Skocz do zawartości
michu98

Vancouver 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Spece już dla niego zaplanowali kolejne lata startów. Małysz sam chce wystartować w mistrzostwach świata w przyszłym roku, potem to już tylko dwa lata do kolejnych mistrzostw, potem rok do olimpiady, a potem kolejny rok do teoretycznych mistrzostw świata w Zakopanem.

 

Ja osobiście nie uważam że ktoś powinien kończyć karierę będąc na szczycie. Jesli chce dalej uprawiać sport to niech to robi do kiedy chce, mojej opinii o takim sportowcu to nie zmieni.

 

Szkoda mi Ahonena że nie wystartował w drugiej serii, w końcu po to wrócił żeby wystąpić na olimpiadzie. Szkoda że na małej szkoczni nie udało mu sie zdobyć medalu, był tak blisko, a Schlierenzauer jeszcze będzie miał wiele okazji.

 

 

Ogólnie to wreszcie idealne podium w obu konkursach. Nienawidzę niespodzianek, jak wygrywają ci którzy zupełnie na to nie zasługują, a ile razy tak jest czy to na olimpiadzie czy na mistrzostwach świata. Benkovice, Bystoele, Kuettele, Amman w 2002 czy choćby nasz Fortuna wieki temu. Ile to było takich konkursów już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdobycie 3 pucharów z rzedu ma wiekszą cene jak złoto olimpijskie. Przecież to trza harować przez 3 sezony a nie miec farta i formę podczas jednego występu. Adam > all.

Dobrze powiedziane. Adam osiągnął już tyle w tym sporcie, że pewnie wiekszosc skoczkow juz by lezala do gory jajkami i zbijala bąki, ale nie on. Nasz orzeł jest mega wytrwały i za to go podziwiam - to już 9 lat kiedy jest guru w tym sporcie, fakt miał słabsze dni jak każdy, ale wynagradzał je nie jednokrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, co odpalę TV to albo biegi albo skoki.

Tłumacze sobie to występami Orła i Justy ale chyba inne dyscypliny też chyba są. Puki co oprócz tych 2 żadnej nie widziałem.

Wcześniej gdzieś widziałem powtórki Halfpipe, slalomu i zjazdu, a live to wyglądało tak pokazali 3-4 faworytów jakichś 3-4 z końca stawki i co chwila gadanie ze studia także lipa straszna. W końcu to TVP 3/4 kasy i czasu antenowego idzie na telenowele to i tak dobrze że chociaż pokazali skoki i biegi. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej konkurencji- transmisje bezpośrednie. To co leci w primetime to te najpopularniejsze sporty zimowe jak-się-da z udziałem Polaków (zarówno transmisje jak i retransmisje).

Np wczoraj coś koło 1 leciał curling/karling- fajne to takie- turystyczne butle gazowe i miotły na lodzie ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem na nartach we Włoszech, to było jakieś dwa, trzy lata temu, to w miejscowości były festyny, imprezy związane z pucharem świata (Bormio) i między innymi można było popróbować gry w curling. Powiem Wam, że to chyba tak jak z większością takich dziwnych/nudnych sportów w tv, na żywo jest to całkiem pasjonujące i wciągające. Człowiekowi się wtedy włącza taka żyłka sportowca i się angażuje. Dlatego na każdy teraz sport patrzę inaczej. Podobnie było z baseball'em i football'em amerykańskim. Jak to oglądałem to strasznie zagmatwane, biegają, wybijają, napierdzielają się. Dopiero będąc w US byłem na meczu, nawet próbowałem odbijać piłki wylatujące z maszyny i to całkiem fajnie jest.

 

Także curling rulez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ładnym stylu. Najpierw trochę spróbowała pociągnąć - nie wyszło. No to poczekała aż kto inny pociągnie, po czym na kółeczko - wyraźnie było widać jak rywalka pracuje a ona momentami stawała prosto żeby na nią nie wjechać. Ale finisz trzeba było już o własnych siłach i podołała. Brawo :D

Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohh, dżizass jaki finał USA vs Canada !!

Gdybym był z natury podejrzliwy to posądziłbym ten finał o ustawiony.

Po prostu wyszło wsio jak w idealnym filmie.

Tak samo te medale Kanadyjczyków - wcześniej ani jednego, a teraz rekordy pobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość potfur

Jak dla mnie - finał marzeń :)

Kandyjczycy grali spokojniej - w momencie kiedy mieli wynik 2:0 kontrolowali już grę, byli troszkę lepsi technicznie od Amerykanów, bardziej opanowani rzekłbym - na szczęście (dla kibiców ;) ) Amerykanie się nie poddali i wyrównali.W dogrywce jednak Kanadyjczycy zachowali zimną krew, i wygrali - chyba zwyciężyło to że Kandyjczycy mieli troszkę bardziej doświadczony team, Amerykanie mają młodszych zawodników, walecznych, dobrych technicznie - ale to nie wystarczyło na Liść Klonu.

 

ps. gdyby były karne - szala zwycięstwa mogłaby się przechylić na rzecz Amerykanów - Miller ma instynkt, czuje krążek - to było widać w tym spotkaniu.

Na szczęście - CANADA zwyciężyła :)

Gratulacje ! dla Liścia Klonu ;]

Edytowane przez potfur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Już nie Vancouver, ale nie opłaca sie zakładać nowego tematu.

 

 

Małysz dziś zawalił oba skoki, warunki warunkami ale skoczył po prostu słabo. Wygrać pewnie i tak by nie wygrał, ale miło by mu było mieć pierwszy medal w lotach. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...