Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Hm, czytajac inne forum mozna usrednic (jezeli pisza prawde prawdziwa) ze taki 2x2.8Ghz, 2GB ram, 9600GT to przy low >50 rozdz. 1650x

 

PS. ath, mozesz wyjasnicpo krotce? Nie gralem w BF2 ...

 

Chyba serii cod pod tym względem nigdy nie dogonią, bo tam czuć jak hity wchodzą a w bf2 i z tego co czytam o bc2 to wprost przeciwnie, heady nie chcą wchodzić, w plecy magazynek to norma. Muszę sprawdzić osobiście, ale mam złe przeczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, czytajac inne forum mozna usrednic (jezeli pisza prawde prawdziwa) ze taki 2x2.8Ghz, 2GB ram, 9600GT to przy low >50 rozdz. 1650x

 

PS. ath, mozesz wyjasnicpo krotce? Nie gralem w BF2 ...

Ze hitboxy latają gdzie indziej niż model.. Troche lipnie. Podbnie jest w css: http://www.youtube.com/watch?v=9curJ-0DQ8w...feature=related

 

Zaraz sam ocenie i opisze moje wrażenia ;).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie co to za reakcja skinu kiedy widac dymek, jakby kula uderzala w kamizelke? Tzn. zeby byla jasnosc, rozumiem tą lipe, tylko ze co to za animacja dziwna 0.o. A tak odemnie, po 2 filmach odechcialo mi sie gry w BF2 nawet gdybym dostal go za darmo, jezeli w BC2 jest tak samo to przeciez 90% gry to frustrat gaming ...

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie co to za reakcja skinu kiedy widac dymek, jakby kula uderzala w kamizelke? Tzn. zeby byla jasnosc, rozumiem tą lipe, tylko ze co to za animacja dziwna 0.o. A tak odemnie, po 2 filmach odechcialo mi sie gry w BF2 nawet gdybym dostal go za darmo, jezeli w BC2 jest tak samo to przeciez 90% gry to frustrat gaming ...

W CSS to samo było a jakoś sie grało ;]. ciach!iane to jest ale aż tak sie na to nie zwraca uwagi chociaż czasami bardzo denerwuje. Ktoś z forum może potwierdzić ciach!iane zachowanie hitboxów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

W CoD mam wrażenie, że są hitboxy "click and kill" czyli jak najedziesz na łeb to wpadnie ale w sumie lepsze to niż hitboxy z CSS gdzie czasem ktoś już zdążył uciec za róg ale jeszcze zgarnął. Najlepsze hitboxy chyba miało AO2. Tam nie latały heady z pupy i dało się czuć, że strzela się z broni. Na hitboxy w RO też narzekać nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sie milo.

W zaleznosci od klasy jakiej uzywamy odblokowuja sie kolejne ulepszenia i bronie. Nic nowego

Zajebiscie za to podobaja mi sie uwarunkowania pogodowe, zamiec siezna pieknie przeszkadza w celowaniu ;]

 

Co do hitboxow, sa takie jak w BF2

 

Duza sile ma shootgun, naprawde duza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zaczynamy zabawe, nick yooguruto, dajcie znac jak wpadniecie na pomysl jak sie ustawic na serverze, ja pogram pewnie z 2h

edit: no to pograne, wywala z browsera, a jak dam join game to wyskakuje komunikat w problemie z polaczeniem :) probuje dalej ...

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CSS to samo było a jakoś sie grało ;]. [ciach!]iane to jest ale aż tak sie na to nie zwraca uwagi chociaż czasami bardzo denerwuje. Ktoś z forum może potwierdzić [ciach!]iane zachowanie hitboxów ?

Dla ścisłości. Film z CSS jest z 2007. Bardzo szybko się okazało iż winę latających hitboxów ponosi tickrate serwera, który był def ustawiony na 33. Przy 60 czy 100 hitboxy były dopasowane do modelu 1:1 : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: no to pograne, wywala z browsera, a jak dam join game to wyskakuje komunikat w problemie z polaczeniem :) probuje dalej ...

Same here. Dobrze że to nie IWnet, bo było by z 10 stron bluzgów, a tak każdy siedzi cicho :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer kont padł i dostajemy miłego crasha zamiast listy serwerów.

