Skocz do zawartości
LPKorn3324

S.t.a.l.k.e.r. Call Of Pripyat

Rekomendowane odpowiedzi

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "gdzie te 3 zestawy"
- @kredek

edit
pierwszy spoiler uuufff :D jak coś się schrzani to zwale na to winę Edytowane przez Zwykły User

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi poradzi co zrobić z przycinkami co jakiś czas. Działa normalnie i nagle stanie na 1-2 sek. Na konfiguracji z podpisu pomagało (w CS) wyłączenie 2-ch rdzeni i problem znikał. Niestety syn zawłaszczył PC i muszę grać na Laptopie (C2D T6400, GF9600GT 512MB, 4GB RAM, WIN 7). Schodzę z rozdzielczością i ustawieniami, ale nie specjalnie pomaga. Sterowniki karty nowe, DirectX aug2009.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak ubijesz zombiaka z RP to rozładowujesz giwere i zabierasz ammo, możesz też znaleźć RP full nówkę z pełnym magazynkiem i robisz to samo j/w. W ten sposób miałem ponad 1k sztuk ammo.

Co do kupowania od handlarza kurna nie przypominam sobie by miał ammo ale pewnie miał tylko nie kupowałem od niego, ale to dopiero po pewnym czasie jak robisz questy i masz dobre układy z stalkerami/handlarzem pojawia Ci się lepsze wyposażenie w sklepie.

Lub od wojskowego w Prypeci ten co się naprawami i rozdawanie ammo zajmuje chyba też ma do RP ale tylko co pewien czas daje.

 

Zew pod względem używanej broni jest trochę dziwny, w SoC/CS miało sens i bardzo pomagało noszenie i używanie różnych giwer(snajpery i karabinu) ale w Zewie po prostu snajperka jest bezużyteczna, lepiej zamiast niej nosić karabin na ten 2 rodzaj ammo.

Prawie wcale nie walczy się na duże dystansy(snajpera) jedynie noszenie różnych dubeltów ma sens bo dobre są na mutanty.

A RP fajnie kosił w każdym Stalker-ku ale miał zawsze minimalne zastosowanie ze względu na dostępność ammo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie obecnie są ciekawe mody do COP ulepszające realizm, dodające mody broni, inną broń, kombinezony, questy? Graficzne akurat mnie nie interesują. Ktoś jest w stanie wymienić jakieś ciekawe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z kowalskim ;p

 

zebrałem wszystkie dokumenty(?) z lab8 i teraz kowal nie chce ze mną gadać

 

Dołączona grafika

 

nie uaktywniają mi się kolejne questy

 

może wie ktoś co mam robic?

 

edit:

zapodałem wcześniejszego save i poszukałem na nowo tych dokumentów, i dalej lipa

 

bede wdzięczny za zapodanie save'a

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Czy chciałbyś ponownie przekroczyć próg Zony, granicę pomiędzy światem rzeczywistym i koszmarem? Raz jeszcze zanurzyć się w oparach dekadencji, doświadczyć na własnej skórze niebezpieczeństw oraz poczuć elektryzujący powiew porannej bryzy? Łapczywie chłonąć każdą drogocenną chwilę, podziwiając zjawiskowy wschód słońca rozdzierający mroki nocy? Zapewne... Chciałbyś przemierzać opuszczone, przygnębiające lokacje będące niemymi świadkami dawnych dziejów? Stale walczyć z przeciwnościami losu, ryzykować życie dla łupów i pochówek w nieoznaczonym grobie? Dobrowolnie zrzekłbyś się wszystkich przywilejów normalnego życia, poświęcając je na ołtarzu samotności w imię odkrywania niezbadanych tajemnic? Jeżeli na większość z pytań odpowiesz twierdząco, jesteś już niemal Stalkerem. Przyszła więc pora, aby na nowo zawitać w Zonie zazdrośnie strzegącej swoich mrocznych sekretów... S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci zabierze cię na wycieczkę pośród betonowych zgliszcz, zardzewiałych wraków oraz gorących fal promieniowania. Poczuj zew...<p>

Autor: Sebastian „Caleb” Oktaba</p>

<p>ODNOŚNIK DO PUBLIKACJI</p>

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobry materiał w zasadzie powiedziane zostało wszystko co można było poruszyć nie mniej mam tylko pytanie co do owych kilku zakończeń - ja wiem tylko o dwóch?

