Skocz do zawartości
romek

Konkurs Enermax

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Enermax, producent wysokowydajnych zasilaczy, przygotował wraz z serwisem PurePC.pl ciekawą zabawę. By wziąć w niej udział należy przygotować banner nawiązujący do produktów Enermax Pro87+ lub Modu87+. Zaskocz nas swoją kreatywnością i zdobądź cenne nagrody! Pierwsze 50 prac zostanie dodatkowo nagrodzone cichym wentylatorem Enermax Apollish. 60 nagród czeka na zdolnych szczęśliwców do 19 września 2010. Pamiętaj by wziąć udział w konkursie musisz mieć zarejestrowane konto w serwisie PurePC.pl. Wszystkich chętnych zapraszamy na stronę konkursową.

PS. Jak podoba się pomysł i bagatela 60 nagród do rozdania? Chyba tym razem nie będzie słów: "znów nic nie wygrałem" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł świetny, a nie jakieś wymyślanie haseł reklamowych :D

PS. Ile już macie prac? :D

PS2. Przydałoby się jakieś potwierdzenie na maila, czy praca doszła :)

Edytowane przez Tomkoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że pomysł się podoba. Chcieliśmy trochę pobudzić Was do działania i jak widać udało się :)

Powiadomienie o dostarczeniu maila, hmm na razie jednej osoby mail nie dotarł ale przykro mi jak ktoś wysyła maila w polu Do treść: Mail: "Konkurs Enermax" to ja sam nie wiem jakim cudem miałoby to dojść :)

 

Na piątek było już 26 prac lecz kilka nie spełniło wymagań określonych w regulaminie. Nagrody gwarantowane nadal są dostępne więc walczcie :)

 

By wyprzedzić pytania, kogo praca nie spełniła wymagań regulaminowych, od razu mówię: Informacja zostanie wysłana do tej osoby po zakończeniu konkursu. Nie udzielamy takich informacji na dzień dzisiejszy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że pomysł się podoba. Chcieliśmy trochę pobudzić Was do działania i jak widać udało się :)

Powiadomienie o dostarczeniu maila, hmm na razie jednej osoby mail nie dotarł ale przykro mi jak ktoś wysyła maila w polu Do treść: Mail: "Konkurs Enermax" to ja sam nie wiem jakim cudem miałoby to dojść :)

[...]

 

Witam,

 

Za sprawą konkursu i ja postanowiłem sie po latach zarejestrować ...a troche lat juz mam i jestem raczej z tych ludzi co to bardziej wyszukują i czytają informację niż o nie na forach zapytują :)

 

Ten pomysł z potwierdzeniem odbioru maila to naprawdę dobra sprawa bo sam dziś wysłałem pracę i niewiem czy mail doszedł czy przepadł - a sporadycznie potrafi sie to wydarzyć bo domenę mail mam dziwną: "robi.to" i czasami wpadam na spam :|

 

Czy admin może mail potwierdzić? :)

 

Pozdrawiam,

K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, można użyć logotypu organizacji 80Plus.

 

Potwierdzenie dostarczenia maila zostało uruchomione. Dla prac już dostarczonych właśnie wysyłam potwierdzenia - nie jest to jednoznaczne, że spełniają regulamin. Zgodnie z opisem konkursu 20 września siadamy do tych prac i każda zostanie sprawdzona, czy spełnia wymogi regulaminowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie powiemy, bo może okazać się, że z pierwszych 50-ciu, powiedzmy 8 nie spełnia wymagań regulaminu to wtedy kolejni otrzymają nagrody gwarantowane ;)

 

Myślę, że konkurs na przygotowanie grafiki bardziej się podoba niż standardowe pytania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie powiemy, bo może okazać się, że z pierwszych 50-ciu, powiedzmy 8 nie spełnia wymagań regulaminu to wtedy kolejni otrzymają nagrody gwarantowane ;)Myślę, że konkurs na przygotowanie grafiki bardziej się podoba niż standardowe pytania ;)

 

Tak duzo zgloszen? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie tak nie cieszyl jeszcze. Jak dorwa sie do tego ludzie typu "10 latek we flashu" to dla szarego usera zostaja i tak nagrody pocieszenia :wink: To nie jest konkurs w stylu kto zrobi ladniejsza pisanke, albo wystruga figurke z ziemniaka. Duza role odgrywa tutaj "profesjonalizacja", sa ludzie zajmujacy sie zawodowo robieniem tego typu grafiki, i niezykle trudno z nimi rywalizowac sama kreatywnoscia.

Nie zebym marudzil, konkurs daje rade, inicjatywa jest bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie tak nie cieszyl jeszcze. Jak dorwa sie do tego ludzie typu "10 latek we flashu" to dla szarego usera zostaja i tak nagrody pocieszenia :wink: To nie jest konkurs w stylu kto zrobi ladniejsza pisanke, albo wystruga figurke z ziemniaka. Duza role odgrywa tutaj "profesjonalizacja", sa ludzie zajmujacy sie zawodowo robieniem tego typu grafiki, i niezykle trudno z nimi rywalizowac sama kreatywnoscia.

