Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Obejzalem Air'a, ciekawa historia, ale jest czesto nudna i niezrozumiala do konca dla mnie, spodziewalem sie czegos lepszego po plakacie i opisie.

skonczylem tez school rumble - bardzo swietne, wciagajaca ciekawa fabula i znakomite postacie o ktorych co odcinek ma sie inne zdanie, jestem zachwycony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Air to taka metaforyczna i dojrzała pozycja. Po jego obejrzeniu jakoś zmieniło się moje podejście do niektórych rzeczy. Ale fakt faktem, że niektórym może się podobać a innym nie. Zależy od upodobań ;)

Teraz Ergo już powinno regularnie wychodzić mam nadzieję :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

2, czy 3 dni temu obejrzalem Evengelion'a - Lilipuci Olbrzym. Spodobala mi sie ta seria, bo ogladalem tez kilka innych odcinkow. Wciagam sie w to wszystko :) Co byscie polecili laikowi na poczatek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2, czy 3 dni temu obejrzalem Evengelion'a - Lilipuci Olbrzym. Spodobala mi sie ta seria, bo ogladalem tez kilka innych odcinkow. Wciagam sie w to wszystko :) Co byscie polecili laikowi na poczatek ?

Cos lekkiego czy powazniejszego?

Moze Cowboy Bebop? Obowiązkowa pozycja wg mnie.

Trigun-lekka komedia, ktora sie potem ciut komplikuje.

Po za tym excel saga!! :mrgreen: I puni puni peomi -obowiązkowo razem ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Zapomnialem dodac, ze zaciekle kiedys ogladalem Cowboy Bebop :) Dzieki za propozycje. Wole cos powazniejszego, na chill przyjdzie czas potem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Excel Sage zostawilbym sobie na Twoim miejscu na potem, jak juz troche poogladasz - bedzie wiekszy fun :)

 

Jak cos powazniejszego, to proponuje: Elfen Lied, Shingentsutan Tsukihime, Now And Then Here And There, wszystkie Ghost In The Shell, Haibane Renmei.

To powinno Ci starczyc na jakis czas :)

 

Aha, do Cowboy Bebopa jest tez film - polecam, swietna rzecz. Dokladna znajomosc serialu niewymagana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Sporo tego macie :D Zapewne znacie jeszcze duzo, duzo wiecej ;) To wszystko gdzies smiga na necie ? Najlepiej, jakbym mogl dorwac cos z napisami, bo mam sentyment do jezykow 'dalekowschodnich' :) Ostatnio obejrzalem Kill Bill vol. 1 i vol. 2 i tam troche bylo po japonsku :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie jestem w trakcie school rumble, beka nieziemska, obejrzalem tez prelude do Air i czuje ze cos dla mnie ;]]

 

tez tak macie ze po minucie ogladania wiecie ze" to jest to"??

bo u mnie w 90% jak przy 1ep mnie nie wciagnie to potem juz ciezko idzie...

 

PS

zasoby na wakacje:

- Air

- Texhnolyze

- Samurai Champloo

- Trigun

- Excel Saga

- Escaflowne

- GITS 2nd gig

 

powinno starczyc ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Texhnolyze - pff obejzalem 3 epki i dalem sobie spokoj. Moze nawet 2 [;

Escaflowne - tylko film...Mioooodzioooo muza. Cudne, dla mnie czolowka OST wsrod anime [;

Samurai Champloo - co tu duzo mowic - zderzenie Japonii w czasach dynastii Edo + scratciach!acy podklad. Raz powazniej, czesto smiesznie, glownie zajebiscie [;

 

Skonczylem ostatnimi czasu VanDread'a. Przyjemne. Baakaa Dociagnalem tez TrinityBlood. Pewnie lada chwila skoncze. Bardziej z ciekawosci niz ze wzgledu na opowiesc czy oprawe graficzna.

Tez sie nauczylem ogladac z subami. Moze dlatego ze mialem dosyc bykow w stylu rzycie, chcem itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie akurat angielski to nie problem :)

 

Texhnolyze jest specyficzne - tez to chcialem ciepnac w diably po pierwszych epkach, ale jakos sie przemoglem i nie zaluje: po pierwszych kilku odcinkach calosc zaczyna nabierac sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem dzis Ergo Proxy 11, tym razem od Shinsen (nie chcialo mi sie na Anime-Jiyuu czekac).

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka rzeczywiscie wymiata jak i anime;) Dwa ostatnie odcinki podobały mi sie za to zakonczenie nie za bardzo;)Teraz zabieram sie za mange i czuje, że zeżre mi to troche czasu..

Tak baj de łej: to oglądał ktos Wing of Honneamise, fajne to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejzalem berserk bardzo ciekawe anime, muzyka jest genialna! 2 ostatnie odcinki byly głupie :) ale fajny, fajny ten berserk

Berserk to moj nr1!

a ostatnie 2 odcinki wcale nie sa glupie... zastanow sie chwile nad caloscia..

ale faktycznie troche krew zalewa ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manga jest fenomenalna, aczkolwiek

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Cowboy Bebop jest Edzia ;D (piekna kobieta ;-) )

a tak na serio to Faye jest piekna ;]]]]]

Nyu/Lucy w Elfen Lied ;]

Meryl Stryfe w Trigunie (jak na nia patrze... to mam do niej slabosc ;) chociaz, az taka piekna nie jest)

Reika, Midori i Futaba w Green Green

i wiele, wiele innych ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Cowboy Bebop jest Edzia ;D (piekna kobieta ;-) )

gay alien?? :lol:

 

Hmm Ray Ayanami? :mrgreen: Ni!

Hyatt z excel sagi :mrgreen:

No i nieletnia Lain i czarodziejki z ksienzydza!! :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...