Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Niby czemu chaos?

 

Ja tam żadnego chaosu nie widzę - wszystko układa się w spójną całość i nie powoduje żadnego zamieszania.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

no co chwile bylo że to był sen, a potem sen w śnie i znowu sen w śnie itp itp. moze tak nie było ale ja juz naprawde podczas ogladania nienawidziłem tego anime i mnie nie obchodziło oglądałem na siłe zeby popatrzec na 720p i czekac az moze to jakos fajnie skoncza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

no co chwile bylo że to był sen, a potem sen w śnie i znowu sen w śnie itp itp. moze tak nie było ale ja juz naprawde podczas ogladania nienawidziłem tego anime i mnie nie obchodziło oglądałem na siłe zeby popatrzec na 720p i czekac az moze to jakos fajnie skoncza

A mi właśnie dlatego się to anime podobało i dlatego porównałem je do Existenz ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie skończyłem Chrno Crusade!

Cieszę się, bo mniej więcej od połowy bzdura poganiała bzdurę i oglądałem na siłę. Anioły, diabły, skoczne przeboje kościelne....nie, to zdecydowanie nie moje klimaty ;]]]

Wreszcie mam okazję przejrzeć te łzawe dramaty które poleciliście, na początek poleci Air który koleżance strasznie się spodobał (hehe, kolejna duszyczka nawrócona!) ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Claymore zalicozny (wkoncu) - Ale kicha, od bodajrze 20 epka dla mnie bylo juz nie do ogladania. Ale jakos przebolalem.

Ciekawa opinia , na Labie podniecaja sie tym maxymalnie a sam nie widzialem. Narazie po prostu podniecam sie Fate Stay Night - swietne anime , przyciaga i nie pozwala odejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Claymore mozna w sumie nazwac eye-candy - ladnie wyglada, dynamiczne pojedynki ale jesli chodzi o postacie czy fabule to wypada poznizej sredniej IMO.

Fate w tym porownaniu wyglada znacznie ciekawiej...

 

Na dysku czeka Bokura ale watpie ze zabiore sie za to... Szukam jakiegos innego anime zeby miec wymowke ;]]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa opinia , na Labie podniecaja sie tym maxymalnie a sam nie widzialem. Narazie po prostu podniecam sie Fate Stay Night - swietne anime , przyciaga i nie pozwala odejsc.

Nie do konca takie zle, ale pierwsze epki to takia rozgrzewka, no robi sie ciekawie, polowanie na yomy, polowanie na yomy, plowanie na yomy, polowanie na przebudznych... A pozniej to juz nie wiem co sie dzieje, ani bylo wciagajace ani ciekawe. Wiecej yoki, potrzebuje wiecej yoki.

Rasumujac: Najciekawsze z calego anime to historia Teresy "o niesmialym usmiechu". :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie skończyłem Chrno Crusade!

Cieszę się, bo mniej więcej od połowy bzdura poganiała bzdurę i oglądałem na siłę. Anioły, diabły, skoczne przeboje kościelne....nie, to zdecydowanie nie moje klimaty ;]]]

Wreszcie mam okazję przejrzeć te łzawe dramaty które poleciliście, na początek poleci Air który koleżance strasznie się spodobał (hehe, kolejna duszyczka nawrócona!) ;]

Daj jej Kanon 2006 ( tez od key ) jeszcze go nie ogladalem ale spodziewam sie 9,5/10

No i Clannad który własnie sie zaczyna ( tez od key )

 

Co do koleżanek, to fajnie, że ja Evangeliona obejzalem bo mi kolezanka, ktora widziala go pierwsza, codziennie mowila zebym go wreszcie obejrzal :)

No i słuszna decyzja, evangelion wypadł u mnie na pierwszym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczyle Darker Than Black - powiem ze w tym roku jedno z lepszych serii anime ktore ogladalem. Bones jednak trzyma klase.

Wyreczyles mnie z komenta. Ale swoja droga:
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
wolalbym happy end.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fate w tym porownaniu wyglada znacznie ciekawiej...

