Skocz do zawartości
SoNaTa

Czy Gameboy Jest Nadal Na Czasie?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Proszę o małą pomoc w wyborze;)

Chciałabym kupić na prezent jakąś gierkę taką przenośną z kolorowym wyświetlaczem i przychodzi mi do głowy tylko GameBoy, patrzyłam na tego typ PlayStation ale jak dla mnie są za drogie...i pytanie czy GameBoy to nie przeżytek??wszędzie dużo o tych "plejakach" :blink: ale są naprawdę drogie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu masz wlasciwy dzial dla tego pytania:

http://forum.purepc.pl/Konsole-f100.html

 

czy teraz jest na topie nie wiem, ale kilka lat temu tracilem wiele godzin zagrywajac sie w zelde czy final fantasy.

teraz mam psp i jakos gry nie potrafia mnie przyciagnac do niego na dluzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Proszę o małą pomoc w wyborze;)

Chciałabym kupić na prezent jakąś gierkę taką przenośną z kolorowym wyświetlaczem i przychodzi mi do głowy tylko GameBoy, patrzyłam na tego typ PlayStation ale jak dla mnie są za drogie...i pytanie czy GameBoy to nie przeżytek??wszędzie dużo o tych "plejakach" :blink: ale są naprawdę drogie!!!

Rozumiem że to na prezent dla dziecka.

 

GameBoy to raczej przeżytek.

 

PSP faktycznie drogi ... ale o niebo lepszy niż jakiś GameBoy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach GameBoy raczej jest chybionym pomysłem. PSP droższe, ale raczej nie znudzi się tak prędko (bo jak dzieciak porówna sobie swojego GameBoya z PSP jakiegoś kumpla to raczej zacznie mu się marzyć nowa konsola)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

przeciez ta Pani pisze wyraznie ze psp za drogie,wiec po co je proponujecie?

 

ja osobiscie nie polecam Psp bo to gowni.na konsolka,gry drogie i malo fajnych pozycji,a sterowanie w 3D nie nadaje sie bez drugiego analoga, w tym wypadku lepiej kupic Nintendo DS, moze byc nawet uzywane w dobrym stanie,da wiecej frajdy z grania i ma wieksza bibliotekie gier niz PsP,a spektrum gier rozciaga sie w calym zakresie ,zreszta ilosc sprzedanych DS'ow na swiecie miazdzy szajs od sony popularnoscia(PsP) i jest bardziej trendy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...