Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ferdka niższymi tierami w 1vs1 da się ściągnąć zrzucając gąski i objeżdżając, innej opcji nie ma no i zawsze to loteria bo jak nie damy rady zdjąć gąsek to takim isem3 ciężko go objechać zanim się zginie :)

 

Do 8 tieru ferdka się obawiałem, dopiero grając is4 jak był na 9 tierze ferdek przestawał straszyć bo is dużo dingał i zadawał spory dmg.

 

Z tymi nowymi działami po 250+ pen też już ferdek nie ma lekko - gdzie się w niego nie przyceluje - wchodzi.

 

A tak wygląda moja przeciętna bitwa ferdkiem od założenia 128mm:

Dołączona grafika

Wcześniej jeździłem chwilę z 88 i 105mm. Dalej się trzymam wersji, że 88 się lepiej spisuje jako przejściowe działo - mimo że mniejszy dmg, to przeładowuje na tyle szybko, że 2 razy bardziej wkurzysz przeciwnika np. zdejmując mu ciągle gąsienice (i gryząc czasem po 200hp). Dinguje dokładnie tak samo jak 105, ale ma celność jak L100 z Pantery.

 

Btw, jeszcze mi się coś przypomniało... Jeżeli już to tutaj dawałem, przepraszam. Trolling matchmakera:

Dołączona grafika

Ofc przegrana :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walenie w małe "weak spoty" ma sens tylko przy bliskiej odległości.

 

Kur** czy wie ktoś jak wyłączyć to ciach!o które zawsze podnosi działo do góry przy przeszkodzie i widoku z za czołgu????!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy mi ktoś jak jest liczone winratio?

O co chodzi?

 

Otóż, od dawna już mam 50% i stale poprawiam statystyki. Dzisiaj policzyłem, że faktycznie nie miałem 50% wygranych. Miałem 49,9... Teraz jednak przekroczyłem pełne 50% i nadal mam to samo 50%. To kiedy % się zmienia?? Przy równej granicy % na pewno nie.

 

Mam 8926 walk i 4464 wygranych. Ostatnie 10 walk przegrałem dwie wygrałem osiem, więc akurat powinienem przeskoczyć ten magiczny %. Ale tak się nie stało co więcej 50% przeskoczyło mi wcześniej kiedy wcale nie miałem całych 50%.

 

Chodzi mi tylko o zrozumienie mechanizmu, statystyka jako taka mnie nie ekscytuje, aż do tego stopnia bo wcale wiele nie mówi, to już lepsze jest to podsumowanie:

Wot-news - Extended player statistics

 

Ok, przeanalizowałem statystyki kilku graczy i dochodzę do wniosku, że % winratio przeskakuje w połowie drogi.

 

To tak przykładowo aby policzyć kiedy mi przeskoczy:

8926*0,505= 4508. Czyli brakuje mi jeszcze 44 wygrane walki ale to nie wystarczy bo po 44 walkach podniesie się bazowa suma walk. Musimy więc powiększyć sumę bazową o walki, które trzeba rozegrać aby osiągnąć cel i ponownie przeliczyć...

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chcial liczyc z palca to prosze :P

 

W - aktualnie wygrane bitwy

A - aktualnie wszystkie biwy

WR - procentowe WinRatio ktore chcemy osiagnac

x - ilosc potrzebnych WYGRANYCH bitew

post-117050-0-82114400-1337838498_thumb.png

 

EDIT: Wynik nalezy oczywiscie zaokraglic w gore ;)

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdka niższymi tierami w 1vs1 da się ściągnąć zrzucając gąski i objeżdżając, innej opcji nie ma no i zawsze to loteria bo jak nie damy rady zdjąć gąsek to takim isem3 ciężko go objechać zanim się zginie :)

 

Do 8 tieru ferdka się obawiałem, dopiero grając is4 jak był na 9 tierze ferdek przestawał straszyć bo is dużo dingał i zadawał spory dmg.

 

Zrobiłem taki rush kiedyś na ferdka AMXem :-D Zginąć zginąłem ale zabrałem go ze sobą ;] Ogólnie wszystkiemu co nie ma kręcącej się wieży trzeba zdjąć wpierw gąski i modlić się że nie ma zestawu naprawczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś może, czy były jakieś obniżki cen czołgów 8-tieru?

Zastanawiam się, czy kupić sobie już Panterę II, czy może poczekać... jakoś specjalnie mi się nie spieszy.

 

Takie cuda to tylko w Erze....w T-mobile.:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś może, czy były jakieś obniżki cen czołgów 8-tieru?

Zastanawiam się, czy kupić sobie już Panterę II, czy może poczekać... jakoś specjalnie mi się nie spieszy.

 

 

Nie wiem jak teraz... Ale dawniej ten czolg przyniosl zajebiscie duzo funu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był t28 na promocji kiedyś, pamiętam bo sam zbierałem na nie ale nie zdążyłem. Z pewnością nie był to pojedynczy special z t8. Więc nie taki znów cud...

