Skocz do zawartości
poca

NFS: Underground (foto)

Rekomendowane odpowiedzi

Ale brednie. Wymagane bedzie od TNT2 wzwyz - to na bank. A co do oczekiwan - ja bym wolil jakis niezalezny tytul a nie kolejna "kultowa" gierka ze stajni EA, moze byc chociazby Street Legal 2.

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra wygląda na bardzo podobną do MotorCity - z jednej strony mam nadziej że nie będzie on-line - z drugiej jak nie będzie on-line szybko się znudzi - albo się ją przejdzie - niech zrobią on-line bez opłat ;)

 

a jest jakaś nakładka żeby w MotorCity

grać w singla na kompie bez on-line

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mówicie że grafa zajebista. A mi się nie podoba 8) Jakaś taka pixeloza. Karoseria samochodów w ogóle brzydka. Zbyt prosta. Za mało szczegółów. Poczekamy, zobaczym...

A czegos ty sie spodziewał po PS2 :lol: .A tak poważnie to nawet fajna gra sie zapowaida .(choc w nfs 5 tez sie dalo auta tuningowac )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa jest nawet spox, ale obrazki z Hot Prusit 2 wygladaja lepiej..... Mam nadzieje ze nie zapsuja grywalnosci tak jak w HP2. Jak polacza NSF Porshe z Midnight Club 2, to bedzie jajebista gierka.....:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co powiedzialem to " ja pier&^*e" :D grafa nieziemska tylko ciekawe jak z realizmem i urozmaiceniem tras :?

ten wieczny problem realizmu - nfs mial byc niby symulacja a tu co czesc to wiecej arcade w tym jest

mogli by zrobic nfs na 3 CD gdzie mozna by pojezdzic 30 roznymi wozkami na 30 roznych trasach - bez ogrniczen co do drogi - jakies gory miasta, pustynie i w ogole i model jazdy na serio realistyczny - jak stukniesz z 200kmh w drzewo to po tobie a nie ze zderzak odleci i dalej jedziesz - mysle ze tego brakowalo w nfs od zawsze - a dzieki temu niesamowicie wzrosla by grywalnosc

no ale ja juz sie niczego nie spodziewam po serii nfs bo schodzi na psy - moze tylko grafa lepsza - ale realizm i model jazdy coraz gorszy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mówicie że grafa zajebista. A mi się nie podoba 8) Jakaś taka pixeloza. Karoseria samochodów w ogóle brzydka. Zbyt prosta. Za mało szczegółów. Poczekamy, zobaczym...

Pamiętaj, że to skriny z PS2! Na PC będzie dużo lepiej Anizo te sprawy i będzie piknie ;) :D. Mi osobiście gra się podoba bardzo :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie, ze w NFS-U bedzie mozna sie scigac chyba wylacznie noca, na to wyglada przynajmniej patrzac na zdjecia, nie widzialem screena za dnia. Jak dla mnie to ta gra to kolejny marketing, widac ze wraz z wyjsciem 2 fast 2 furious, wpadli na pomysl oparcia o to kolejnego NFS, co do realizmu, prawie nie mam watpliwosci ze NFS-U bedzie blizsza HP2 niz NFS-porsche, oczywiscie desek tez pewnie im sie nie zachce zrobic, zobaczymy ale samo EA przyczynilo sie ze jakos im nie ufam... :lol: Podobnie podzielam czyjes zdanie ze za szybko na PC wersji nie bedzie o ile w ogole bedzie. Wyglada na to ze EA znalazlo sobie nowego partnera finansowego - Sony, wiec tancza jak im zagraja (zaloze sie ze Sony placi EA za opoznienie premiery na PC)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...