Skocz do zawartości
bagienny

Konkurs Sapphire

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za gratulację , po raz pierwszy w życiu coś wygrałem i bardzo się cieszę. Chciałbym również podziekować redakcji wspaniałego purepc.

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie bliźniaki jak u feluś bym dał więcej :)

MEGA szczęście, bez wiary brałem udział w konkursie a jednak nie wyczerpałem limitu szczęścia o ile taki istnieje, THX, dzięki za gratki. Pozdro dla redakcji PurePC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serce mam , ale mam zasilacz toppower 400 w i raczej nie planuję go zmieniać, wysłałem już PW do Romka , ale może ktoś się z redakcji orientuje jak wygląda kwestia gwarancji ? Nie otrzymałem żadnej karty gwarancyjnej wraz z przesyłką i bardzo mnie to martwi. Pomimo tego , że karta jest wygrana to chyba kartę gwarancyjną powinienem dostać.

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie otrzymałem żadnej karty gwarancyjnej wraz z przesyłką i bardzo mnie to martwi. Pomimo tego , że karta jest wygrana to chyba kartę gwarancyjną powinienem dostać.

Ja również byłbym wdzięczny gdyby ktoś z redakcji napisał jak w takim przypadku wygląda sprawa gwarancji. Co prawda nie wygrałem nic w tym konkursie ale u konkurencji udało mi się chapnąć radka 4890 też od Sapphire ;-) i też martwi mnie brak jakiejkolwiek karty gwarancyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serce mam , ale mam zasilacz toppower 400 w i raczej nie planuję go zmieniać, wysłałem już PW do Romka , ale może ktoś się z redakcji orientuje jak wygląda kwestia gwarancji ? Nie otrzymałem żadnej karty gwarancyjnej wraz z przesyłką i bardzo mnie to martwi. Pomimo tego , że karta jest wygrana to chyba kartę gwarancyjną powinienem dostać.

Niestety nagrody nie są objęte gwarancją. Jest to wygrana nie sprzedaż (brak FV) a w większości przypadków nagrody przekazuje producent, który nigdy nie nie jest gwarantem dla klienta końcowego, tylko dla dystrybutorów i reselerów więc gwarancja nas nie obejmuje. Myślę, że wytłumaczyłem w miarę normalnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie ma gwary niestety.....

 

DFI wygrana w jednym z konkursów śmiga pięknie (odpukać w niemalowane). 

 

 

 

BTW nie dostałem jeszcze paczuszki z wygraną w konkursie Szafirka  :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie ma gwary niestety.....

 

DFI wygrana w jednym z konkursów śmiga pięknie (odpukać w niemalowane). 

 

 

 

BTW nie dostałem jeszcze paczuszki z wygraną w konkursie Szafirka  :sad:

 

Feluś z Wawki więc paczuszka ucieszyła jego oczy szybciej, pomorze musi czeeekać :(

Wygrana rok temu HD3870 śmiga pięknie do dziś bez gwarancji.

Edytowane przez MTP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Feluś z Wawki więc paczuszka ucieszyła jego oczy szybciej, pomorze musi czeeekać :(

 

No bez przesady  :rolleyes: aż tak daleko nie jest aby paczka szła ładnych parę dni dłużej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...