Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

na razie bleach jest tylko [bs] a oni sa kiepscy na maxa , nie polecam sciagac tej wersji lepiej poczekac na db albo lunar , bleach to jeszcze nic , tylko kilka fillerow , naruto teraz to prawie same fillery :/ , jakies nowe anime wyszlo black cat , ktos wie cos o tym warte to jest obejrzenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby tylko :P , mozliwe ze anime zakoncza po soul society a manga dalej bedzie trwac i trwac :) , datte bayo 52-53 niedawno wyszlo :)

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na oficjalnej stronie bleacha jest napis movie ale nie mozna go nacisnac. hmm w sumie to bleach mial miec tylko 51 odcinkow tak jak fma ale przez to ze zrobilo sie bardzo popularne to dalej anime idzie..mi sie wydaje ze jak soul society arc sie skonczy to albo caly sezon fillerow bedzie (tak jak w naruto teraz) albo, zatrzymaja sie z anime na caly sezon albo bedzie te 70 iles odcinkow plus film z war arc (ostatnie rozdzialy mangi, wojna vaizards, allankar, soul society i urahara&co).. tak w ogole chialbym dla was polecic (nie bijcie :P) stronke bleacha gdzie adminem jestem bleach7.com (pewnie procenty za to dostane :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od tego jak bardzo popularny jest bleach w Japonii, z tego co kiedyś czytałem to manga bleach ukazuje sie już dość długo, więc na anime nie powinno zabraknąć materiału, ale wie ktoś moze w którym momencie mangi jest teraz anime, dużo jeszcze chapterów zostało? w każdym razie najgorszym scenariuszem było by gdy anime odbiegło w jakimś momencie od mangi, a jak historia pokazuje takie zabiegi praktycznie zawsze kończyły sie porażką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak Mai-Hime widzialem cale.

o to widze ze dalej w One Piece jestes odemnie;] ja na 214 skonczylem bo potem luka do 220 jest i nie wiem czy ogladac Raw'y czy nie.co do bleacha to z tego co slyszalem sporo jescze bedzie sie ciagnac bo manga o wiele dalej jest.no ja tesh czekam na to "bankai" czy jak to sie zowie;] czasy DB sie przypominaja:P

@cookie

podobno w polowie jest anime odnosnie mangi ale glowy za to nie dam;]

198 chapter mangi wyszedl teraz jakos

Edytowane przez maziq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji tutaj macie dwa anime music videos godne uwagi.. tak wlasciwie to narazie nie znalazlem lepszych amv od tych.

http://www.animemusicvideos.org/members/me...nfo.php?v=38535 - caly mix anime z lip sync, polecam do obejzaniu dla anime nerd'ow :)

 

http://www.animemusicvideos.org/members/me...nfo.php?v=46077 - jak ktos ogladal berserka to bez tego sie nie obejdzie.. imo ten amv nie ma sobie rownych

 

znam jeszcze pare dobrych amv z fma/naruto/bleach ale niechce mi sie ich na stronce szukac

 

co do bleacha, to manga jest 49 rozdzialy do przodu od anime (ostatni podwojny odcinek pokryl caly volume, ponad 9 rozdzialow).. ale zazwyczaj w bleachu to jeden odcinek anime= 2-3 rozdzialy mangi. reszte policzcie sami :P.. jak na shounen jump manga to bleach troche szokuje czasami.. zreszta widzowie anime sie przekonaja o tym nie dlugo :mrgreen:

Edytowane przez phase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.s183-38.furanet.com/ryoni/video...tintheshell.wmv

 

Jak znajdę lepszą jakość, to też wrzucę.

 

Co ciekawe jak ten teledysk wychodził, to nie miałem pojęcia o anime - nawet nie wiedziałem, że jest z gitsa właśnie. Ale zarąbiście mi się spodobał. Po latach zainteresowałem się anime i pierwszym, które obejrzałem był właśnie gits. Sceny rozpoznałem od razu, nawet się nie zdziwiłem zbytnio - przeznaczenie zapewne ;]

 

A kawałek uwielbiam do dziś, clipa również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiecie kiedy/na jakim kanale beda puszczane Dragon Ball'e? Prosze o jakiekolwiek info. Zakupilem na allegro wszystkie odcinki, ale kopia koszmarna i srednio idzie to ogladac ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszlo nowe fajne anime blood , na pdst blood the last vampire , jak ktos ogladal to bedzie wiedzial o co chodzi

1698465[/snapback]

Nie wyszło, tylko zaczęło wychodzić - to będzie seria typu Keshin, za rok się skończy, pewnie bez shadow suberów się nie obejdzie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosilem, i wygladalo niezle, ale w praniu calkiem inaczej bylo... sciaganie odpada - neo128. Ej, a nie wiesz od kogo moge kupic w DOBREJ jakosci wszystkie odcinki? Dbz, gt i zwykle?

 

Edit:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=67961349

 

Co sadzicie o tym? BRAC?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyszło, tylko zaczęło wychodzić - to będzie seria typu Keshin, za rok się skończy, pewnie bez shadow suberów się nie obejdzie ;]

1698623[/snapback]

co za roznica wazne ze ep1 jest dostepny , film byl fajny tylko za krotki , ep2 raw jak dobrze pamietam ma wyjsc w sobote , na razie sa 2 sub'erzy Bakakozou/Live-evil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem juz na allegro ;) Ale od innego kolesia z probkami odcinkow... walnelem na caly ekran, puscilem - mozna bylo nawet ogladac... ale jak sie walnelem na lozko i odpalilem, to bylo idealnie. Tak jak w TV ;] Nie moge sie ich juz doczekac, chodze ciagle nabuzowany ;pp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje monitorka lcd 19" glownie do ogladania anime, moze ktos cos polecic?:P

1701773[/snapback]

Tak się składa, że ostatnio kupiłem sobie to:

http://www.fujitsu-siemens.com/home/produc...view_w19-1.html

Więcej powiedziane było w tym temacie:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=155624

 

Oglądam na nim tylko anime :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OŚWIADCZENIE:

 

Niniejszym oświadczam, że każdy, forumowicz, który spróbuje przelicytować mnie w tej aukcji:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68658452

 

Dostanie permanentnego bana na IP - w zasadzie zablokuje całą sieć, miasto czy co tam. Mniejsza o nadużycie stanowiska - tu chodzi o Berserka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bleach film zostal potwierdzony.. data narazie nie znana..

trzeci film naruto potwierdzony w przyszle lato..

w naruto fillery beda isc do wiosny.. czyli przez kilka miesiecy bedziemy miely nedzne anime poki naruto 2 sie nie zacznie (zanim naruto 2 sie zacznie bedziemy mieli okolo 2-5 odcinkow z mangi, kakashi gaiden..).

 

Dijkstra, jezeli stracisz ta aukcje, to moge dla ciebie zamowic taki set ze ebay/sklepu z usa i wyslac dla ciebie.. co berserk to berserk.

Edytowane przez phase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dijkstra, jezeli stracisz ta aukcje, to moge dla ciebie zamowic taki set ze ebay/sklepu z usa i wyslac dla ciebie.. co berserk to berserk.

1710401[/snapback]

Wtedy będę sie do Ciebie bardzo ładnie uśmiechał.

Berserkowe awatary rządzą.

:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...