 

 

Ale to chyba byl special na TDki - watpie by taki powtorzyli na czolgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chcial liczyc z palca to prosze :P

 

W - aktualnie wygrane bitwy

A - aktualnie wszystkie biwy

WR - procentowe WinRatio ktore chcemy osiagnac

x - ilosc potrzebnych WYGRANYCH bitew

post-117050-0-82114400-1337838498_thumb.png

 

EDIT: Wynik nalezy oczywiscie zaokraglic w gore ;)

 

Prościej:

 

x=[A*(WR/100%)-W]/2 co więcej z deko inny wynik, bo u Ciebie wychodzi nie wiem czemu 88 a u mnie 44 ;)

 

Jeszcze prościej:

 

x=[A*(WR/100%-0,005)]-W

 

Oba wzory nie uwzględniają przyrostu ilości bitew ogólnie podczas prób poprawiania winratio. Ciężko było by to uwzględnić ponieważ lewa strona równania była by zależna od wyniku po prawej.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka wręcz czołgów średnich rozpoczyna się w piątek, 25 maja o godzinie 7:30, a kończy w poniedziałek 28 maja, o godzinie 7:00 czasu polskiego. W tym czasie będziecie mogli skorzystać z następujących bonusów:

 

 

50% zniżki na następujące czołgi średnie:

  • Т-34, sowiecki czołg średni V tieru
  • Т-34-85, sowiecki czołg średni VI tieru
  • PzKpfw IV, niemiecki czołg średni V tieru
  • PzKpfw III/IV, niemiecki czołg średni V tieru
  • VK 3601 (H), niemiecki czołg średni VI tieru
  • VK 3001 (H), niemiecki czołg średni VI tieru
  • VK 3001 (P), niemiecki czołg średni VI tieru
  • M4 Sherman, amerykański czołg średni V tieru
  • M7, amerykański czołg średni V tieru
  • M4A3E8 Sherman, amerykański czołg średni VI tieru
  • M4A3E2, amerykański czołg średni VI tieru
50% zniżki na kamuflaże dla wszystkich czołgów objętych zniżką

 

50% zniżki na resetowanie umiejętności i atutów załogi

 

Poza powyższymi bonusami będziecie mogli również czerpać korzyść z podwojonego tempa zdobywania doświadczenia przez członków załóg Twoich czołgów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prościej:

 

x=[A*(WR/100%)-W]/2 co więcej z deko inny wynik, bo u Ciebie wychodzi nie wiem czemu 88 a u mnie 44 ;)

 

Jeszcze prościej:

 

x=[A*(WR/100%-0,005)]-W

 

Oba wzory nie uwzględniają przyrostu ilości bitew ogólnie podczas prób poprawiania winratio. Ciężko było by to uwzględnić ponieważ lewa strona równania była by zależna od wyniku po prawej.

 

Zadne tam ciezko. Moj wzor to wlasnie uwzglednia (chcesz to przytocze wyprowadzenie :) ) Zreszta to samo wyszlo tymejowi. Bardziej niz to co napisalem uproscic sie nie da - stad bledy w Twoich wzorach.

 

A co do specjala to coraz bardziej mnie zaczyna to denerwowac. Jak kupilem T-34 to dwa dni pozniej pojawil sie z nim special. Po jakims czasie sprzedalem i kupilem T-34-85. Dwa dni pozniej workhorse special. Teraz mialem go sprzedac bo kasy mi brakuje do Ferdiego.. to znow special..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze jakie syfne te specjale teraz robia.

 

Na logike powinni dawac jak najlepszy by sciagnac ludzi z serwerow Diablo III ;) A tu obsolutnie nic nie ma. No nic moze sobie chociaz T34-85 kupie choc nie wiem czy jest sens dalej rozwijac to drzewko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą dać najlepszych, bo wtedy spadnie sprzedaż kont premium + czołgów premium jako głównego źródła zarobku. ;>

 

Dobrze, że poczekałem z zakupem VK3601 (H), bo tak myślałem, że załapie się na promo. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prościej:

 

x=[A*(WR/100%)-W]/2 co więcej z deko inny wynik, bo u Ciebie wychodzi nie wiem czemu 88 a u mnie 44 ;)

 

Jeszcze prościej:

 

x=[A*(WR/100%-0,005)]-W

 

Oba wzory nie uwzględniają przyrostu ilości bitew ogólnie podczas prób poprawiania winratio. Ciężko było by to uwzględnić ponieważ lewa strona równania była by zależna od wyniku po prawej.

 

Widzę, że matematyka nie jest twoją mocną stroną. I mój, i Trawiennego to uwzględnia. Rzeczywiście bardzo skomplikowane, szczególnie mój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi do next lvl brak 253 wygranych :P

wzór fajny

253 wygrane... w takim tempie jak widze co sie czasem dzieje(jeden dzien win ratio 70-80, drugi 45) to oznacza że za jakiś 1200 bitw może wbiję %

1200x 15 min = kawał zycia straconego...ciepło się robi, na plaże polezę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...