Skocz do zawartości
max340

Radeon Hd 4770 40 Nm Od Amd

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w mieście jest już dostępna na zamówienie taka grafa: ASUS ATI Radeon HD4770 512MB DDR5/256bit TV/DVI PCI-E (750/3200) 520 zł

Warto brać, czy czekać aż zejdą ceny? Kolesie mówią, że to wersja 256bit :)

Nie warto. Kupisz za około 400zł w innych sklepach. Nie może być 256bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście jest już dostępna na zamówienie taka grafa: ASUS ATI Radeon HD4770 512MB DDR5/256bit TV/DVI PCI-E (750/3200) 520 zł

Warto brać, czy czekać aż zejdą ceny? Kolesie mówią, że to wersja 256bit :)

kolesie sciemniaja a za marke asus plus zlodziejska marza ten zakup to wtopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputronik ma już w cenniku a od jutra zaopatruje magazyny. Jutro dostanę dwa powercolory do testów i postaram się w weekend napisać krótką recenzję singla i CF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kronic

Aktualnie Komputronik ma tylko Asusa na stanie.Z kąd ten Powercolor u ciebie?A jeszcze niedawno mieli w ofercie 5 różnych firm i nagle znikneło,ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozmieniali kategorie i jeszcze wszystko jest pomieszane .... wpisz sobie 4770 w searchu na stronie to wyskoczy kilka pozycji. Powercolora dostanę z centrali Komputronika właśnie. Ekhem normalnie wstyd się przyznać ale nowe Radeony są w kategorii .... kadłubki :mur: Mam nadzieję, że szybko zrobią z tym porządek .

 

Z informacji jakie mam, jutro wjeżdżają MSI i Gigabyte.

Edytowane przez BuMeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kronic

Tu na filmiku można nawet zobaczyć jak se skubana daje rade w Crysis.Powiem że nawet jestem pod wrażeniem i to na niewygórowanym konfigu.Na końcu nawet benhmarka koleś walnoł.CF coraz bardziej ciekawy się robi i nie głupi z tych kart.

 

 

O to fajnie.Najlepiej jak by szybko wydali jakiś model z niereferencyjnym chłodzenkiem.Albo tą wersje Asusa Top niezle skręcona jest.Na Allegro znalazłem najtańszą za 409zl to już niezłą cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz kolejne pytanie czy warto do procka "X".

Ludzie zapamiętajcie że zawsze warto kupować lepszą karte. Przecierz tak czy owak będzie wzrost fps w każdej grze.

Różnica polega na tym że karta może co najwyżej nie osiągnąć pełni mozliwości - jednakże w stosunku do jakiejś posiadanej obecnie słabszej karty i tak będzie widoczny wzrost mocy.

 

 

Nie tylko w polsce. Na ebay jest 14 ofert z różnych części świata i wszystkie są w wersji z tańszym chłodzeniem.

Na pewno pojawią się te dwuslotowe, bo mimo wyższej ceny i tak znajdą chętnych.

dorbze mowi wlasnie kupilem 4850 na gddr 5 palita, czyli wlasciwie 4870. I w battleforge mam uzycie karty 99% przy taktach core 700@750, mem 900@950. ( hehe w becie win 7 nie dziala ati toool, a w catalystach braklo suwakow :D ). Chyba ze lubicie grac w 3d marki. Edytowane przez Ruonim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputronik ma już w cenniku a od jutra zaopatruje magazyny. Jutro dostanę dwa powercolory do testów i postaram się w weekend napisać krótką recenzję singla i CF.

