Skocz do zawartości
bagienny

Konkurs Sapphire

Rekomendowane odpowiedzi

No nie powiem, nagroda główna bardzo zacna :)

Bardzo fajna sprawa, że PurePC organizuje konkurs za konkursem, należy pochwalić redakcję za trud jaki wkłada w tworzenie ich tworzenie. :}

 

 

Czekam na potwierdzenie ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Nie czuję się lepszy ani też gorszy.Ile zajmuje czasu wyszukać kilka informacji w necie.

Konkurs jest przecież dla wszystkich.I nie ma co się dąsać.

 

Pozdrawiam wszystkich uczestników konkursu.

pozdrawiam userów którzy zarejestrowali się na forum dla konkursu :gitarzysta:

 

 

W ogóle to kto ma takie wtyki w Sapphire :gitarzysta2: ? Z tego co pamiętam, to jakoś w grudniu też był konkurs Sapphire (ten z filmami)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam userów którzy zarejestrowali się na forum dla konkursu :gitarzysta:

 

 

W ogóle to kto ma takie wtyki w Sapphire :gitarzysta2: ? Z tego co pamiętam, to jakoś w grudniu też był konkurs Sapphire (ten z filmami)?

A to nasz szanowny RedNacz. Na cześć Rafała, trzykrotne: hip-hip-hurra! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam userów którzy zarejestrowali się na forum dla konkursu :gitarzysta:

No i co z tego że się zarejestrowali dla konkursu ? Już w drugim temacie robisz jakieś aluzje do nowych użytkowników forum którzy wzięli w nim udział ... Zasady są jasne, nie ma nigdzie zapisu że tylko użytkownicy z dużym stażem na forum mogą brać udział w konkursie.

Sam kiedyś wygrałem monitor LCD na instalki.pl i tam był ten sam lament, że wygrałem mimo że nie jestem użytkownikiem forum ... (konkurs był ogólnodostępny) - trochę to śmieszne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konkurencyjnym wortalu stali użytkownicy się nawet zebrali w kupę :) i głosują wspólnie na swojego kandydata (sic!).

W sumie w tych konkursach chodzi w przeważającej mierze o reklamę. Jeżeli ktoś się zarejestruje tylko z powodu konkursu to jest szansa, że mimo wszystko zostanie i zacznie odwiedzać nasz wortal (choćby po to,żeby zobaczyć czy nie ma jakiegoś nowego konkursu ;)). Podobnie dla Sapphire, wszyscy przecież tutaj wiedzą co to jest za firma, chodzi o nowych użytkowników, którzy Sapphire nie znają. Ot reklama i tyle :)

 

@EDIT

Niemniej jednak taka forma reklamy jest dużo lepsza i bardziej zapada w pamięć niż durne wyskakujące okienka. (To jest informacja dla producentów reklamujących swoje produkty :rolleyes: )

Edytowane przez Matthaios84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemniej jednak taka forma reklamy jest dużo lepsza i bardziej zapada w pamięć niż durne wyskakujące okienka. (To jest informacja dla producentów reklamujących swoje produkty :rolleyes: )

zalezy dla kogo lepsza, watpie by za taka forme reklamy serwis dostawal kase...jak za wyskakujace reklamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkursy to bardzo pozytywna forma reklamy,oby ich ilość nie spadła.

Oprócz szansy na wygraną,zawsze można się tam czegoś nowego dowiedzieć o danym sprzęcie. :wink:

Pozdrawiam użytkowników i życzę szczęścia w konkursie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, ze Dan Ariely miał rację. Oszukujących, którzy wysyłają po 2 zgłoszenia informujemy, ze Wielki Brat patrzy. Tych wysyłających po 12 serdecznie pozdrawiamy :D

 

Jeszcze trochę i stuknie pierwszy tysiąc nadesłanych zgłoszeń ;-)

Edytowane przez bagienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal pamietam, ze nie dostalem upominku za wyroznienie w konkursie z filmami :P ! ja chce kubek Sapphire, albo smycz chociaz :>

Nie chcę nic mówić, ale to nie jest właściwie miejsce. PM do Romka byłby zdecydowanie bardziejszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość D3s3rttt

A takie pytanie co do regulaminu. Co da zablokowanie IP jeśli ktoś ma zmienne?

W przypadku bana, ban minie i tyle po zmianie ip.

(Neostrada = Dzieci Neo) - Ja nic ci nie sugeruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej nie dostałem myszki z konkursu ICON7...

Co do Icon7 - Tak jak mówiłem 3 z Was zrobiło sobie odpoczynek chyba i przez 14 dni trzymało zwycięzców przed otrzymaniem nagród. Informacja o przesyłkach poszła w poprzednim tygodniu jak dobrze pamiętam (o czym komunikowałem) więc o co chodzi? Masz PW i nie potrafisz z niego korzystać? Jest jasno napisany regulamin. Jak już wszystko, to przestańmy narzekać proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość D3s3rttt

I tu się panie mylisz :D Nie neostrada tylko Netia :E

Do moderów: Mogę mu to przetłumaczyć?

 

Do Krzychu95: Mylisz się ciołku, dzieci neo powstały z neostrady. (Jeśli oto ci chodziło)

 

PS: Masz już tyle ostrzeżeń że, rozmyślasz czy już zrobić multikonto, czy poczekać aż cię zbanują?(Co do zmiennego ip)

Edytowane przez D3s3rttt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...