Skocz do zawartości
_bartx

Master Overclocking Arena - Eliminacje Online

Rekomendowane odpowiedzi

Moze to troche dziwne, ale ja nie mam karnacji murzyna. Rowniez to moze troche dziwne, ale pracuje w domu. Jak zmienie branze na kopanie rowow za 2zl/h albo koszenie trawy z psia kupa, to bede bardziej opalony.

A może od czasu do czasu wyjść na słoczneczko w okolicach godziny np13 i podziwać zasoby naturalne poruszające się po naszej polskiej ziemi :> Troszkę słoneczka złapiesz i oczka nacieszysz. A nie tylko albo prawie tylko lcyferki liczby exeki i takie tam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Jakby tak wychodził to, masz rację, mógłby wyglądać jak murzyn. Ale napewno w takim wypadku nie dostałby się do Chin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqua nie dało rady ?

mniaimuśne te 3d-jurki :)

miejsca na hwbocie bym nie zmienil .. czekamy na "inny" procek... wtedy zaatakujemy am3 i 01 ;]

am3 to praktycznie cpu benchmark ;/

 

@71proste:

takie same takty jak w monachium = ta sama grafa ..

a hipro ze swoim 1.1 nie podołał

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

@71proste:

takie same takty jak w monachium = ta sama grafa ..

a hipro ze swoim 1.1 nie podołał

wiem wiem :) mam oczy szeroko otwarte,gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście gwiazdami - stąd te plotki !

 

Jak wam idzie podkręcanie?

 

W Ameryce i Azji trwa teraz II etap wysyłania internetowych wyników. Będzie trwać do 2 sierpnia.

 

Edit: W Azji do 31 lipca. Bierzące wyniki z z etapu 1

 

Dołączona grafika

 

Wszystko wskazuje na to, że etap II polega na wysyłaniu wyników internetem - z grupy 10 zespołów zostanie wyłonionych 3 na GRAND FINALE 29 sierpnia.

 

Edit2:

 

W Ameryce Północnej wyniki z I etapu są następujące:

Dołączona grafika

10 zespołów przeszło do etapu II. Spośród nich zostaną wybrane 2 najlepsze na wyjazd na GRAND FINALE 29 sierpnia.

 

Edit3:Niestety Ameryka Południowa nie pokazuje wyników. Całe eliminację wyglądają tak samo jak w Ameryce Północnej!

Edytowane przez Hubis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrz Europy w Podkręcaniu Europy :lol2:

 

Tak na serio to gratulacje dla Was obu, wczoraj dopiero się dowiedziałem, że wygraliście (ojciec mi powiedział :lol2: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam gadacie :P Ja chyba przestane z domu wychodzic, bo ludzie na miescie sie dziwnie zaczeli mi przygladac.

:lol2:  dobre dobre. 

 

 

No cóż teraz jesteś ktoś na ulicy Cię rozpoznają. Nie pogadasz nie pogadasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam gadacie :P Ja chyba przestane z domu wychodzic, bo ludzie na miescie sie dziwnie zaczeli mi przygladac.

Może to dlatego, że wyszedłeś? :D (tutaj wycieczka pod adresem kolegi sugerującego wychodzenie na słoneczko :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

A tam gadacie :P Ja chyba przestane z domu wychodzic, bo ludzie na miescie sie dziwnie zaczeli mi przygladac.

 

przeprowdaz sie sie do wiekszego miasta i problem masz z glowy gwarantuje Ci to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...