Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

stranded jak możesz to napisz mi jak się włącza VoIP ?? Bo miałem BF2 ale nigdy tego nie używałem. A teraz dostałem mikrofon i by sobie w BC2 to spróbował włączyć.

Edytowane przez ikar13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - moj konfig to e2160@2,8GHz, 2gb ram, 8800gt. Na singlu przy 1680x1050, detale medium gra się całkiem przyjemnie. Czy przy takim konfigu jest sens kupowania gry specjalnie dla multiplayera, da się jakoś grać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy ...

 

Na pewno od ilosci osob na na serverze. W trybie RUSH widzialem servery 16/20/24 i 32 slotowe. Co najlepsze w kazdym przypadku gra sie po prostu dobrze! Prócz tego widzialem servery na sklad DM i sklad rush dla 8 osob ale ich jeszcze nie testowalem. Takze jezeli ktos Ci powie ze gra jest miodem tylko dla hordy 32osobowe na serverze to wg mnie wygaduje glupoty.

 

Idac dalej, wg mnie wylaczajac wszystko (ja dla mp i tak gram w HD - low dla w miare stabilnych klatek) 8800GT da rade. Takze reasumujac wg mojej osoby pograsz na mniej zatrloczonych serverach 8/16 moze 20 slotowych. Gralem w bete na e2160 i o 32 osobowej rozgrywce uwazam ze mozesz zapomniec.

 

PS. Czy ktos jeszcze preferuje servery do max 28osob z trybem hardcore? Gram praktycznie tylko na HC. Dla mnie balans damage jest praktycznie idealny. Ani nie za duzo czlowiek bierze na klate, ani nie za malo. A dokladnie lubie grac na HC + FF ON i jak najwiecej rzeczy OFF, w sensie minimap np. Przezyje jeszcze 3D spotting :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - moj konfig to e2160@2,8GHz, 2gb ram, 8800gt. Na singlu przy 1680x1050, detale medium gra się całkiem przyjemnie. Czy przy takim konfigu jest sens kupowania gry specjalnie dla multiplayera, da się jakoś grać ?

 

 

wg mnie nie... na phenomie I x3 @ 2600 ktory uwazam jest jednak wydajniejszy minimalnie niz dual core spadalo czesto ponizej sensownej granicy 35 fps (nawet do 15). Krztusi sie na malej ilosci cache i ogolnie architekturze proca - duzo fizyki, netcodu, dzwiek, sama gra jest obslugiwana przez cpu, wiec nie pomoze Ci nawet zmniejszanie rozdzialki czy wylaczanie efektow - pewnych rzeczy nie przeskoczysz tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - moj konfig to e2160@2,8GHz, 2gb ram, 8800gt. Na singlu przy 1680x1050, detale medium gra się całkiem przyjemnie. Czy przy takim konfigu jest sens kupowania gry specjalnie dla multiplayera, da się jakoś grać ?

 

Odpoczniesz od forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpoczniesz od forum.

 

nie jest to moze szczegolnie dobre piracic gry, ale wobec wielkiej ilosci gniotow, niedorobek i slabego sprzetu tego goscia raczej nie ma sie co dziwic, ze nie inwestuje kasy w ciemno... mysle ze nikt z nas nie jest bez winy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradzcie mi bo zastanawiam sie jak lepiej ustawic 2 opcje. Jednak dot. settings.ini: RenderAheadLimit=2, 1, czy moze 0? Druga to liczba wstepnie wyswietlanych klatek (panel invidia). Dodam ze oczywiscie chodzi o maxymaliacje wydajnosci.

 

Thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest to moze szczegolnie dobre piracic gry, ale wobec wielkiej ilosci gniotow, niedorobek i slabego sprzetu tego goscia raczej nie ma sie co dziwic, ze nie inwestuje kasy w ciemno... mysle ze nikt z nas nie jest bez winy

 

Też możesz opuścić forum jeśli Ci nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkich zbanujnie najlepiej.nie kazdy ma portfel bez dna..ludzie

 

Przy okazji mam 2 pytania.Jak zalozyc spadochron jak wyskakuje z heli.Czy da sie z uav strzelac z działka czy tylko z naprowadzajacych pociskow bo na singlu moglem z karabinu strzelac a na multi nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarniacie do czego jest luneta snajperska, co to niby przekazuje pozycje wrogow druzynie? Nie zauwazylem zeby cokolwiek sie zaznaczalo na radarze or sth :/

 

Też możesz opuścić forum jeśli Ci nie pasuje.

 

forum to ludzie a nie moderatorzy :x koles nigdzie nie napisal, ze ma piracka gre, rownie dobrze mogl pozyczyc albo gdzies zobaczyc... dodajcie lepiej do regulaminu punkt - moderator banuje kiedy chce i za co chce, w zaleznosci od nastroju :x 

 

edyta:

Pozostałe przewinienia nieujęte taryfikatorem, a łamiące regulamin forum będą ocenianie przez moderatora i na podstawie jego decyzji wystawione zostaną kary.

