Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

mój nick: westsajd <- dodawać do znajomków bo chciałbym coś popykać teraz!!

 

dodatkowo mam 1 kluczyk na oddanie

Byłbym bardzo wdzięczny, bo nie mogę wychwycić z Benchmarka. :lol2:

 

Z opisów gra mi się podoba, chciałbym się przekonać, czy i mi się spodoba, bo w takim wypadku chętnie zakupiłbym ją po premierze.

Edytowane przez KitKat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj maila do EA Polska z kodem do bety (na którejś stronie wcześniej, ktoś podawał linka). Jak by co to mogę udzielić, co by się nie zmarnował, bo ja już mam od jakiegoś czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ikar13

 

Mialem takie same odczucia , co za chaos :/ ale po 3h gry jak czlek poznal mape dokladniej

mozna by powiedziec ze jest srednio dobrze .

Zeby ocenic grywalnosc tego typu gier Trzeba musowo pograc pare godzin

mnie na pocztku strasznie BC2 zniechecil ,

ale z uplywem czasu i zdobyciu lepszego uzbrojenia gra zyskala na grywalnosci.

 

 

Teraz wszystko zalezy od dobrego skladu i mozna czesac do woli .

 

 

moj nick w BC2 Mario2k tyle ze Ja grywam tylko na serverach w UK

jesli jest tu ktos z okolic to prosze o dodanie mojego nicka do '''Friend''sow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia tylko jedno... dlaczego jednym na mocniejszych kompach słabo gra działa ~25-30 klatek, a na słabszych konfiguracjach nie czuć tego dyskomfortu...

 

Taki urok Betki , po drugie czesto tak bywa ze ludziska zawyzaja swoje wyniki ilosci klatek na sejkunde

strzelam ze polowa sie mija z prawda , na bank .

 

W moim wypadku , zeby bylo plynnie w BC2 framerate nie moze mi spasc ponizej 50klatek

juz przy 40stu dzieja sie cuda , dlatego gram na medium 1280x800 gdzie zazwyczaj mam 60-70fps .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środę będę testował Bad Company 2 na laptopie (karta integra) dla ciekawości i filmku na YouTube, potem moje konto będzie zbędne i będę mógł oddać kto pierwszy ten lepszy zaklepujcie na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia tylko jedno... dlaczego jednym na mocniejszych kompach słabo gra działa ~25-30 klatek, a na słabszych konfiguracjach nie czuć tego dyskomfortu...

Ty żeś się gipsu nażarł? Jak może gra na słabszym kompie lepiej chodzić?

Edytowane przez Chris1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam XP SP3 i stan systemu super :D jaaaaaaaaa mieć 70 fps na medium to moje marzenie :P:P

 

patrzyłem FRAPS ile mam klatek i zawsze około 30 co bym nie ustawił ;/ tragedia

 

może ktoś kiedyś do końca bety znajdzie rozwiązanie

 

Mario2k:

 

Myślę że jak się pogra, pozna mapę może być spoko :D ale i tak chaos x100 większy niż w BF2 no może czasem są takie akcje hard core w BF2 , ale w BC2 jadka jest straszna.

Edytowane przez ikar13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2140@ 2.67, 3GB RAM i 9600 GT. Rozdzielczosc 1024x768 i średnie detale. No i przy niezłym zamieszaniu fpsy spadają do 20-25.

Mam do oddania jeszcze jeden klucz do bety.

Jak jeszcze wolny, to chętnie przyjme na PW.

 

EDIT Już dostałem od Blues'a. Dzięki!

Edytowane przez komisarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty żeś się gipsu nażarł? Jak może gra na słabszym kompie lepiej chodzić?

Po 30latku spodziewałem się więcej kultury...

 

Specjalnie wgrałem frapsa... min. 40, max 80 srednio ~50. Oczywiście w przybliżeniu wszystko.

 

Sprzet bez oc:

Athlon II X3 425

4GB

GeForce 8800Gt

Win7 RC,

 

Ustawnienia:

1280x1024

AA x1

AF x8

Wszystko High, HBAO off

 

 

Ktoś tam wyżej pisał, że wymagania większe niż w Crysisie... dziwne, bo BF mi zdecydowanie lepiej chodzi niz Crysis.

Ale sądzę, że Dice do premiery poprawi większe bolączki tej gry.

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam poczekam na pełną wersje bo mam nadzieje że kwestia wydajności trochę się polepszy ale i tak myślę że EA ma w dup... PC tylko liczy się PS3 i X360 wiec raczej nie liczył bym na jakieś cuda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2140@ 2.67, 3GB RAM i 9600 GT. Rozdzielczosc 1024x768 i średnie detale. No i przy niezłym zamieszaniu fpsy spadają do 20-25.

W takim razie krzyz na droge programistom... wolne zarty. Zeby w parze z ta grafika szly wymagania z kosmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x3 425 @ x3.2 ghz + 6mb cache L3 + 5770 stock. 1400x900 all max, aa x4 , anizo x16, bloom - false, HSAO - false, dx-auto przy wiekszej sieczce spadki do +/- 30 na oko. ale wciaz gra sie przyzwoicie.

 

i mam klucz do oddania jakby ktos potrzebował.

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zaproszenia do tych, którzy podali swoje namiary na naszym forum, jeśli nie przeraża was gra z totalnym newbie to dodajcie do friendsów :) - TanLan

A jeśli chodzi o grę to jak korzystać z czołgów, heli itp.? Podchodzę do czołgu pisze naciśnij Enter i nic, wyskakuje mi tylko info gdzie mogę popełnić samobójstwo lub zmienić team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki masz jeszcze OS, zmniejsz rozdziałkę i zobacz jak będzie chodzić gra, czy będą jakieś lepsze efekty.

 

Windows 7 ... nowe setery ... rozdzialka niewiele daje :/ ... zreszta na 22" jak ustawilem 1024x760 i delale na LOW ... to DOOM 1 tak wyglada ... :/

No nic ... kombinuje dalej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SilaHD masz przecież w opcjach ustawienia sterowania, które można dowolnie zmieniać (pomijam sprawę czułości myszy),a domyślnie do każdego pojazdu wchodzimy przez "E" a nie enter :)

 

Co do AA to to działa chyba tylko z wyższym DX, ale i tak naprawdę nie wiadomo jak to działa,bo ustawienie tego ni jak się ma do tego co widać na ekranie, a przynajmniej ja nie widzę różnicy :(

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do AA to to działa chyba tylko z wyższym DX, ale i tak naprawdę nie wiadomo jak to działa,bo ustawienie tego ni jak się ma do tego co widać na ekranie, a przynajmniej ja nie widzę różnicy :(

Czyli AA w tej grze nie działa? (GTA4 "rulez" :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Panowie nie wiecie dlaczego caly czas mnie rozłącza z serwerem EA ??? ... Internet chodzi caly czas ... chwilke pogram (5min.) nastepnie BUH ... polaczenie z serwerem EA zostalo ustracone ... a jeszcze lepiej bo nie idzie sie polaczyc ponownie :/ dopiero restart gry

Edytowane przez szczepoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...