Ja slyszalem o trzech, ale z racji ograniczonego czasu nie mialem okazji zweryfikowac :> Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zapewnię cie, że są dwa :)

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
i nie ma na nie znaczenia twoje postępowanie ot jedno to zakończenei historii czyli odlatujesz z prypeci i papa, a drugie to freeplay poprzedzony innym filmikiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no tekstury nieba w tej czesci miazdza klate :lol: jeszcze ciutke wieksza kompresja i bylo by widac piksele wielkosci plyt chodnikowych. Smiech na sali, zwlaszcza ze to tak bardzo widoczny element. Nie przypominam sobie zeby w poprzednich czesciach byla taka maz na horyzoncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na Stalkera 2. Ten może nie tyle mnie zawiódł, co nie spodziewałem się po nim niczego nowego.

Klimatem nadal wygrywa u mnie 1 część. Jest najbardziej mroczna i jest do niej najwięcej modów. Za obecną przemawia praktycznie brak baboli. Pozostało nadal "potykanie się" o krawężniki... No nie wiem jak biegają tajne służby, ale ja potrafię je omijać bądź przeskakiwać, a nie odbyłem szkolenia specnazu czy innego CIA ;/. Ideałem tej (jak na razie) trylogii byłoby połączenie wszystkich map w jedną całość, a nie bezsensowne dzielenie mapy na kawałeczki w kolejnych częściach gry. Coś na zasadzie dodatków do Fallouta 3 było by znacznie lepszym rozwiązaniem. Kolejny raz widzę też otaczanie mapy zasiekami, no krew mnie zalewa jak to widzę.

in + : większe mapy, sensowne ładowanie, brak większych baboli.

in - : spłycenie klimatu, bezpłciowe frakcje, mało zaskakująca fabuła, stosunkowo krótka.

 

Gdyby tak było od początku to super, ale w 3 części wypadało pokazać nieco więcej niż poprawioną wersję silnika bez baboli.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa tez tacy, ja sie do nich zaliczam, ktorzy w d... maja tekstury i babole. Klimat, klimat i jeszce raz klimat - tylko to sie liczy. I jakby wydali 101 czesc na tym samym silniku - tez bym kupil bez zatanowienia. Jakby nastepna czesc mial miec tylko jedna lokacje wiecej - znow bym kupil...

Prawda natomiast jest - co zreszta uzwglednil autor publikacji - ze najnowsza odslona Stalkera skierowana jest do fanow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa tez tacy, ja sie do nich zaliczam, ktorzy w d... maja tekstury i babole. Klimat, klimat i jeszce raz klimat - tylko to sie liczy. I jakby wydali 101 czesc na tym samym silniku - tez bym kupil bez zatanowienia. Jakby nastepna czesc mial miec tylko jedna lokacje wiecej - znow bym kupil...

Prawda natomiast jest - co zreszta uzwglednil autor publikacji - ze najnowsza odslona Stalkera skierowana jest do fanow.

fanboy detected

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zapewnię cie, że są dwa :)

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
i nie ma na nie znaczenia twoje postępowanie ot jedno to zakończenei historii czyli odlatujesz z prypeci i papa, a drugie to freeplay poprzedzony innym filmikiem ;)
Ja miałem jeszcze inne zakończenie...

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
Gdy biegliśmy z grupą na miejsce ewakuacji podczas strzelaniny niechcący trafiłem i zabiłem Strieloka [; Odlecieliśmy bez niego i filmik na zakończenie nieco inaczej wygląda. Losy wielu osób inaczej się potoczyły. Czyli są co najmniej 3, uciekamy ze Strielokiem, bez niego, zostajemy a Strielok odlatuje. Nie wiem jak ostatnie bo mi się już nie chce tego sprawdzać.

 

Edit: nawet 4 zakończenia, bo teoretycznie możemy zabić Strieloka i zostać w zonie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fanboy detected

Tak naprawde to nieziemski klimat mial tylko pierwszy stalker. Mimo masy bledow i niespelnionych obietnic producenta grze nie mozna bylo odmowic klimatu. Nastepne dwie czesci to juz jakos na sile zrobione. Dla mnie slowo stalker kojarzy sie tylko z jednym, z Czarnobylem. A dwie ostatnie czesci ledwo sie trzymaja tego klimatu... Dla mnie temat sie wypalil, byc moze nastepna czesc bedzie na jakiejs egzotycznej wyspie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Kwintesencja klimatu to SoC, a nawet to co powstało przed nim. Czyli znane co niektórym Alphy a potem Bety gry MP. Z czasem zatracano klimat. W części ostatniej już zupełnie nie czułem "tego czegoś". Mimo, że uważam się za fana serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...