ze bijesz codziennie WRy i nic nie pokazujesz... ale to wtedy jest tak samo glupie jak Twoja gadka tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, rozmowy typu: bo ja mam wiekszego, bez pokazywania to mozesz sobie darowac. No chyba ze bijesz codziennie WRy i nic nie pokazujesz... ale to wtedy jest tak samo glupie jak Twoja gadka tutaj.

Albo irytujace jak Twoja gadka...

Dobra, koniec offtopu.

Zapusc prosze cos fajnego.

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez kolega opson wie lepiej to po co sie pyta? :) Bios od rampage formula daje wiecej ustawien wiec logiczne ze OC sie poprawi. Bios jest lepiej napisany.

Ty chyba seryjnie masz coś z głową - jakby wiedział, nie pytałbym. Na dodatek temat który podałeś nie zawiera wiele informacji. A sam masz tak przeflashowaną płytę - dlatego to głównie ciebie pytałem

Edytowane przez Opson6667

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Albo irytujace jak Twoja gadka...

Dobra, koniec offtopu.

Zapusc prosze cos fajnego.

poujadales juz szczeniaczku?

koles jak sie panoszy :D

kto Ty wogole jestes :D

Ty zapusc cos fajnego a nie smrodzisz na forum a pozniej stwierdzasz,ze nie bedziesz dyskutowal-doswiadczony "OVERLOKERZE"-polewam z Ciebie kolego po calosci

 

co do fsb,tez mialem e8400 ktory robil max 580 i to na re z zabawami gtl'ami itd...ale...pozniej wjechal e8600 i robil z biegu 627 bez zadnych modyfikacji i grzebania w biosie i tak wlasnie jest w przypadku dobrej mobo chociazby RE i cepa ktory te 600 robi-nie trzeba zbytnio grzebac

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poujadales juz szczeniaczku?

koles jak sie panoszy :D

kto Ty wogole jestes :D

Ty zapusc cos fajnego a nie smrodzisz na forum a pozniej stwierdzasz,ze nie bedziesz dyskutowal-doswiadczony "OVERLOKERZE"-polewam z Ciebie kolego po calosci

 

co do fsb,tez mialem e8400 ktory robil max 580 i to na re z zabawami gtl'ami itd...ale...pozniej wjechal e8600 i robil z biegu 627 bez zadnych modyfikacji i grzebania w biosie i tak wlasnie jest w przypadku dobrej mobo chociazby RE i cepa ktory te 600 robi-nie trzeba zbytnio grzebac

a ja "polewam z Ciebie kolego po calosci" za to, że nie zrobiłeś 580+ na E8400 na RE, widać skilla :wink: :lol2: Kuba_TM coś tam pokazywał jak na warunki przyzwoite wyniki, wystarczy pośledzić inne tematy.

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

w takim razie ryba i pare innych osob tez nie ma skilla :D

na tym forum chyba tylko Ty i Kuba macie skilla :unsure: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę bo z tematu "Overclocking w Polsce" zrobiła się sprzeczka kto jest fajniejszy i ma więcej, ekhm, skilla.

 

Na twoim miejscu pojechalbym pierwszy raz hurtem.

Dla kazdego po 10%, moze da to troche na przyhamowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...