Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

W koncu miałem troche czasu na nadrabianie zaleglosci :)

Ogladnalem Black Blood Brothers. Calkiem niezle vampire anime. Nic nadzyczajnego, ale oglada sie szybko i przyjemnie.

 

Przy okazji dobrnalem do polowy Hachimitsu to Clover. Idzie troche ciezkawo ale pewnie dobrne do konca.

 

Dalej pewnie zajme sie uzupelnianiem zaleglosci z listy nagrod ARC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupia sprawa ale mam takie pytanie odnośnie jednego z Anime. Otóż, chodzi mi o pewną serie, gdzie był pilotowany mech, a jego pilot odczuwał obrażenia które owa kupa żelaza dostawała, bo był podlączony do niego takimi jakby przyssawkami. Było dwóch głównych bohaterów, chłopak i dziewczyna, pilotowali mecha na zmiane. Dodatkowym detalem który może pozwolić rozpoznać co to, jest fakt, iż chłpak bawił sie takim jakby krzyżykiem zakończonym kielichami z kulką przyczepioną na sznurku. I pytanie: może ktoś wie, jak nazywało sie to anime? I moze wiecie jak nazywa sie ta zabawka, którą opisałem (krzyżyk z kulką, prosciej nie potrafie tego opisać). Dodam tylko że nie jest to Gundam Wing, ani Neon Genesis Evangelion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vandread? Ale nie kojaze tego gadzetu... Fizyczne obrazenia dla mecha i dla pilota... Zabiles klocka...

 

Strzelam :arrow: Gundam seed, Gunparade March, Macross Zero... Ostatnie 2 widzialem ale za ChRL nie moge sobie przypomniec tej zabawki w nich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macross Zero (i wszelkie inne raczej tez) odpada - brak polaczenia pilota z maszyna.

 

To teraz ja strzele: Rahxephon (czy jak to sie pisze)?

Nawet trafiles: RahXephon - pisownia wg anidb (ogladalem to tak dawno temu ze ledwo pamietam co to bylo)

 

no to kolejna seria strzalow:

Mugen no Ryvius

Fafner of the Blue Sky

Top wo Nerae

Kenran Butou Sai: The Mars Daybreak

Blue Gender

 

Zadnego z nich nie ogladalem - wybralem wg gatunku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to żadne z podanych. Przypomniał mi sie taki szczegół odnośnie, że zanim ktoś wsiadł do tego mecha, jechał motorem, wyskakiwał i wtedy sie podłączał do właściwego robota. Moze to coś ułatwi.

Daimos? Oo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daimos? Oo

Leborgu mój drogi, najchętniej bym cie wysciskał ;] Trafiłeś, tak, to jest to. Ale dalej poszukuje info o tym gadżecie co go opisałem.

 

Co do tej zabawki

Dołączona grafika

Chodzi mi o coś podobnego do zaznaczonych, tylko że ta rękojeść to krzyżyk i kulke można złapać na każdy z końców.

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berserk?

oops juz obejzalem anime :>

Fullmetal Alchemist ??

wg. anidb jest to najlepsze anime ( na zmiane z trust and betrayal ) wiec skusze sie anime ;]

@sesq Air Gear, Ichigo 100%. Te 2 tytuły na pewno przewyższają wersję anime ;) A Ichigo to moja ulubiona manga :P

wlasnie czytalem jak pisales o Ichigo 100%, i to ma niby 17 tomów i troche duzo tego jest mysle...

a wogle duzo mang czytales ze i100% jest najlepszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leborgu mój drogi, najchętniej bym cie wysciskał ;] Trafiłeś, tak, to jest to. Ale dalej poszukuje info o tym gadżecie co go opisałem.

