Skocz do zawartości
und3r

Michael Jackson - King Of Pop

Rekomendowane odpowiedzi

Smutno to mi się zrobiło, jak słyszałem niektórych Jego pseudo przyjaciół. Rodzinka też oryginalna i światu ogłosiła jaki to teraz żal, a jeszcze niedawno MJ był personą "non grata". No, ale cóż, teraz czas na odcinanie kuponów.

Edytowane przez mortex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepisałeś dokładnie to co baba z plejady (notabene też szmatławy serwis) powiedziała na tvn24 hehe, było jak było jednak ceremonia była wzruszająca.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przepisałem. Miałem i mam takie samo zdanie [tu małe sprostowanie - na niektóre] sprawy, jakie wygłosili obecni w studiu, patrząc na to z innego, "trzeźwiego" punktu widzenia. Bardzo rzadko używam takich określeń w stosunku do ludzi, jak król, geniusz, itp., ale MJ jest królem POPu, i nikt mu tego nie odbierze.

Edytowane przez mortex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko Ciekawi skąd Ci ludzi zgromadzeni w tym studio mają takie informacje jakiś gość tam z pełnym przekonaniem mówił jakie to bolesne są zabiegi usuwania pigmentu ze skóry które to Jackson sobie na pewno wykonywał...? skąd on ma takie informacje, że wypowiadał się z takim świętym przekonaniem. Odnośnie rodziny i "sztucznych łez" jak by nie było to jednak był to dla nich syn, brat, ojciec i jaka by była sytuacja pomiędzy nimi to w takiej chwili łzy moim zdaniem zawsze cisną się na policzek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odniosę się akurat do tej konkretnej wypowiedzi, bo nie mam pojęcia o jakim zabiegu on mówił. Sporo wiem na temat bielactwa, bo dopadło mnie 6 lat temu, sporo czasu i pieniędzy poświęciłem (w końcu się poddając i akcepując je, bo inaczej można zjechać sobie psychikę) aby z tym walczyć, a o farmakologicznym sposobie wybielania nigdy nie słyszałem.

 

Czas posłuchać trochę muzy. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do MJ, ani jako piosenkarza, ani jako człowieka. Przykro mi tylko, że z jego pogrzebu robi się prawie żałobę narodową w każdym kraju. W radiu i TV od 3 dni nic innego się nie słyszy. Natomiast gdy MJ żył, to o jego kawałek w radiu było równie ciężko, jak o Metallicę czy Nirvanę. Przerażające jest to, że ci wszyscy ludzie robią na jego pogrzebie wielkie pieniądze. Pomijając już to wszystko, to chyba nawet papieża tak nie żegnali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już to wszystko, to chyba nawet papieża tak nie żegnali...

Szał na punkcie JP2 był tylko w Polsce, MJ był uwielbiany na całym świecie i na pewno jego muzyka trafiała do szerszego grona odbiorców, więc nie ma w tym nic dziwnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze musial umrzec by media przypomialy sobie o tym kim naprawde byl M.J. <_<

Nie mowie tu a fanach, zwolennikach czy tym ktorym jego tworczosc sie poprostu podobala.

 

Wg. mnie nie tyle olbrzymi talent co praca , praca i jeszcze raz praca nad swoimi umiejetnosciami od najmlodszych lat, nawet mimo jego woli ( zmuszanie przez ojca do cwiczen ), uczynila go geniuszem w jego fachu. Bez watpienia byl kims wyjatkowym i zasluguje na oddanie mu czci .

 

R.I.P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...