Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

To zapewne jakiś bug, ja dzisiaj w domu będę miał 8mb/s od Netii, klucz mam i szybko ściągnę i sobie pogram :)

 

Po pierwsze Battlefield Bad Company 2 będzie miał darmowe, ale także płatne rozszerzenia. W przypadku pierwszej części gry mieliśmy do czynienia z dwoma darmowymi DLC, teraz studio DICE chce to zmienić: Gra to dla nas wstęp do czegoś większego. Wbudowaliśmy w nią sklepik, w którym możecie zdobyć darmowy content, ale także niektóre rzeczy można kupić[...] – powiedział jeden z producentów, Patrick Bach. Wydaje mi się, że ludzie będą zachwyceni tym co znajdą w sklepiku. Już pierwszego dnia premiery otrzymacie naprawdę świetne rzeczy – dodaje. Wniosek jest prosty – DLC będzie dostępne od razu w momencie premiery, a wraz z czasem zasoby “sklepiku” mają się powiększać.

źródło: www.grrr.pl

 

Żałosne, płatne rzeczy w BC, zacznie się od małych rzecz skończy na mocniejszych broniach?

Edytowane przez Zajcewik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bartwal

Mam problem z Battlefield Bad Company 2 Beta. Jak już uruchomię grę to mi się albo monitor robi całkiem czarny albo pojawiają się na nim pasy z pikseli...

 

Moja konfiguracja sprzętowa:

Intel E8400

MSI-P45 Neo2-FR

ASUS HD4870 512MB 256bit

Seagate ST3500320AS 500GB

Chieftec CFT-700-14CS 700W

Pioneer DVR-117FBK

Patriot DDr2 Dual Chanel 4GB 800 4-4-4-12

Creative Xtreme Gamer

 

Sterowniki do karty graficznej:

Driver Packaging Version: 8.69-091211a-093379E-Asus

Catalyst Version: 10.1

2D Driver Version: 8.01.01.944

Direct 3D Version: 6.14.10.9252

Catalyst Control Center Version: 2009.1211.1547.28237

BIOS Version: 011.006.000.003

BIOS Part Number: 113-AB68800-XXX

BIOS Date 2008/07/24

 

Ustawienia Karty Graficznej:

Core Clock: 750MHz

Memory Clock: 900MHz

Total Memory Bandwidth: 115,2 GB/s

 

Proszę o szybką odpowiedź! W razie pytań co do sprzętu itd itp to piszcie, odpowiem niezwłocznie jak będę na pc. Jakby co: j-o-n-e-k@o2.pl

 

Sterowniki też mam na maxa zaktualizowane, teraz zmieniłem Asus'a na oryginalne od ATI. Gra jest spatchowana, uruchamiam ją i nagle pojawiają się na ekranie głównym gry kolorowe piksele lub czarny ekran... Najlepsze jest to, że przedwczoraj jeszcze spokojnie grałem w BF BC2 ;/ co to ku*wa może być?!

CoD MW2 działa, Mass Effect 2 też, CSS, CoD 4 bez problemów... Dirt 2 też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bartwal

Zainstaluj ponownie betę. U mnie ekran robił się czarny/biały i to pomogło.

Zaraz zobaczę... Tylko ściągnę najpierw ;p Oby pomogło ;]

 

A tak poza tym, to jakie sterowniki powinienem mieć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10.1 albo 10.1 hotfix

sam uzywam 10.1

na potrzeby tej gry 1 raz podkrecilem karte na 745mhz rdzen z 700 domyslnych ale i tak proc najwazniejszy jest, znaczy jego oc

Czy ktoś robił już jakieś testy porównawcze quad =/= dual core ?

Czy 4.2Ghz i dwa jaja to za mało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem w zadne BF nigdy przedtem ...

Dlatego tak troche jestem zdziwiony czy faktycznie prog MILIONA punktow jest motywatorem do zdobycia np M16 albo innej lepszej broni. ... lub najlepszej bazooki ????

 

Dlaczego aż taka różnica w progach ?? ... powiem szczerze, ze po pograniu chwile to gra poza zdobywanym doswiadczeniem, za ktore dostaje sie fanty to poki co nie oferuje wiele :P

Moze pelna wersja z innymi mapami cos wniesie nowego ... nowe tryby rozgrywki (tzn. to napewno) ... ale milion punktow dla casualowego gracza to troche jakby za duzo ...

 

Moze to grafika ... grywalnosc grywalonoscia (byla wyzej rozprawa) no ale jesli nie idzie odroznic krzaka od postaci (gra na niskiej rozdzialce i na niskich detalach) to grywalnosc cierpi ...