Nie zebym marudzil, konkurs daje rade, inicjatywa jest bardzo dobra.

 

Podobnie było z chliszczem (konkurs na grafikę na referencyjne chłodzenie ati) i jego gotową grafiką, którą wykonał dawniej.

No, ale nie ma co marudzić ważne, że są konkursiwa. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze stooo lat mnie tutaj nie bylo :)

 

potwierdzenie przychodzi przy każdym mailu? czy tylko tym z załącznikiem?

 

ja kudłaty durnowaty wysłać za pierwszym razem bez załącznika :> drugie poszło poprawnie ale dostałem jedno potwierdzenie.

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Pozdrawiam uczestników :>

Vampire HeXeN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, miałem Ci odpisywać na maila ale jak już tu napisałeś to potwierdzam, mail z załącznikiem dotarł i jasne, będzie brał udział w konkursie. Nie ma co się martwić, wszystko jest ok.

 

ale na druga ważniejszą część możesz mailowo odpisać :P

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie planuje pokazania wszystkich prac userów.

Pierwszy etap to sprawdzenie wszystkich prac pod kątem regulaminu. Później siadamy do ich oceniania i wyboru tych najlepszych.

Ilość zgłoszeń, kto otrzyma nagrody gwarantowane a kto nagrody główne będzie podane za kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, kto wysłał jako jeden z 50 "gwarantowanych" i dodatkowo znalazł się w TOP10 łapie się na obie nagrody, czy może "pocieszajka" przechodzi na kolejnego usera nie będącego wśród TOP10?

Drugi etap do 23 włącznie - ogłoszenie wyników 24-go?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- 50 pierwszych zgłoszeń spełniających wszystkie wymogi co do wymiarów, posiadania konta w serwisie itd. otrzyma nagrodę gwarantowaną - wentylator

- Z wszystkich prac, nie zależnie czy otrzymały nagrodę gwarantowaną wybieramy 10, naszym zdaniem najlepszych.

 

Podejrzewam, że wyniki będą nawet jeden dzień później bo jest trochę prac i powiem szczerze jest wiele, które byśmy nagrodzili. Więcej szczegółów jednak nie zdradzę, będę informował o postępach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko, jak sprawa ucichnie, a zwycięzcy już zostaną podani, miło by było zobaczyć wszystko, na co wpadli użytkownicy - dorzucić jakiś znak wodny purepc, i galeria jak znalazł na portal.. myślę, że czytelnicy byli by zaciekawieni B-)

 

 

Edit: @HeXeN, oczywiście anonimowo, chodzi o uciechę dla oka tylko i wyłącznie

Oj tam, poprawione ;)

 

Dobrze przemyślę tą sprawę z redakcją, podejrzewam jednak, że to będzie dobry pomysł :)

 

Na razie trwa wybieranie prac a wiadomo, trochę trwa komunikacja Germany-Poland przy tylu pracach. Będą wyniki na pewno dam znać a później będziemy myśleć na temat dodania wszystkich prac.

 

Dziękuję :rolleyes: Edytowane przez markof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł z całą galeryjka ... :) ale można by anonimowo zzrobić takowa galerie :P

 

@markof - pisze sie HeXeN :P ale generalnie milo wiedziec, iz podobnie zapatrujesz sie na ten temat :)

 

@romek - no ... w tym .. no ten tego 21wieku :) chwile (juz 10 lat) po pluskwie milenijnej... nadal problemy na łączach? :D

Wiadome, wiadome... mailowa wymiana zdań potrafi być naprawde powolna.

Edytowane przez HeXeN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze przemyślę tą sprawę z redakcją, podejrzewam jednak, że to będzie dobry pomysł :)

 

Na razie trwa wybieranie prac a wiadomo, trochę trwa komunikacja Germany-Poland przy tylu pracach. Będą wyniki na pewno dam znać a później będziemy myśleć na temat dodania wszystkich prac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo najwyraźniej było więcej zgłoszeń niż przewidywano lub wybór okazał się trudniejszy? Jak ci nie pasuje to poproś romka o wykreślenie z listy kandydatów, zwolni cię to z tego przykrego obowiązku czekania. Jak organizatorzą mogą tak naciągać termin, wy robicie łaskę że bierzecie udział a oni się tak odwdzięczają! Skandal!

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo najwyraźniej było więcej zgłoszeń niż przewidywano lub wybór okazał się trudniejszy? Jak ci nie pasuje to poproś romka o wykreślenie z listy kandydatów, zwolni cię to z tego przykrego obowiązku czekania. Jak organizatorzą mogą tak naciągać termin, wy robicie łaskę że bierzecie udział a oni się tak odwdzięczają! Skandal!

 

Olac i sie nie przejmowac. Tak to jest jak ktos z wyciagnietym ozorem czeka na wyniki. Nie macie nic lepszego do roboty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...