Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

nadal nic. A już sie wpuściłem na maxa w tę gre ale widze ze dzisiaj nie pogram.

Po kilku godzinach spędzonych w grze jestem na tak. W marcu lece do sklepu i kupuje. ;)

 

Nie wiem czy był link do wersji pl wiec podaje:

http://hyper.pl/wideo-battlefield-bad-comp...ja-jezykowa_869

 

edit

strona tez ma jakis problem i nie ma na niej materiału o wersji pl.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coż ... nie pogramy dzisiaj ...

 

Mimo koszmarnych wymagan gra wsysa grubo :)

To jest wbrew wszystkim logicznym zasadom zeby czlowiek mimo tego, że gra ledwie zipie to chcial ja kupic :P

 

No nie wazne :)

Czekamy dalej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje ktoś klucz? Znalazłem kilka, oczywiście nieużywanych, kto pierwszy ten lepszy:

 

665P-B6MZ-DP82-8WQNFY3H-V8KV-62HS-QX8PGQK5-Y662-SUB8-AKYQFYHV-KQDQ-VECC-VSYT - już zajęty!EAAS-95BZ-QTHL-BH7D48J2-KAJ8-PKDC-8FFQ

Słuchajcie próbuję zrobić konto w grze i wyskakuje mi że nazwa jest używana jak ja nigdy nie używałem mojego maila do rejestracji BC2 :| dodam że jeszcze nigdzie nie prosiło mnie o Beta Key.

Edytowane przez Zajcewik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

18228, 300000, 35, 98, 60.760

Po

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

22986, 300000, 35, 163, 76.620

Niestety minimalny fps pozostał bez zmian, co w krytycznych sytuacjach da się odczuć :(

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos wspanialego wg mnie zrobili, giera ledwo smigala mi w 1650:1080 na radku 4850 w low kolo 30 klatek miala teraz kolo 40 wszystko na high z vsync hboa, i aniso 16, co prawda jak jest jatka ostra to spada ale jak sie na low zjedzie do czego sie przyzwyczailem to jest ok, w koncu to mp a nie podziwianie widokow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jedna rzecz w settings.ini a mianowicie że pozycja refresh rate pokazuje taki wynik?

Jaką macie wartość? Nie rozumiem dlaczego klient dodaje te liczby po przecinku.

 

RefreshRate=75.025002

 

 

Zaraz poeksperymentuje z ta opcją RenderAheadLimit=2 i podam inne wartości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać można ją lepiej zooptymalizować ;], poziom graficzny nie był adekwatny do wymagań i trzeba było to wyraźnie zaznaczyć a nie brać wszystko co podają na tacy. Przyjemniej się gra, FPS już raczej nie jest przeszkodą - jestem ciekaw jak się inne tryby i mapy sprawdzą bo ta jakoś średnio mi pasi ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać można ją lepiej zooptymalizować ;], poziom graficzny nie był adekwatny do wymagań i trzeba było to wyraźnie zaznaczyć a nie brać wszystko co podają na tacy. Przyjemniej się gra, FPS już raczej nie jest przeszkodą - jestem ciekaw jak się inne tryby i mapy sprawdzą bo ta jakoś średnio mi pasi ;).

 

 

Tak jasne ze mozna , tak szybko to mozna tylko pokombinowac z detalami textur

sobie porownajcie jak macie poprzednie screeny , np skaly za ktorymi mozna sie fajnie chowac.

Nic nie zmienialem w ustawieniach a miesjcami jakosc poszla w dol

 

Zeby zrobic prawdziwa optymizacje w kodzie gry potrzeba miesiecy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem, że Ty zamiast grać to patrzysz się na tekstury za kamieniem pod drzewem? Coś za coś :|

 

Powiedzmy ze zwracam uwaga na takie szczegoly ,

zaplacilem za gre w pre-orderze to chyba mam prawo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...