Byc moze to moj problem no ale powinno tak byc, ze jesli dobrze Tobie dziala demo gry i podoba Ci sie to jestes bardziej przekonany do zakupu finalnego produktu :)

 

To sa tylko moje odczucia i gra wciagala poki mozna bylo uzyskac jakies ulepszenia, ktore byly w zasiegu punktowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to beta w której specjalnie ustawiono tak wysoki limit. [edit: andrew777 mnie wyprzedził ]

Odnośnie zakupu BC2 to na obecną chwilę mam zbyt dużo wątpliwości co do fulla, czy będzie na tyle poprawiony aby wart był modernizacji PC, co na razie w ogóle nie jest mi potrzebne. Jeśli dalej hitboxy mają działać jak teraz a optymalizacja ma ciągle kuleć to wolę nie ryzykować i odczekam trochę czasu na opinie społeczności.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Przeszukajcie temat hasłami quad/rdzenie itp itd to znajdziecie screenshoty z użycia zasobów. Już pare razy pisałem a non stop ktoś o to pyta, tak jak z progami czy przenoszeniem doświadczenia z bety na full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo cos o jakims edytorze map do BC2 ?

Tak zeby ludziska mogli mapy robic , takie konkretne extra large dla PC

bylo by zajebiscie na tym silniku zrobic mape np zblizona do Zatar Wetlands ,

Dragon Valley czy Fush Pass .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo cos o jakims edytorze map do BC2 ?

Tak zeby ludziska mogli mapy robic , takie konkretne extra large dla PC

bylo by zajebiscie na tym silniku zrobic mape np zblizona do Zatar Wetlands ,

Dragon Valley czy Fush Pass .

chłopie jakby ci taką dużą mapę zrobili na tym silniku to by ci sie woda w chłodnicy zagotowała a działało by jak ślimak, teraz na takich kanałowych mapkach komp dostaje zadyszki a co dopiero kilka razy wiekszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znaczy to że z BC2 będzie podobnie, swój pre-order raczej anuluję, chyba że przed premierą pojawi się demo z full wersji które zmieni moje sceptyczne podejście do gry.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopie jakby ci taką dużą mapę zrobili na tym silniku to by ci sie woda w chłodnicy zagotowała a działało by jak ślimak, teraz na takich kanałowych mapkach komp dostaje zadyszki a co dopiero kilka razy wiekszych

 

Pewniakiem takie mapy wymagaly by wiekszej ilosci ramu i grafy minimum klasu HD 5850

ale jaki bylby Fun i mozliwosci gry , cichaczem mam nadzieje na cos w tym stylu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To złudne, przynajmniej na razie. Zgodziliśmy się gdzieś tam na początku tematu, że to jest biznes i chodzi tu głównie o kaskę, więc producent gry nie może sobie pozwolić na zrobienie jej w taki sposób, żeby 90% ludzi z kompami z supermarketów nie mogło sobie pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gom231

Mam szanse pograć w bete na maxie bez zacinki ?

 

 

System: Windows 7 Home Premium 64 BIT

 

 

Procesor: Intel Core i7 920 @ 3,6 GHz

 

Karta graficzna: GTX 285 @ 680 / 1548 / 1272 MHz

 

Pamięci: OCZ 4 GB DDR3 1600 MHz CL7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To złudne, przynajmniej na razie. Zgodziliśmy się gdzieś tam na początku tematu, że to jest biznes i chodzi tu głównie o kaskę, więc producent gry nie może sobie pozwolić na zrobienie jej w taki sposób, żeby 90% ludzi z kompami z supermarketów nie mogło sobie pograć.

Jak narazie ida dokladnie w tym kierunku :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem dlaczego tak narzekacie na moim podstarzałym sprzęcie gram na 1240x1024 i ustawienia detali na medium,

przegrałem 10h i gra się super , procek puszczony teraz jest na 3,6 Ghz i jest całkiem spoko.

Pełna wersja napewno będzie poprawiona.

Denerwuja mnie hitboxy- to fakt

oraz to, że czasem trzeba cały magazynek wpakować w oponenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szanse pograć w bete na maxie bez zacinki ?

 

 

System: Windows 7 Home Premium 64 BIT

 

 

Procesor: Intel Core i7 920 @ 3,6 GHz

 

Karta graficzna: GTX 285 @ 680 / 1548 / 1272 MHz

 

Pamięci: OCZ 4 GB DDR3 1600 MHz CL7

pograsz... ja u siebie mam spadki do 30 FPS przy duzej sieczce... A jednak proca mam slabszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...