FSN to jedno z niewielu anime , ktore podobaja mi sie maxymalnie , zasluguja na wysokie noty a jednoczesnie czuje sie zal , gdy zblizamy sie do samego konca , przeciagam ile moge.... :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fate/Stay bardzo mi się podobało, 26 EPów przeleciało w mig, jak ja to dawno oglądałem a pamiętam jak dziś (czas kiedy to oglądałem, z treścią jest trochę gorzej, ale po ponad pół roku :P)

Teraz oglądam Genshikena, całkiem niezły jest - w maksymalnym skrócie - anime o anime oraz o grupie otaku , dla nas - otaku :)

A teraz IMHO najważniejsze:

Co z nowym Evangelionem? Pierwsza część weszła do kin 1 września tego roku w Japonii i jakoś nie jest o niej zbyt głośno (nie licząc notki, że w pierwszy weekend zarobiła mnóstwo kasy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FSN to jedno z niewielu anime , ktore podobaja mi sie maxymalnie , zasluguja na wysokie noty a jednoczesnie czuje sie zal , gdy zblizamy sie do samego konca , przeciagam ile moge.... :sad:

Pozwolcie , ze zacytuje sam siebie z Laba :

 

Tak niebanalny koniec , ze az sie wzruszylem. To jest jedna z najlepszych japonskich produkcji jakie w ciagu bodajze 5 lat udalo mi sie ogladnac. Jest to po prostu wspaniala i wzruszajaca opowiesc , a sam koniec wywiera na nas duze wrazenie.Nie bede spojerowal , warto. W tym momencie odczuwam pustke bo niepredko znajde cos co zastapi mi radosc z ogladania tego wspanialego serialu. Anime ogladam od 2002. Ale nie czesto wystawiam 10/10 , w zasadzie nie wiele u mnie ma 7-8/10 , ale wedlug mnie to jest tego warte , a sam koniec jest po prosu swietny. Dopisuje je pogrubiona kreska do miedzy innymi Blooda + (TV).

 

 

10/10 i czuje zal , smutek oraz pustke bo skonczylem Fat/Stay Night.

 

 

Chyba nie wytrzymam i zaczne to ogladac nod nowa...

 

Saber , Saber , Saber , Saber....

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolcie , ze zacytuje sam siebie z Laba :

 

Tak niebanalny koniec , ze az sie wzruszylem. To jest jedna z najlepszych japonskich produkcji jakie w ciagu bodajze 5 lat udalo mi sie ogladnac. Jest to po prostu wspaniala i wzruszajaca opowiesc , a sam koniec wywiera na nas duze wrazenie.Nie bede spojerowal , warto. W tym momencie odczuwam pustke bo niepredko znajde cos co zastapi mi radosc z ogladania tego wspanialego serialu. Anime ogladam od 2002. Ale nie czesto wystawiam 10/10 , w zasadzie nie wiele u mnie ma 7-8/10 , ale wedlug mnie to jest tego warte , a sam koniec jest po prosu swietny. Dopisuje je pogrubiona kreska do miedzy innymi Blooda + (TV).

10/10 i czuje zal , smutek oraz pustke bo skonczylem Fat/Stay Night.

Chyba nie wytrzymam i zaczne to ogladac nod nowa...

 

Saber , Saber , Saber , Saber....

1. Możesz sobie poczekac az przetlumaczą pozostałe 2 route'y z gry i pograc w nie ( 33,3% gry została uzywa w anime ) rozwijajac historie fate/stay night. Ja natomiast przejde sobie całą gierke bez ogladania wczesniej anime i moje uczucia bedą 2x wieksze niz Twoje.

 

2. Wyszedł AMV Hell 4 http://www.animemusicvideos.org/members/me...fo.php?v=151066

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Możesz sobie poczekac az przetlumaczą pozostałe 2 route'y z gry i pograc w nie ( 33,3% gry została uzywa w anime ) rozwijajac historie fate/stay night. Ja natomiast przejde sobie całą gierke bez ogladania wczesniej anime i moje uczucia bedą 2x wieksze niz Twoje.

