Skocz do zawartości
Mekin

Torchlight

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mnie też wciągnęło na maksa :) Pytanko noobowskie: szedłem chyba za szybko (ale staram się wejśc we wszystkie możliwe dziury :P) i ominąłem rozwiązanie pierwszych 2 czy 3 questów (jeden to z wodą u alchemika i jeden ze strażniczką co chodzi wokoł słupa). Probówałem przejść kopalnie jeszcze raz od 1 poziomu, ale nic to nie dało. Mała podpowiedź?

 

edit: jak u Was z przedmiotami setowymi? Ktoś już coś złożył?

Edytowane przez KuBaB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z setowek dropnal jakis mace, ale tak to co chwile leca rekawiczki, tylko ciagle z innego seta... ;] A co do questow... wiem ze ja raz jakis ember crystal zostawilem w skrzyni w miescie, po tym jak go picknalem i poszedlem do tego czarusia to zaliczylo. Ale sam za szybko lazlem i ominalem rozwiazania paru questow. Ale poza fame nic specjalnego z nagrod to tam nie ma ;)

 

Przez te niby glupkowata gierke doszla mi kolejna pozycja do oczekiwania poza dragon age i diablo 3... Torchlight MMO ]:->

Edytowane przez zbx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie to, że nie ma multi, ta gra dostała by u mnie ocenę 9+/10 :D po prostu wciąga jak bagno :P za jednym podejściem 14lvl mam czołgiem ^^ tytan rządzi :D

 

gdyby nie to, że nie ma multi, ta gra dostała by u mnie ocenę 9+/10 :D po prostu wciąga jak bagno :P za jednym podejściem 14lvl mam czołgiem ^^ tytan rządzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposób na błyskawiczne levelowanie alchemikiem: max. Ember Bolt (na bossów), max. Iceshock (na duże grupy mobów), max. Ember Lance (na wszystko inne) i max. Adventurer (+20% exp i fame gain), a jak starczy punktów to max. Ember Strike (można sobie bezstresowo rzucać zza ściany). Kupujemy mapę wysokopoziomowego lochu od panienki w mieście i lecimy w tą i z powrotem: siekamy lancą, jak napadnie duża grupka to zamrażamy lodzikiem. Na bossów EB, bo ładnie odrzuca, trzeba tylko delikwenta przyprzeć do ściany. Po powrocie na wyższy poziom moby się odradzają, więc można powtarzać do znudzenia. Jedyny problem na początku to mana, ale z czasem bonusy z przedmiotów załatwiają sprawę.

 

Dla ułatwienia kalkulator umiejętności.

 

A, wiecie że można kopiować przedmioty jak w pierwszym Diablo... mogliby to szybko naprawić, bo wtedy znika problem funduszy na enchanty i jest już zbyt łatwo. No i lanca to przegięcie, idziemy jak przez zboże strzelając z lasera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za mały off top, ale oświećcie mnie jaka gra jest nie mal identyczna do Torchlight ? Około pół roku temu grałem u brata w bardzo podobną gre.. To samo menu... 3 postacje... i te zwierzaki biegające obok bohatera.. Bardzo mi przypomina tamtą gre, ale nie mogę sobie przypomnieć nazwy.

Edytowane przez SlaY3R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszla jakas fanowska polonizacja http://forums.runicgames.com/viewtopic.php...c6921928b86baf2

 

Ciekaw jestem jak sa przetlumaczone nazwy wszelakich itemow i potworkow.

Tłumaczenie czego? :blink: Fabuła praktycznie nie istnieje, a "damage", "health" i "mana" zrozumie chyba każdy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonathan

Widzę że prócz nożyków wykręciłeś też gemy :] Mnie flaszki są jeszcze potrzebne przy grupkach smoczków bo tylko one maja zabójczy dps. Reszta to przecinak Devastatem i robi się mogiła. Ew kurduple i kościotrupy pięknie latają w powietrze co mnie zawsze bawi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 36 level gry i 35 doświadczenia. Praktycznie od 3 poziomów (+questowe portale) nic ciekawego nie wypadło. Jakie macie zbroje? Bo u mnie z tym cienko niestety :(

 

edit: gra ktoś kotem? są zauważalne różnice (miały być)?

Edytowane przez KuBaB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. czy itemy są generowane losowo? bo mi jakimś prawem wyskoczyły w ciągu godziny 2 takie same unikalne naszyjniki xD

 

20 lvl obecnie, 18 floor destroyer, 5,5h grania :)

fajne statystyki są pod literką 'J'

Edytowane przez Finchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zizzy

Ultra mega duper kuper fajny gun :lol2:

A co do setów - darowałem sobie kolekcjonowanie setowych itemków. Na ostatnie 10 unikatów wyrzuciło mi tylko jeden setowy hełm a tak to jakieś bronie. Biegam cały w smoczku i wystarczy mi ochrony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka naprawde wciaga :) dawno sie tak dobrze nie bawilem :)

 

Szybkie pytanko, przy umiejetnosciach destroyera, gdzie obrazenia sa xxx% DPS, jest brane pod uwage 1 bron czy w przypadku dual-wield jest sumowany DPS 2 broni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...