@Orgiusz problem w tym, ze on do niczego sie nie przyznal i nie popelnil zadnego przewinienia ;] obaj wiemy jak jest ale Ty tez nie dajesz przykladu poszanowania tego regulaminu bo na dobra sprawe wg niego nie miales kompetencji do ukarania goscia...

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ktoś, kto kupił tę grę po przeczytaniu dość pozytywnych recenzji online i w CD-A, jestem zawiedziony, gdyż te recenzje były napisane w oparciu o betę, a autorzy bali się grę zmłócić "bo to tylko beta". Rzecz w tym, że finalny produkt to nadal ta sama beta, a gdybym "wypróbował" singla i zobaczył te bugi, wątpię, abym kupił oryginał. Ot cierpienie legalnych, płacących klientów.

 

W dżungli zatopioną łodzią płynąłem (łódka była pod woda, a ta była nam do pasa).

Jak prowadzili hostage-a przez most w cut-scence, to moi kolesie do nich sobie strzelali, a tamci nic.

W pewnym momencie (gdy w górach podnosi się broń SCAR-L), ilość ammo spadła mi do zera, mogłem strzelać bez przeładowania non stop i nie mogłem wejść do jeepa, aby kontynuować grę.

Gdy wyskoczy banda kolesi, to 99% z nich musi gracz zdjąć.

Wrogowie strzelają tylko do gracza.

Wymagania są dość duże a grafika nie dorasta do pięt Cry Engine. No i ten input lag.

Sceny takie jak ta gdzie zaczyna się snajpić niwelują własne ustawienie FOV z settings.ini, podobnie zresztą jak niektóre cut-scenki.

Jak dotąd 2x CTD.

Ich softwareowo generowany konsolowski dźwięk też nie jest najlepszy. Wchodzę do drewnianego małego domku a tu echo jak w hangarze. Szkoda, że gra nie używa Audigy, którego mam w środku. No i ten żałosny half-life'owy dźwięk jeepa z szesnastoma biegami w skrzyni.

It's not balanced for lean!

Nie ma konsoli dev.

 

 

Aż dziwię się, że skoro gry idą w kierunku, gdzie singiel to tylko 6 godzin zabawy, (umotywowane tym, że przecież Multi jest najważniejszy) to singiel nie jest za darmo, a jak chcesz ciąć w multi to płacisz. Kto wie, może pewnego dnia.

 

@kkNd Stery to 196.21 rekomendowane przez EA, gdyż najnowsze sprawiają problemy.

 

We are aware that some customers have reported fan speed issues with the latest 196.75 WHQL drivers on NVIDIA.com. Until we can verify and root cause this issue, we recommend that customers stay with, or return to 196.21 WHQL drivers. Release 196.75 drivers have been temporarily removed from our Web site in the meantime.

-Nvidia PR

 

Poza tym, z całym szacunkiem, to nie jest tłumaczenie. PCty to nie konsole i gra musi byc dostosowana do wielu różnych konfiguracji. Tak się składa, że 8800GT oblicza fizykę (choć wątpię aby ta gra miała physx, sądząc po braku ruchu liści jak w crysisie i kiepskiej wodzie), a 260GTX oblicza grafikę. no i W7 64 bity. Czy to jest aż tak skomplikowana konfiguracja, aby gra nie mogła działać stabilnie? (procek jest na stockowej prędkości BTW więc niestabilność systemu nie jest przyczyną bugów).

 

After all, kto sądził że tłoczone płyty będą zawierać inną wersję niż beta wypuszczona dwa tygodnie przed premierą był w błędzie. Pierwszy patch jak narazie nie jest wystarczający. Fajnie, że nie u wszystkich się te błędy pojawiają, ale to nie oznacza, że błędy nie istnieją. Tak to już jest z portami z konsoli.

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z opisywanych bugów też nic nie zauważyłem, jedyne co jest u mnie i wkurza to gdy w momencie wstawek wideo pojawiają się dwa czarne pasy. Dokładnie chodzi o dolny pas, który nie przylega do krawędzi ekranu i jest podniesiony o 1-2px przez co widać dalszą ruszający się za nim obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

 

(...)

 

forum to ludzie a nie moderatorzy :x koles nigdzie nie napisal, ze ma piracka gre, rownie dobrze mogl pozyczyc albo gdzies zobaczyc... dodajcie lepiej do regulaminu punkt - moderator banuje kiedy chce i za co chce, w zaleznosci od nastroju :x 

 

 

 

Zdaję sobie z tego sprawę że forum to Wy. Tyle że wystarczy myśleć co się pisze a nie praktycznie przyznawać się do piracenia. 

 

I dla Twojej informacji - ten punkt jest od dawna.

 

 

Pozostałe przewinienia nieujęte taryfikatorem, a łamiące regulamin forum będą ocenianie przez moderatora i na podstawie jego decyzji wystawione zostaną kary.