Spoko , problem w tym ze nawet nie wiem na co to wyszlo , zapewne na konsole. Czytalem recenzje FSN i wiem , ze swiat jest duzy , przebogaty a calosc to jakby 3 watki gdzie w anime jest ukazany tylko FATE i kilka wazniejszych momentow z tych dwoch. Na PC na pewno tego nie zobacze...

 

Saber , Saber , Saber... Brakuje mi jej :unsure: :sad: :unsure: Lubie , nie - uwielbiam anime , ktore buduja nastroj za pomoca oddzialywania na nasze uczucia... FSN - 10/10 , Saber...Saber... :unsure: :sad: :unsure:

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko , problem w tym ze nawet nie wiem na co to wyszlo , zapewne na konsole. Czytalem recenzje FSN i wiem , ze swiat jest duzy , przebogaty a calosc to jakby 3 watki gdzie w anime jest ukazany tylko FATE i kilka wazniejszych momentow z tych dwoch. Na PC na pewno tego nie zobacze...

 

Saber , Saber , Saber... Brakuje mi jej :unsure: :sad: :unsure: Lubie , nie - uwielbiam anime , ktore buduja nastroj za pomoca oddzialywania na nasze uczucia... FSN - 10/10 , Saber...Saber... :unsure: :sad: :unsure:

na pc wyszło

ps. dzieki za spoilera :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pc wyszło

ps. dzieki za spoilera :mur:

Gdzie widzisz spojlera? Tam , gdzie napisalem iz anime buduje klimat za pomoca oddzialywania na nasze uczucia?

 

A moze tam gdzie napisalem iz mi jej brakuje? Skonczylem to anime , kumasz..?? Szlo mi o to , ze maxymalnie przeciagalem to aby dluzej sie tym cieszyc , obejrzalem i koniec... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X dołącza do listy obejrzanych anime.

 

Nie mogę powiedzieć, że jest to bardzo dobry serial, ale nie jest też zły.

 

Obowiązkową pozycją bym go nie nazwał, ale do czarnej listy także nie należy go dopisywać.

 

Gwoli ścisłości obejrzę jeszcze epizod 0, choć wydaje mi się, że wszystko jest jasne :).

 

Końcówka nieco szybka; chciałbym też wiedzieć coś więcej na temat losów bohaterów po zakończeniu całej... Sprawy.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
No i myślałem, że skończy się to inaczej.
Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kenshin?

X, nie Samurai X ;).

 

Edit:

 

Kolejna pozycja z listy "do obejrzenia" zostaje odznaczona.

 

Iblard Jikan

 

Bardzo interesujący film; nie wiem właściwie czy można go nazwać anime.

 

To pokaz ruchomych krajobrazów malowanych jakby farbami olejnymi.

 

Widoki są przepiękne, ślicznie wykonana woda, ale tak właściwie to... Nie wiem o czym to było; o przemijaniu czasu?

 

W każdym razie to było najkrótsze 30 minut w moim życiu - przepełnione abstrakcją, elegancją i chwilami zastanowienia.

 

Nie wybaczę jednak Ghibli tego, że w Iblard Jikan zastosowane zostały rendery 3D - do tego okropnie rzucające się w oczy.

 

Może i nie wymówiono tu ani jednego znaczącego słowa, ale wydaje mi się, że warto obejrzeć (koniecznie w wysokiej rozdzielczości) Iblard Time - uspokaja.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Ten AMV HELL 4 to sama Azumanga?? Can't be.

Nope, jest tego duzo wiecej. Aczkolwiek ogolnie mnie czworka nie porwala - jest pare fajnych klipow, ale jako calosc sprawia raczej przecietne wrazenie. 1 i 2 byly IMHO najlepsze z calej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chwili pisania tego, to jestem juz chyba po 3 seansach z ta AMV'ka. 4 uwazam za najlepsza. Jakos tak w/g mnie najbardziej oryginala jest, jesli chodzi o nowe dowcipy. Ale swoja droga jak bym chial zrobic esencje, to bym wywalil z polowe klipow. (Ta polowe co mnie nie smieszy).

 

BTW. "Look out! Here cums the Spider-Man." :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...