Wyszukiwarka serwerów- porażka nie można sortować, wyszukiwać. Żeby zagrać ze znajomym (funkcja friend również nie działa) trzeba podawać wskazówki typu suwak 2cm poniżej przycisku reset itp. i tam powinien znaleźć się dany serwer. Nieraz dopiero za 3 razem połączy z serwerem po to, żeby dostać info, że zostałem wykickowany. Lagi na niektórych serwerach- porażka potrafi cofać o 10s.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beta jak dla mnie niegrywalna na ta chwile, udalo mi sie polaczyc narazie z serverami w chicago i dallas (jes jes jes!) na ktorych ping na oko mialem z 2000ms, czemu mimo tego ze wiem ze dzis komfortowo nie zagram nie ide spac tylko klikam to join game, wyjasni mi ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co masakra z dłuższym graniem - wywala, nie łączy, wyszukiwarka wywala na pulpit, masakryczne pingi - ale udało mi się pograć jakiś czas :D Grafa na fulla z wszystkim i brak jakiś przycięć czy żabkowania ale też i sama oprawa nie powala jakoś specjalnie... Nie bijcie ale mimo wszystko w konkurenta grało się trochę lepiej - chociaż to dopiero początek bety więc pewnie się trochę zmieni z czasem...

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Nie mogę nawet wejść do Server Browser... 3 razy probowalem i konczy się pulpitem :/

 

A korzystając z Play Now wyskakuje błąd, że utracono połączenie do serwerów z grą

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beta jak dla mnie niegrywalna na ta chwile, udalo mi sie polaczyc narazie z serverami w chicago i dallas (jes jes jes!) na ktorych ping na oko mialem z 2000ms, czemu mimo tego ze wiem ze dzis komfortowo nie zagram nie ide spac tylko klikam to join game, wyjasni mi ktos?

W join game nie ma co klikać u mnie co chwila wywala problemy z łączem, udało mi się wbić na jakiś serwer w UK, ale nie wchodziłem poprzez multiplayer-> server browser tylko w menu kliknąłem w server na dole po prawej stronie. Na szybko pograłem i 1280x1024 wszystko HIGH AA x2 Anizo x4 V-sync off HBAO on 29-32 fps komp z sygnaturki, także o komforcie nie ma co mówić jutro spróbuje obniżyć detale być może będzie więcej fps i mniej lagów. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moim sprzecie wszystko na low, 1280*740 (czy jakos tak) i nie gra sie zbyt przyjemnie :/ jutro postaram sie pogonic troche proca i grafe i zoabczymy.

i jezeli ebdzie płynnie to granie bedzie calkiem fajne :). nie licze do tego tych kickow i problemow z podłaczeniem bo to cyrk ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Nie wierzę, że 10 lat temu wydali grę która śmigała z serwerami na 64 graczy a teraz jest ku*** taki problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem chwilkę i mi się nie podoba, jeden wielki chaos, brak jakiejkolwiek taktyki, chyba zrezygnuje z zamówienia bo za taka kiszkę nie mam zamiaru płacić, mapy małe, rozgrywka przypomina bardziej css a nie battlefielda, grając dosłownie chwilkę zdobyłem nowa rangę, odnośnie oprawy to wizualnie strasznie konsolowo grafika w sumie dosyć kiepska (ustawienia max), dźwięk niezły, pamiętam jak 4-5 lat wstecz zainstalowałem demo bt2 i nie spałem do rana, tu po półtorej rundy mam dosyć, idę spać to nie dla mnie, może jestem za stary, jutro dzieciak trochę pogra i zamieszczę opinie 11latka, dla mnie ocena w skali 1-10 max 6 punktów, nuda nieciekawa szybko się skończy tak jak bf2142, powinni dawać do cdaction a nie wołać 130zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mieli robic bete do bety? ;) dajcie im chwile, najwazniejsze zeby systematycznie naprawiali bledy. Wtedy bedzie wiadomo czego mniej wiecej mozna sie spodziewac po pelnej wersji.

 

btw wszystkie mapy sa dostepne w becie?

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...