 

 

Jak się czuje urażony to niech kontaktuje się z którymś z adminów.

 

Koniec OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djsilence chyba mylisz gry

Od kiedy to w Battlefield wazny byl SP?? To jest tylko malutki dodatek

Do tego wszystkiego jakos ja tez jak i kilka innych osob nie widze tych bugow.

Moze masz dziwny sklep z grami ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkal sie ktos z problemem, ze w opcjach nie bylo mozna wybrac AA ponad x1 ?? i co to jest to HSAo ?? Przepraszam, ze nie przeczytam tych 48 stron ale naprawde nie mam na to czasu.

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne OT nie będzie tylko usuwane. :evil:

 

Gdybym nie napisał tego posta z cytatem ^CooLeEa^ każdemu latałoby to koło pałki.

 

Chcecie dyskutować nt. tego czy się nadaje na moda czy nie - O forum. Liczę na Waszą inteligencję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post dla obrońców uciśnionych.

1. Nie zgrywajcie idiotów, że nie widzicie piractwa w poście coolera. Po prostu nie róbcie tego.

2. 'Pozostałe przewinienia nieujęte taryfikatorem, a łamiące regulamin forum będą ocenianie przez moderatora i na podstawie jego decyzji wystawione zostaną kary.'

3. 'Decyzja ta jest ostateczna i niepodważalna.'

4. Cytuję poniżej regulamin działu Gry napisany przez całą moderację.

5. Co was obchodzi kara zasłużenie wymierzona w innego użytkownika? Zajmijcie się swoimi sprawami.

 

Mini regulamin działu 'Gry' forum PurePC.pl

 

1. Na forum PurePC.pl występuje kategoryczny zakaz rozmowy na temat pirackich wersji gier.

2. Użytkownik posiadający nielegalną wersję nie otrzyma pomocy, jego post zostanie usunięty, a on sam będzie ukarany według PSO.

3. W przypadku wątpliwości co do legalności posiadanej kopii moderacja zakłada, że użytkownik jest winny i to w jego interesie leży udowodnienie swojej legalności.

7. Niepożądanym jest by użytkownik prowadził w temacie dywagacje nad legalnością gry innego użytkownika, gdyż powoduje to zaśmiecenie tematu. Jeżeli chcesz pomóc moderacji użyj funkcji raportowania postu.

Nawet nie odpisujcie w tym temacie. Jeżeli już tak bardzo identyfikujecie się z coolerem to załóżcie sobie temat w 'O forum'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkal sie ktos z problemem, ze w opcjach nie bylo mozna wybrac AA ponad x1 ?? i co to jest to HSAo ?? Przepraszam, ze nie przeczytam tych 48 stron ale naprawde nie mam na to czasu.

 

Buziak nie musisz przeszukiwać 48 stron na raz, ale mógłbyś się trochę wytężyć i poszukać. Było o tym parę stron wcześniej. Zatoichi już o tym wspominał i ładnie to przedstawił.

I chodzi o HBAO. KPW?

Tu masz odnośnik do posta: POST 1343

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djsilence chyba mylisz gry

Od kiedy to w Battlefield wazny byl SP?? To jest tylko malutki dodatek

Do tego wszystkiego jakos ja tez jak i kilka innych osob nie widze tych bugow.

Moze masz dziwny sklep z grami ;>

 

Czyżby wersja sprzedawana w Polsce różniła się od tej sprzedawanej w UK przez Amazon?

 

Słuchaj, ja nie wymyślam tych błedów gry, więc proszę nie róbcie ze mnie idioty i nie brońcie religijnie tej gry. Jak coś dostrzegłem, to sobie mogę powiedzieć. Widzę jednak, że powinienem zrezygnować z tego forum i iść sobie na forum EA, gdzie zresztą bardziej będzie ignorowane to co piszę. ffs

 

http://www.youtube.com/results?uploaded=w&search_query=%22bad+company+2%22+glitch&search_type=videos&suggested_categories=20&uni=3

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buziak nie musisz przeszukiwać 48 stron na raz, ale mógłbyś się trochę wytężyć i poszukać. Było o tym parę stron wcześniej. Zatoichi już o tym wspominał i ładnie to przedstawił.

I chodzi o HBAO. KPW?

Tu masz odnośnik do posta: POST 1343

 

 

http://bfbc2.elxx.net/sig/clean3/pc/Rosomak.png

 

Ok dzieki, a teraz pytanko czy ktos mial przypadlosc, ze nie mogl ustawic AA wyzej niz x1 ?? Na Betecie po nowym patchu i po zmianie sterow tez nie moglem ustawic wyzszego AA. Moze to byc zwiazane z rozdzielczoscia ?? Bo na sprzecie, ktory tutaj mam moge grac na 1024x768 bez wypalania oczu ;) narazie nie mam czasu ani checi na zapracowanie na lepszy monit (moze BF mnie zmobilizuje), czy moze gra ma buraka czy cos jest ze sterami ATi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...