Skocz do zawartości
maSTHa212

Wymiana Gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Myslalem pare dni czy zalozyc taki topic i stwierdzilem, ze to nie bylby taki zly pomysl. Sporo z nas kupuje gry, a potem je sprzedaje, zbierajac hajs na kolejne. Innym razem szuka sie jakiegos tytulu, ale nigdzie nie mozna go namierzyc. Czemu wiec nie stworzyc tematu "do wymiany gier". Kazdy mialby jeden SWOJ post, ktory edytowalby w razie potrzeby i tam wpisywal co ma na wymiane oraz (opcjonalnie) czego konkretnie szuka. Oczywiscie nie oczekuje, ze ktos bedzie chcial wymienic gre z premiery X na nowosc z ostatniego miesiaca bez zadnych doplat, ale chyba idee kazdy rozumie. Chetnych na wymianki zapraszam do wpisywania. Dogadywac sie juz na PW, no i aktualizowac wpisy w miare szybko.

 

pozdrawiam

 

MAM NA WYMIANE: Army of Two 40th Day

 

SZUKAM:

 

@TVD: no wlasnie chcialbym zeby to dzialalo na zasadzie wymian i transakcji bezgotowkowych ;)

 

Co do PS3 to oczywiscie nie ma problemu, nie chodzi o zadna segregacje.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM NA WYMIANĘ: Forza2 + Viva Pinata PL, FNR3 , Fuzion Frenzy 2, Tetris Evolution, PGR3.

 

SZUKAM: LEGO: Indiana, Batman, Starwars, Halo.

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł, choć ja tu zajrzę gdy pojawią się od Was ogłoszenia "sprzedam"- podchodzę bardziej kolekcjonersko do gier i nie sprzedaję/wymieniam swoich zbiorów ;)

 

Aha, i by było na temat- trzeba raczej przyjąć kryteria selekcji (staż na forum np.) komu grę można wysłać i _liczyć_ na zwrot. Patrząc po forum polygamii, gdzieś jakiś [ciach!]iarz zakosił będący w obiegu migration kit (o śmiesznej wartości) byłbym ostrożny.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM NA WYMIANĘ : Burnout Paradise (XBOX 360,PAL, Stan:Idealny - gre kupiłem w zestawie z XBOX-em, ale poszła w odstawkę, zero rysek itd.) ; Arcade Games (XBOX 360,PAL, Stan Idealny: płyta dosłownie raz w napędzie, celem zdobycia kilku aczików ;D , gierki ciekawe, dobre do odprężenia - wiem, że to prawie jak nie gra, ale może ktoś się za jakiś chłam wymieni ;D)

 

SZUKAM : hymm... jakiejś fajnej gierki, byłbym chętny na Forze 2, lub PGR3 , ale każdą inną gierkę rozważę

Edytowane przez RCrack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360

 

MAM NA WYMIANĘ: GRID

 

SZUKAM: Assasin's Creed PL, Prince of Persia, Mass Effect PL, Dead Space i inne

 

 

Nie tylko wymiana wchodzi w gre, kupić też mogę :rolleyes:

Edytowane przez binio21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienie/sprzedam: GoW , Test Drive Unlimited , Marvel Ultimate Alliance , Saints Row , Batllefield 2 , PGR 3 , Smakdown vs Raw 07 (PAL, X360)

Szukam: CoD5, Mirrors Edge, Fallout 3, Gears od War 2

Edytowane przez Rekil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na wymianę: need for speed shift (ps3), Ridge Racer 7 (ps3) oraz Ratchet & Clank: Quest for Booty(ps3)

 

szukam: SF IV, TEKKEN 6, Uncharted 2, Assasin Creed 1 (na ps3 lub 360)

Edytowane przez KOFEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na wymiane: Little Big Planet, GT Prologue i Ratchet & Clan Quest for Booty

Szukam: Tekken lub pada do ps3 :>

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na wymianę: Colin McRae: DiRT oraz Perfect Dark Zero na x360.

Wymienię niekoniecznie na nowość, ewentualnie dopłacę ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...