Skocz do zawartości
Glazek

Czy Athlon Xp 1700+ (0,13) ma zablokowany mnoznik?

Rekomendowane odpowiedzi

Temat był już poruszany- oczywiście doszło do kłutni i bluzgów. Więc tylko informacyjnie podam, że trafiają się pojedyńcze sztuki z ZABLOKOWANYM mnożnikiem. Ale trzeba mieć WIELKIEGO pecha żeby na takiego trafić.

"Wyjątek potwierdza regułę" czyli można przyjąć, że XP1700 mają odblokowany mnożnik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maja odblokowane od samego poczaku. Modele od 1700+ do 2000+ w 0,13 Throughbread B maja odblokowany mnoznik :)

mała poprawka - w środę zakupiłem XP2400+ i tesh ma ODBLOKOWANY mnożnik , więc trzeba by go dodać do listy... sprawdzałem 3 różne serie - wszystkie odblokowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj byl odblokowany. Z czego sie niezmiernie ciesze bo bez problemu zarzucilem sobie FSB 200.

Pozdro

Dexter

A co ma piernik do wiatraka ??

A TO , ŻE NA ZABLOKOWANYM MNOŻNIKU BYŁBY PROBLEM

procek , który ma fabrycznie np 11,5x133 nie na każdej płycie wstanie na 11,5x200 czyli 2,3GHz - o to przypuszczam mu chodziło

A mając odblokowany mnożnik , schodząc np 10x200 przypuszczalnie na każdej płycie poleci (imho wszystko zależy od Vcore mobo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli sam potwierdziłeś to, że mnoznik ma się nijak do magistrali. Ma to znaczenie tylko wtedy gdy chcesz przy podobnej częstotliwosci np. 2100MHz osiągnąć lepszą wydajność ZMNIEJSZAJĄC MNOŻNIK A ZWIĘKASZJĄC MAGISRALE. Gdybyś tak napisał od poczatku to nie było by tematu :D

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko:

zamierzam kupić właśnie athlona 2200+ i co on niby bedzie miał zablokowany mnożnik?

Niby bedzie mial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...