Skocz do zawartości
bagienny

Konkurs Asus

Rekomendowane odpowiedzi

O Panie, informuję, ze rekord pobity. 380 słów i ponad 2700 znaków. Mam wrażenie, że niektórzy nie mają co robić z wolnym czasem :D

Hehe, pieknie:) Zwiekszaja sie szanse na wygrana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robaczki , robaczki – już my z romkiem i bagiennym następny konkurs wymyślimy wam taki, że będziecie jeszcze płakać za pytaniami quizowymi :> :) Cierpliwości panowie – będą zadania lepsze niż w „nieustraszonych” :wink:

Już się boję :D :P :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te trzy strony komentarzy znaczą że jednak uwierzyliście w zależności: duża aktywność w temacie = większa szansa na wygraną? ;]

Wrozki i inne cudaki w dalszym ciagu maja wziecie w tym kraju to co sie dziwisz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałbym zaznaczyć że mogę usunąć posta zaraz po otrzymaniu odpowiedzi :)

 

No więc do rzeczy, biorę udział w konkursach od niedawna (w zasadzie to od ostatniego + ten) i nie rozumiem co ma aktywność w temacie do konkursu? W poprzednim temacie nie napisałem ani jednego posta, nie wygrałem cóż zdarza się ale czytając oba tematy znowu natrafia się na info post/y w temacie = większe szanse na zwycięstwo, co to ma do rzeczy skoro w regulaminie konkursu nic nie pisze o konieczności wpisu w danym temacie?

 

Sorry za OT ale zaciekawiło mnie to bo już drugi raz spotykam się z tym a to przecież mój drugi konkurs

Edytowane przez Garfield^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałbym zaznaczyć że mogę usunąć posta zaraz po otrzymaniu odpowiedzi :)

 

No więc do rzeczy, biorę udział w konkursach od niedawna (w zasadzie to od ostatniego + ten) i nie rozumiem co ma aktywność w temacie do konkursu? W poprzednim temacie nie napisałem ani jednego posta, nie wygrałem cóż zdarza się ale czytając oba tematy znowu natrafia się na info post/y w temacie = większe szanse na zwycięstwo, co to ma do rzeczy skoro w regulaminie konkursu nic nie pisze o konieczności wpisu w danym temacie?

 

Sorry za OT ale zaciekawiło mnie to bo już drugi raz spotykam się z tym a to przecież mój drugi konkurs

Martw się raczej tym, żeby odpowiedzi były prawidłowe, bo to okazuje się wcale nie jest takie oczywiste ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam już kolejny raz. Nigdy się nie zdarzyło bym brał pod uwagę kogoś wypowiedzi w temacie o konkursie, baaa nawet nie zaglądam do niego przy wybieraniu zwycięzców bo przy kilkudziesięciu kartach z userami i sprawdzaniu powiązań ban/to samo IP/konto podstawione nie mam na to chęci nawet. To czy piszecie w nim czy nie, nie wpływa na wybór. W tym konkursie wybiera firma sponsorująca i znając życie jak dostanie listę prawidłowych to nawet nie zajrzy do tego tematu tylko wybierze losowo zwycięzców i podeśle nicki do nas.

 

Proszę, nie twórzcie teorii spiskowych z palca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominamy, że do końca konkursu zostały już tylko 4 dni ;-)

 

I poraz kolejny przypominam, że wysyłanie kilku zgłoszeń przez jedną osobę jest niedozwolone i będzie karane. To, że jeszcze nie zostaly wyciągnięte konsekwencje nie znaczy, że ktoś o was zapomniał. Nic podobnego.

 

Artyści wysylający po 10 zgłoszeń jedno po drugim z nickiem i e-mailem różniącym się tylko cyferkami proszeni są o pójście po olej do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie konkursu icon7. Czy nagrody zostały już wysłane?? Ja narazie nic nie dostałem.. Nie było też żadnego potwierdzenia wysyłki czy telefonu od kuriera -_-

Dane do wysyłki wysłałem do Romka na pw na drugi dzień od ogłoszenia wyników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informowałem Was dzisiaj Sens, że z powodu opieszałości dwóch z zwycięzców musiałem czekać regulaminowe 14 dni by przywołać do porządku śpiochów z danymi. Dzisiaj rano dane wysłałem do sponsora. Mam potwierdzenie odbioru i przygotowania paczek do wysyłki. Za pewne w poniedziałek, przesyłki zostaną nadane. Pretensje można mieć tylko do kolegów, którzy wygrali i trzymali większość z Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to takie z pogranicza wróżek, magii i krasnali, ale sadze ze im wieksze mam zaangazowanie w sprawy konkursu - jak pisanie, tym wieksza szanse daje sobie na wygrana, bo zwyczajnie wygrac chce i nie jest mi to obojetne. Co prawda nie ma tu zadnych zawodów, więc starania nie przekładają się na wynik, ale moze za 50 lat naukowcy dojda do tego, ze samo myslenie o wygranej przeklada się na większe szanse... A jak ktoś chce wygrać naprawde to robi wszystko by tak się stało, łącznie z absurdalnymi rzeczami:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ath a wiec przez osoby ktore angazuja sie w konkurs troche bardziej nie chce mu sie robic ich tak?