 

Co do tej zabawki

img

Chodzi mi o coś podobnego do zaznaczonych, tylko że ta rękojeść to krzyżyk i kulke można złapać na każdy z końców.

z ta zabawko to kojarzy mi sie Yattama bo tam byla dziewczyna i chlopak. W Daimiosie byl tylko koles ktory z nikim sie nie zamienial (dawno to widzialem i nie pamietam dokladnie) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oops juz obejzalem anime :>

Nic nie widziales... anime i manga berserk to dwa rozne swiaty. Brac i czytac!

 

A wracajac do oryginalnego pytaina: Death Note?

 

@zabawka - tak jak i Szeli, kojarzy mi sie to tylko z Yattamanem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sesq staram się czytać wszystkie romanse/dramy i ecchi/comedy jakie napotkam. Trochę tego jest. A Ichigo zostawiło po sobie taki unikatowy ślad. Ostatnie 2 tomy łzy same cisną się na oczy. Czas przy tym się nie dłuży a character development (nie wiem jak to po polskiemu ująć :P ) jest niesamowity...

Edytowane przez Severus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie widziales... anime i manga berserk to dwa rozne swiaty. Brac i czytac!

 

A wracajac do oryginalnego pytaina: Death Note?

 

@zabawka - tak jak i Szeli, kojarzy mi sie to tylko z Yattamanem :)

no wlasnie kurde, death note, zaczolem czytac iles miesiecy temu, i jeszcze nie skonczylem, mialem raz 2-3 tygodniowa przerwe, ale dalej czytalem, a teraz miesiac, dwa minely odkad czytalem go, dłuzyl sie strasznie.

a manga berserka kiedys przeczytam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja, jak zwykle coś mi sie pop... No tak, ta zabawka była w Yattamanie, przeyjrzałem sie obrazkom na gogalch

Dołączona grafika

i rzeczywiscie to jest to. Tylko jak to ustrojstwo sie nazywa?

 

Chodzi dokładnie o to

Dołączona grafika

 

I przy okazji - http://www.youtube.com/watch?v=kkzRwNF8ZqM

Yattaman opening ;] na początku goścu bawi sie właśnie tą zabawką o którą mi chodzi.

 

 

EDIT

Jak to mówią "gogle Twoim przyjacielem"

 

Ta zabawka to Kendama

Zdjęcia

Kendama

 

A wiecie gdzie takie cos można kupić? :P Na allegro nie ma. A z Hongkongu (eBay) nie chce sprowadzać bo przesyłka droższa niż ta zabawka.

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ta zabawko to kojarzy mi sie Yattama bo tam byla dziewczyna i chlopak. W Daimiosie byl tylko koles ktory z nikim sie nie zamienial (dawno to widzialem i nie pamietam dokladnie) :P

No co Ty, klasyki nie znasz Oo

Tam była trojka bohaterow chyba. Zreszta niedlugo i tak bede ogladac to sobie przypomne^^

Jak ktos chce namiary na oldschoolowe anime z polonia1 to zapraszam na PW [[[[[[;

 

Skonczylem Futakoi Alternative. Przyjemnie sie ogladalo i chyba warto poswiecic troche czasu temu anime[;

 

A na dysku czeka mnie jeszcze elfen lied <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obejzalem Iriya no Sora, UFO no Natsu, 6 odcinkow, genialne anime, historia o ufo, bez żadnych obcych i mechów, polecam Severusowi i tym ktorym sie podobał Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora. Sciagac i ogladac, bo to tylko 6 odcinkow!

EDIT: tez ogladalem Futakoi Alternative bo mi Leborg polecał, nawet nie żałuje, fajnie sie oglada

 

elfen lied musisz koniecznie obejzec, zwłaszcza jak Ci sie podobalo tsukihime!

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsubasa Chronicle :arrow: Zaczalem ogladac i zaczynam zalowac ze nie zakupilem skrzynki browara do tego. Z Clamp ogladalem tylko xxxHOLiC ale po 2 epkach TC boje sie ze bede miec zmarszczki mimincze od ciaglego banana na gebie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...