Jeżeli jesteś w stanie zbadać microstuttering w CF na tych kartach był bym wdzięczny. Robi się to farpsem. Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na skąpcu gainward jest już po 540zł :D (tylko jakbym chciał sprzedać to na pewno za mniej niż za 4870) :/ magia cyfr

 

http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/544694

http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/518845

 

ale wg mnie różnica w cenie za duża względem 4770 (380zł) choć i tak to bardzo dobra propozycja bo 550zł-600zł to kosztuje 9800gtx+

Edytowane przez Ardianz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki przestańcie gadać o innych kartach tylko dawać coś o 4770 :]

Opuszczam nVidia i biorę ati;p

W sumie to już niema mojego 9600gso 550@760 ładnie chodził jak potrzeba było, ale się skończyło czekałem na tą kartę(4770) od chwili pierwszych zapowiedzi i się doczekałem do tego cena się stabilizuje i każdy się raduje oczywiście po za nie którymi osobami które i tak powiedzą że ta karta do "du@#$" itp.

 

Ludzie nie ważne jaka firma ważna jest wydajność no i cena ;p

 

Acha ma ktoś już tą kartę w swoim arsenale?

Bo te pierwsze testy nie pokazują prawdziwej mocy tej grafiki. Wiadomo sterowniki beta itp

Prosiłbym kogoś kto może żeby porównać 4770 z oc. tylko pamiątek do 4000mhz rdzeń zostawiając w spokoju z 4850 bez oc. czy nasza graficzka daje rade w takiej konfiguracji przeskoczyć starszego brata. Albo nawet jak ktoś niema 4850 może zobaczyć ile dało mu oc. samych pamiątek więcej klatek albo pkt. w 3dmarku zawsze będzie to jakaś informacja :)

Patrzę na niektóre serwisy i aż dziw mnie bierze jak niekręcony 4850 przegania w niektórych grach 4770 z oc. rdzenia do np. 900mhz...

 

ps. Zrobiłem sobie małą tabele żeby porównać 4850 z 4770 bez oc. i z ewentualnym oc. do częstotliwościowi 900/4000 podobno większość kart to wyciąga :)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może nubowskie ale zasadnicze xD

4870 do crossfire potrzebuje 2 mostki, a 4770???

Różne artykuły pokazują różne fory jedne z jednym mostkiem (tym dalej od śledzia), inne z dwoma...

Ważne bo mostków na wyposażeniu 4770 nie maja i muszę je nabyć xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegladnalem prawie wszystkie recenzje, jak i fora i inne zrodla, co tu duzo gdybac... TRZEBA CZEKAC. Po pierwsze az wyjda karty z lepszym chlodzeniem i sekcja zasilajaca, najlepiej zeby to jeszcze byly karty z 1GB pamieci tak jak to zrobil XFX, gdyz karta w rozdzielczosciach hd po o/c sie krztusi. Po drugie sterowniki, karta ewidentnie nie pokazala jeszcze pazurkow ze wzgledu na niezoptymalizowanie w 100% sterowniki, w CF sa spadki wydajnosci i mikroprzyciecia. Mysle, ze jak to poprawia to i pojedyncza karta zyska na wydajnosci :) PO TRZECIE CENA! To jest niedopomyslenia zeby te karty na ebayu byly po 100$, a u nas po 400zl... Czekac, czekac i jeszcze raz czekac, nie ma co gdybac nad wydajnoscia jak narazie, a jak chodzi o o/c to wersja z mniejszym chlodzeniem i gorsza sekcja zasilajaca nie wchodzi w gre. Na dodatek wersja lepsza ma regulacje napiec, czegoz chciec wiecej? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy później ktoś się pokusi żeby wstawić 1gb. Jeśli towar będzie chodliwy to będą go odgrzewać na 101 sposobów. Jeśli w hd3850 wstawiają 1gb zbędnej pamięci to w hd4770 też wstawią tyle, że nie odrazu. Najpierw napchają rynek tym co jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z przedmowca, chociaz mysle, ze wprowadzenie kart z 1gb nastapi na tyle szybko, ze jeszcze nie bedzie tego mozna nazwac odgrzaniem :P ATI dalej nie wypuscilo oficjalnych sterow, no żal... :-( :mur: :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...