To czy ktos pisze czy nie pisze nie jest brane pod uwage. A to czy ktos przez to czuje wieksze szanse to jego indywidualna sprawa, po co sam tu piszesz? Przeciez gdybys nie chcial wygrac by Cie to walilo... Wez sie chlopie dopi... do kogos innego.

 

Ludzie ktorzy ogladaja przebieg wyscigu konnego, mają wrazenie wiekszych szans na wygranie, niz gdyby tylko czekali na wynik nie patrzac. Tak jak sledzenie tego tematu i o tym wlasnie pisze. Ze sledzenie, angazowanie sie, daje takie poczucie wiekszej szansy. To moja interpretacja dlaczego ludzie pisza.. Widac swojego zdania nie mozna tu wyrazic, bo odrazu jakas sztuka sie doczepi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze sledzenie, angazowanie sie, daje takie poczucie wiekszej szansy.

mi sledzenie daje takie poczucie wiekszego humoru. bo to co niektorzy tu wymyslaja to cyrk Edytowane przez Drainer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko, czy jest szansa, ze wrzucicie odpowiedzi na ostatnie pytanie zwyciezcow :)? Nikogo to nie zaboli, raczej to tajne nie jest, a wielu z nas uspokoi :) Thx z gory ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego wokół ostatniego pytania tyle szumu? Czemu wszyscy się gorączkują? Przecież ani nie płacicie za udział w konkursie, ani nic nie tracicie. Wygra kto wygra i olać tam czy ktoś napisał referat, jedno zdanie czy tylko nazwę funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego wokół ostatniego pytania tyle szumu? Czemu wszyscy się gorączkują? Przecież ani nie płacicie za udział w konkursie, ani nic nie tracicie. Wygra kto wygra i olać tam czy ktoś napisał referat, jedno zdanie czy tylko nazwę funkcji.

odpowiem Ci jak ja to widze - dlatego ze ostatnie pytanie mowi o 1 funkcji, ktora przyda ci sie najbardziej. Wiec jesli ktos napisal 2 funkcje, albo podal jedna i zaczal pisac dlaczego, to zle odpowiedzial na to pytanie. Ja osobiscie chce zobaczyc czy wygrani na 6 odpowiedzieli krotko i zwiezle, czy wygraly te osoby ktore laly wode. Czysta ciekawosc, zaden zal czy chec wygrania :)

 

Mozna odczytac to tez tak - czy jak odpowiedzialem 1 slowem to dobrze zrobilem, i czy lepiej by bylo gdybym napisal funkcje i opisal dlaczego.

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko, czy jest szansa, ze wrzucicie odpowiedzi na ostatnie pytanie zwyciezcow :)? Nikogo to nie zaboli, raczej to tajne nie jest, a wielu z nas uspokoi :) Thx z gory ;)

raczej rozśmieszy :D chętnie bym poczytał te referaty :P

Romek wrzuć pls :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko, czy jest szansa, ze wrzucicie odpowiedzi na ostatnie pytanie zwyciezcow :)? Nikogo to nie zaboli, raczej to tajne nie jest, a wielu z nas uspokoi :) Thx z gory ;)

Nie wiem, zależy jakie będą, he, he :smoke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napiszę kto wygrał i jakie są wypowiedzi co do punktu 6. Po rozmowie z ASUS wiem na pewno, że pytanie 6 było jako dodatek aby firma wiedziała co czytelnicy myślą o tych produktach. Najważniejsze były prawidłowe odpowiedzi a dalej to już ślepy los wg Asus.

 

Otrzymałem już kto wg Asus powinien wygrać. Sprawdzamy, czy userzy nie mają złamanych regulaminów, czy nie starali się oszukać systemu itd. Wyniki powinny pojawić się wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napiszę kto wygrał i jakie są wypowiedzi co do punktu 6. Po rozmowie z ASUS wiem na pewno, że pytanie 6 było jako dodatek aby firma wiedziała co czytelnicy myślą o tych produktach. Najważniejsze były prawidłowe odpowiedzi a dalej to już ślepy los wg Asus.

Dzieki romek, to duzo mi wyjasnia i uspokaja , jak 6 byla do ich info, to niemam zadnych problemow z tym konkursem wsio orajt :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...