Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Cowboy Bebop jak dla mnei cierpi na ta sama przypadlosc co Samurai Champloo - brak wyrazistej fabuly. Oba to swietne anime i prawie kazdy odcinek maja bardzo dobry, ale brakuje im troche motywu przewodniego. O ile w Champloo jest samuraj pachnacy slonecznikami, tak w Bebopie nie ma nic.

 

Za to Cowboy Bebop: The Movie nadrabia z nawiazka - pierwszorzdny film, nawet mojemu nie ogladajacemu anime ojcu sie podobal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos mi poweidziec jak dodac anime do 'mylist' czy do 'obejzanych' ? bo kurcze, nie potrafie ;)

Przy serii ktora cie interesuje rozwin liste plikow:

wersja 1 otwierasz pojedynczo kazdy plik (+ przy odcinku) - wtedy na koncu masz ikonke akcji - klikasz - wybierasz czy poogladales i gdzie sie znajduje i dodajesz do listy.

wersja 2 dajesz + przy all - rozwijaja sie wszystkie pliki - zaznaczasz checkboxy przy odpowiednich plikach i na dole masz comba z wyborami i przycisk dodania do listy.

 

zmiana poogladane/niepoogladane jest mozliwa przy dodawaniu plikow do listy lub z poziomu mylist.

Oczywiscie jako poogladane moza oznaczac wylacznie pliki dodane do listy.

 

Mozna jeszcze zarzadzac lista przez klienta o nazwie AOM - wiecej informacji o AOM

Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obejrzalem BECK. Absolutna rewelacja jak dla mnie!

 

Dawno nie trafilem na anime, ktore ogladalbym za jednym posiedzeniem - Beck'a zaczalem ogladac z rana, wraz z koncem ostatniego odcinka witalem swit. Pierwszorzedny serial, nawet jesli fabula nie grzeszy nowatorskoscia (zeby nie powiedziec, ze jest bardzo standardowa). Muzyka zasluguje na odrebna recenzje - i choc nie lubie Japonczykow spiewajacych po angielsku, to same utwory byly IMHO bardzo fajne.

 

A Maho fajna jest ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj skonczylem Helling, takie sredniawe, w dodatku te duze nosy troche denerwowały :}

Dzis zacząłem Chobits, po 3ch episodach jestem głeboko zachwycony, bo w przypadku hellsing to było czekanie na ostatni odcinek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obejrzalem BECK. Absolutna rewelacja jak dla mnie!

 

Dawno nie trafilem na anime, ktore ogladalbym za jednym posiedzeniem - Beck'a zaczalem ogladac z rana, wraz z koncem ostatniego odcinka witalem swit. Pierwszorzedny serial, nawet jesli fabula nie grzeszy nowatorskoscia (zeby nie powiedziec, ze jest bardzo standardowa). Muzyka zasluguje na odrebna recenzje - i choc nie lubie Japonczykow spiewajacych po angielsku, to same utwory byly IMHO bardzo fajne.

 

A Maho fajna jest ;]

 

Podpisuje sie pod tym wszystkimi konczynami [; ;] [; ;] Ale na razie obejzalem 9epek :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na stronie producenta pojawily sie jakies sugestie kolejnego sezonu ^_^

 

Wydaje mi sie, ze manga to juz nie to samo, bez muzyki...

Tez mi sie tak wydawalo. Ale jak juz zaczalem czytac to nie moglem sie oderwac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, obejrzałem 8 pierwszych odcinków GTO, dosyc długo czekałem na nastepne i jak siostra przywiozła to okazało sie jest dubbing po angielsku :-| :sad: bleeeh. Przynajmniej mam jakieś filmy, my neighbour totoro i tamari no yamada. Poza tym poluje na boogiepop phantom bo z recenzji wypada na bardzo ciekwa pozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, dubbing angielski GTO nie jest taki zly. Co prawda japonski lepszy, ale przynajmniej da sie po angielsku ogladac :)

 

Mialem nieprzyjemnosc uslyszec angielski dubbing do Ninja Scroll (filmu) - tragedia, jezyk i wymowa w stylu filmow o surferach z lat 80-tych. Dziekowac Bogu za dual audio :D

 

EDIT: Boogiebop Phantom jest fajny. Klimat pelna geba. I nawet da sie poskladac fabule do kupy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, dubbing angielski GTO nie jest taki zly. Co prawda japonski lepszy, ale przynajmniej da sie po angielsku ogladac :)

 

Mialem nieprzyjemnosc uslyszec angielski dubbing do Ninja Scroll (filmu) - tragedia, jezyk i wymowa w stylu filmow o surferach z lat 80-tych. Dziekowac Bogu za dual audio :D

 

EDIT: Boogiebop Phantom jest fajny. Klimat pelna geba. I nawet da sie poskladac fabule do kupy :)

 

Najpierw widział japońską wersje z angielskimi subami i cięzko mi sie troche przyzwyczaic a głosy imo brzmią troche nienaturalnie. Film Ninja Scroll w po angielsku tez widziałem(słyszałem) i do orginału nie ma co porównywac, klapa. Mam tez film Cowboy Bepop- knockin on a heavens doors i nie wiem czy oglądac bo mozliwe ze ma dużo powiązań z serialem, cięzko bedzie sie połapac ale sie zobaczy, ano i dzieki rekomendacjom zaczynam BECK'a zassysać:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Ogladal moze juz ktos NHK ni Youkoso!??

Narazie wyszedl 1 odcinek, i nie wiem czy ogladac czy odlozyc na pozniej.

Ja czekam na lepsze suby. Z tego co mi wiadomo to takie średniawe, ale wolę się sam przekonać ;)

 

edit: Z tego co widzę to Triad planuje się wziąć za tą serię [; I wyszły 2 epki od Oyasumi

Edytowane przez Severus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dokladniej ta: http://www.animenewsnetwork.com/encycloped...nime.php?id=210

 

Jak ktos nie widzial, obejrzec czym predzej - rewelacja!

 

Podlinkowany teledysk przecietny, w dodatku wypchany spoilerami po brzegi ;]

 

EDIT: Obejrzalem sobie wczoraj Makai Senki Disgaea. Calkiem dobre. Niektore zarty sie powtarzaja, jest tez pare fajnych motywow. Znajomosc gry niewymagana. Solidne 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie przekonalo w ogole. Zmusilem sie do obejrzenia 1 odcinka, reszte przelecialem na szybko w oczekiwaniu na cos lepszego. Nie znalalem. Ale to moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...